Przed GP Francji

Moderator: Ekipa F1

Postprzez RENO So lip 15, 2006 14:30  

Zobaczymy co będzie jutro ale nie chce żeby wygrała czerwona zakła :D już wole żeby Massa wygrał.....ale Alonso ich objedzie na starcie wierze w to mocno :)
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez manipulator So lip 15, 2006 14:32  

...Muszę przyznac że jestem w szoku :-D Po treningach nie spodziewałem się takich wyników kierowców Ferrari! Zadam jedno pytanko, dośc kontrowersyjne, czy to koniec dominacji Renault?
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez viertolcia So lip 15, 2006 14:33  

Bridge się wyraźnie przebudziły na GP USA. Ferrari faworytem, choć Renault zrobi wszystko, żeby znów u siebie wygrać. De la Rosa bardzo ładnie, ciesze się ze naciska na Kimiego, bo ten nie może przez to spocząć na laurach. Z Buttona już nic nie będzie. Widać, że Villuś wyraźnie przygląda się co tez porabia Montoya i to odbija się na jego formie. Ogólnie Saubery cieniutko, a miało być tak pieknie. I na koniec wielkie brawa dla DC :brawo: , widać, że bardzo chce pojeździć RB3.
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubuś Fatalista So lip 15, 2006 14:37  

manipulator napisał(a):Zadam jedno pytanko, dośc kontrowersyjne, czy to koniec dominacji Renault?


Mam nadzieje że nie !
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Jakuzo So lip 15, 2006 14:42  

Spodziewalem sie ze wiekszy opor sprawi Renault u siebie na MC, zdziwiony jestem troche tym faktem. Czyzby Bridgestony zrobily taki progress? Chcialbym bardzo.
Swietna byla "walka" Alonso z Schumim na poczatku - na miejscu Schumiego tez bym sie wkurzyl ze jakis kudlaty z boku wpycha sie przy wyjezdzie z boksow, a powinien stac z tylu!

Rozczarowany jestem troche BMW, bo spodziewalem sie chociaz jednego auta w pierwszej 10, a tutaj miejsca slabe jak na ostatnio prezentowana przez nich forme.

Toyota - super, tutaj spora niespodzianka na +, obie Toyotki na wysokich miejscach!

McLaren - martwi mnie ze maszynista Trulli jest przed Kimim, bo to oznaczac moze spore straty czasowe... Z drugiej strony Kimi nie blysnal w qualu to kto wie czy bedzie tak bardzo blokowany.

Honda - brak mi slow, Button chyba nigdy nic nie wygra... Barichello lepiej ale auto niestety nie daje rady.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez krisow So lip 15, 2006 14:48  

Patrząc na kilka ostatnich tygodni w F1 najbardziej prawdopodobny scenariusz to ucieczka Michaela i Massa spowalniający jak się da Alonso. Oczywiście od startu sporo zależy, ale Massa ostatnimi czasy udowadnia, że start ma naprawdędobry. Wygra Schumacher, a ciekawe czy Alonso da radę objechać Massę?
Obrazek
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
krisow
 
Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 13:16
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Postprzez Micheal So lip 15, 2006 14:53  

Zobaczymy co Ferrari pokaże jutro Ich strategie zazwyczaj nie zawodzą.
Jak tak się skończy wyścig jutrzejszy to po połowie sezonu zacznie robić się ciekawiej w klasyfikacji generalnej mistrzostw
I o to chodzi :grin:
Skok przez płot
Avatar użytkownika
Micheal
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 13:00
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Kubuś Fatalista So lip 15, 2006 14:53  

Jakuzo napisał(a):.
Swietna byla "walka" Alonso z Schumim na poczatku - na miejscu Schumiego tez bym sie wkurzyl ze jakis kudlaty z boku wpycha sie przy wyjezdzie z boksow, a powinien stac z tylu!


To jest sport wygrywa lepszy a Alonso był lepszy w tym momęcie od bufona ! Co wam Ferdek zrobił że go tak nie lubicie ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez ylid So lip 15, 2006 15:06  

Kwalifikacje wspaniałe. Oby tak było już do końca sezonu. Co do wyścigu można napisać tylko jedno: Bierz ich Schumi, bierz ich !!! No :-D . Jak nie zawiedzie samochód, nie będzie kolizji to wygra i odrobi kolejne punkciki do Ferdka. Kto wie, może jednak wystarczy sezonu żeby wygrać :detektyw:
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez manipulator So lip 15, 2006 16:02  

im9ulse napisał(a):BTW.czemu Todt ma zawsze plastry na palcach ??? jakis drugi Michael J. ??? :-D
Daniel napisał(a):że BMW możę być przed Hondą i Toyotą.

bardzo mozliwe :lol:

...Komentator n-tv powiedział że Jean Todt ma przyklejone plastry ponieważ strasznie się on denerwuje i obgryza paznokcie...
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez Enkei So lip 15, 2006 16:31  

I znowu start Kimiego z odległej pozycji. Będzie się musiał dużo napracować by wylądować na podium.
Enkei
 

Postprzez Ave So lip 15, 2006 17:25  

ylid napisał(a):Bierz ich Schumi, bierz ich !!!

He,he. Ma szanse pogonic jakiegos emerytowanego kota na torze/poboczu.
Flavio teatralnie sie poci - Fisico zawodzi, a Ferdek zwyciesko z pojedyku wychodzi :-D .
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez SPIDER So lip 15, 2006 17:39  

ylid napisał(a):Bierz ich Schumi, bierz ich !!! No

Tak jest ylid.
8)

Jutro wszystko będzie zalezeć od tartu, bo Alonso ma je jakieś atomowe :x. Może Trulli będzie uprzykrzał życie, to będzie dobra nasza.
Zobaczymy jak to będzie.
:hmm:
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez im9ulse So lip 15, 2006 18:57  

Czytajac dzisiaj f1racing.net naszlo mnie takie pytanie na ktore nie potrafie sobie odpowiedziec :

Czemu HONDA majac na poczatku sezonu samochod zdolny walczyc o podium,w polowie sezonu (gdy wszyscy inni robia postepy,nawet Ogorki) dysponuje szrotem ktory jest nad/podsterowny,szamocze sie w zakretach,ma wiele awarii i nie daje sie ujarzmic kierowcom ???

Fry i DeFerran mydla oczy tekstami "no teraz juz jest ok" "mamy nowe rewolucyjne aero" "wiemy co jest zle"...ale jest coraz gorzej

przepraszam forumowiczow ale to jest jakas k urw a smutna makabreska :-? :-( az mi sie odechciewa ogladac wyscigow - a zeby juz mnie calkowicie dobic to Villus w qualach przepadl :o

Przed startem do wyscigu o GPFrancji moge powiedziec jak Marlon Brando w "AN" : "HORROR...A HORROR"
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Adriannn So lip 15, 2006 20:03  

im9ulse napisał(a):"HORROR...A HORROR"


Po dzisiejszych qualach tak można powiedzieć. :sad:
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości