GP Francji 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez X N lip 16, 2006 20:19  

sex pistols napisał(a):Nie Ferrari na topie tylko glupi fuks Massy. Udało mu sie bardzo dobrze ruszyć


:shock:
Hmm, rzeczywiście umiejętnośc utrzymania pozycji na starcie to "głupi fuks".
Przyznam - ciekawe.
Ostatnio edytowano N lip 16, 2006 20:23 przez X, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
X
 
Dołączył(a): Pn lip 10, 2006 18:57
Lokalizacja: Poznań

Postprzez PiotrGT N lip 16, 2006 20:22  

Ten wyścig pokazał kolejny raz perfekcujnę współpracę kierowców w teamie. Massa spowalniał, Schumi odjeżdżał - proste i logiczne. Widać po wszystkich, że w Ferrari jest znów ten duch zwycięstwa.
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez gregoff N lip 16, 2006 20:37  

Alonso zdecydował sie nie walczyć z Massą bo wiedział, że straci na tym więcej czasu niż na powolnej jeżdzie z nim i próby przechytrzenia ich taktyką. Niestety Schumi był dziś za szybki.

Toyoty pozytywnie zaskoczyły, ale widać też jakiego kopa dają opony Bridgestone.
Ostatnio edytowano N lip 16, 2006 22:00 przez gregoff, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez SPIDER N lip 16, 2006 20:46  

sex pistols napisał(a):Nie Ferrari na topie tylko glupi fuks Massy

Tak. Pewnie. Tylko w póxniejszej fazie wyścigu, jakoś to Schumi wypracował sobie 36-cio sekundową przewagę i jechał niezagrożony. Massa był w tym momencie trzeci proszę Ciebie.

piotrgt napisał(a):Ten wyścig pokazał kolejny raz perfekcujnę współpracę kierowców w teamie. Massa spowalniał, Schumi odjeżdżał

Dokładnie piotrgt.
Taką metodę stosowało Renault w ubiegłym sezonie, i jakoś nikt o tym nie mówił. Ale jak już robi to Ferrari, to od razu źle.
:?
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez fisi N lip 16, 2006 21:12  

SPIDER napisał(a):[
Taką metodę stosowało Renault w ubiegłym sezonie, i jakoś nikt o tym nie mówił. Ale jak już robi to Ferrari, to od razu źle.
:?


Tak? a w którym wyścigu? ja pamietam jeden GP Chin podczas ktorego i tak wysilek blokujacego Fisico zniweczyl Safety Car ( ale i tak Alonso wygrał) w pozostałych to Fisico startowal z dalszych pozycji ale i tak Fernando odjezdżal i sam wygrywal bez pomocy nikogo. ( vide wspaniałe zwyciestwo w zeszłorocznym GP Francji)
"An eye for an eye makes the whole world blind" Mahatma Gandhi
Avatar użytkownika
fisi
 
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 9:08
Lokalizacja: z kątowni

Postprzez Hitokiri N lip 16, 2006 21:47  

Ja przepraszam bardzo, ale czego oczekiwaliście, że Massa puści Alonso, tylko dlatego, żeby mógł powalczyć z Shu? Czy wydaje się wam, że on jeździ tylko, żeby wspierać Shumachera i nie zależy mu na jakiej pozycji dojedzie? Chciał utrzymać drugą pozycję, to blokował Alonso, a że przy okazji pomogło to Michaelowi to tylko dobrze.
Hitokiri
 
Dołączył(a): Pn cze 26, 2006 6:31
Lokalizacja: Ksiezyc

Postprzez sex pistols N lip 16, 2006 21:55  

SPIDER napisał(a):
sex pistols napisał(a):Nie Ferrari na topie tylko glupi fuks Massy

Tak. Pewnie. Tylko w póxniejszej fazie wyścigu, jakoś to Schumi wypracował sobie 36-cio sekundową przewagę i jechał niezagrożony. Massa był w tym momencie trzeci proszę Ciebie.


A po co Alonso miał sie narażać jeśli juz stracił za Massą dużo czasu i nie miał zbyt dużych szans dogonić Shumachera. Alonso to nie Raikonen ktory potrafi na 10 kolkach 20 sekund odrobic Kimi może pojechac czasem niemozliwie szybko. A tak wogole kto tu mowi ze massa mial kogos przepuscic :shock: :shock: :shock:
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Pussik N lip 16, 2006 21:59  

Brawo Gregoff.

Nareszcie ktoś i to dopiero na 3 stronie zauważył, że dobra forma Ferrari i Toyoty to zasługa Bridgestonów !!

Chociaż nie wierze zabardzo w taki progress Bridgstoneów, prędzej w problemy Michellin.

131zł zarobiłam na tym wyścigu. Mi się podobał. :D

Liczyłam na 2 miejsce Massy.
Na 4 miejsce Kimiego.
Szkoda, ze Trulli odpadł. :/
Pedro świetnie.
BMW cienko. :/
Williams i Honda - :| Zaczynają rywalizować z RBR?
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Darth Tom N lip 16, 2006 22:33  

Czytam niektóre komentarze i zastanawiam się jak musiał by wyglądac wyścig który mógłby się podobać wszystkim ??? Dla mnie zrobiło się ciekawie bo skończył się okres ogladania Alonso przed wszystkimi... to było tak samo nudne jak Schumacher w poprzednich sezonach - a teraz jest przynajmniej troche walki i niepewności na torze :D

Massa zrobił swoje - mogło byc 2 miejsce ale nie jest - nie ma co płakać - w końcu Alonso to mistrz świata - więc dziwne by było gdyby go nie objechał. Dlaczego tylko pokonał go dzięki taktyce a nie na torze ???
Schumacher - w starym dobrym stylu - widać klase mistrza i pasje :D

Raikonen - coś jednak drgneło w Makach, to samo De la Rosa - o odejściu Montoyi dowiediziałem się w trakcie wyścigu (mały szok :eek: )

Alonso - nadal na mocnej pozycji :(

BMW - myślałem ze bedzie lepiej :?

Pyt. czy Ferrari jechało na tych samych silnikach co w USA???
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Corvi78 N lip 16, 2006 22:34  

Moim zdaniem wyscig calkiem O.K. choc nie tak "pieknie" dla mojego teamu, to widze, ze sie staraja dotrzymac kroku...
Dreczy mnie sprawa niebieskiej flagi dla Heidfeld'a na rzecz de la Rosy, sedzia powinien za to beknac...
Obrazek
J.P.Montoya i N.Mansell "pala gume" na Regent St.
Montoya2MB
Mansell2MB
Avatar użytkownika
Corvi78
 
Dołączył(a): So sie 27, 2005 18:49
Lokalizacja: Koło

Postprzez Mariusz Pn lip 17, 2006 6:03  

Hitokiri witam na forum.

Darth Tom napisał(a):czy Ferrari jechało na tych samych silnikach co w USA?

Według tego co podał Maraz to Schumacher i Massa mieli całkowicie nowe jednostki napędowe.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dezerter028 Pn lip 17, 2006 9:26  

A co tam de la rosie stało sie ze stanoł na torze ?? A co do formy to chyba zeczywiscie opony mają najwiekszy wkład w zwyciestwo !!
dezerter028
 

Postprzez RENO Pn lip 17, 2006 10:01  

Nio jest tak że albo Brdige się polepszyły albo Miśki się pogorszył, albo to i to...
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez SPIDER Pn lip 17, 2006 10:20  

fisi napisał(a):vide wspaniałe zwyciestwo w zeszłorocznym GP Francji

Tak jak Schumi w tym roku. Jeszcze jechał na 3 pity. W 2004 roku objechał Alonso jedąc na 4 pit stopy.

fisi napisał(a):Tak? a w którym wyścigu? ja pamietam jeden GP Chin podczas

Ale jest!
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kubuś Fatalista Pn lip 17, 2006 11:31  

SPIDER napisał(a):
fisi napisał(a):Tak? a w którym wyścigu? ja pamietam jeden GP Chin podczas

Ale jest!


Tyle że ferrari stosuje taką taktyke od wielu lat
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości