Przed GP Niemiec

Moderator: Ekipa F1

Postprzez W N lip 30, 2006 10:22  

rafaello85 napisał(a):Michael i Massa są bardzo wysoko. Myślę, że mają taktykę podobną do Ferrari. Mimo tego obstawiam zwycięstwo Schumiego.

Tych trzech zdań nie rozumiem.
Michael i Massa jeżdżą w Ferrari, a użycie "mimo tego" jest nielogiczne.
:-P

Uważam, że wynik McLarena nie musi być zagraniem pod publiczkę.
Na Hoche jest chłodniej niż było w poprzednich GP, gdzie świetnie radziły sobie opony Bridgestone. Honda przeskoczyła nagle Toyotę, co zdaje się potwierdzać tą tezę. Zagadką jest Renault, które albo dostało zadyszki, albo ma strategię inną niż wszyscy. Nie będę zaskoczony bardzo dobrą postawą zespołów korzystających z Michelinów.
8)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez RENO N lip 30, 2006 10:25  

Mi się wydaje że Renault może mieć inna strategie bo niewierze i nie chce mi sie wierzyc żeby tak nagle dostłąo tkaiej zadyszki że objezdzają ich Hondy i odziwo McLaren zdobywa PP
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez makos_bmw N lip 30, 2006 10:29  

Michael i Massa są bardzo wysoko. Myślę, że mają taktykę podobną do Ferrari.

A to do jakiego teamu oni należą? :o
Avatar użytkownika
makos_bmw
 
Dołączył(a): N cze 19, 2005 20:10
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez Kubuś Fatalista N lip 30, 2006 10:31  

Do lotusa :-D
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez manipulator N lip 30, 2006 10:32  

RENO napisał(a):Mi się wydaje że Renault może mieć inna strategie bo niewierze i nie chce mi sie wierzyc żeby tak nagle dostłąo tkaiej zadyszki że objezdzają ich Hondy i odziwo McLaren zdobywa PP

Ross Brawn mówił że Renault przygotowało inną taktykę na to GP, przypuszcza że mają ciężki bolid...
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez gregoff N lip 30, 2006 10:33  

Brawo dla Kimasa, ale McLaren troche przesadził. Głupio tak zjeżdzać do boksów już po 4 kółkach... ale czego nie robi się dla PP w swoim domowym wyścigu :-P

Po tym qualu zaczyna wyrażnie widać, że wróciła zasada trzech postojów w boksach w wyścigu aby uzyskać jak najlepsze miejsce w kwalifikacji. Modlę się żeby Renówka jednak jechała na 2 (a inni na trzy) i to było powodem ich słabej dyspozycji dziś. Jeśli nie to końcówka sezonu będzie arcyciekawa dla fanów Ferrari i strasznie denerwująca dla fanów Renault.

Co do incydentu MS to on taki jest, nie zrobił krzywdy FA i nie wpłyneło to raczej za bardzo na ogólny wynik tej kwalifikacji. Zobaczymy dziś co i jak się będzie działo.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez rafaello85 N lip 30, 2006 10:40  

W napisał(a):Tych trzech zdań nie rozumiem.
Michael i Massa jeżdżą w Ferrari, a użycie "mimo tego" jest nielogiczne

Mój błąd :-) Oczywiście powinno być tak: Michael i Massa mają taktykę podobną do McLarena;)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez dex N lip 30, 2006 10:48  

rafaello85 napisał(a):Michael i Massa są bardzo wysoko. Myślę, że mają taktykę podobną do Ferrari

acha :-D

dzisiaj będzie bardzo ciekawy wyścig , kimi jak dobrze wystartuje to ma szanse na zwycięstwo o ile nie padnie mak , schumi nawet jakby na 2-ej pozycji dojechał to tez odrobi pare ptk . Nareszcie honda sie przebudziła , bmw znowu cos słabiej , na treningach szaleją , a przyjdzie co do czego to już jest zle , mam nadzieje że dzisiajszy dzień sie skończy heppy endem :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez W N lip 30, 2006 11:42  

Obrazek

FB: Chcesz lepę...? Krasnalu!
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez ylid N lip 30, 2006 12:18  

W napisał(a):FB: Chcesz lepę...? Krasnalu!

Na miejscu Flaviusza bym uważał na Todta, w końcu już jeden Francuz pokazał Włochowi jak się mówi "czołem". No a gdyby Todt zrobił coś a'la Zidane to Flavio pewnie mocno by się zdziwił. Oczywiście zrozumiałbym Todt'a - w końcu Flavio wystartował z "krasnalem" (no, przynajmniej w poprzednim poście) ;-)

[mod="Mariusz"]Wyścig się zaczął. Temat zamykam...[/mod]
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość