GP Niemiec 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez im9ulse Pn lip 31, 2006 12:48  

5cuderi4 napisał(a):Interesuję się F1 od jakichś 3 lat więc nie mogę powiedziec wiele o tym czy innym zespole

no wlasnie w tym rzecz ze "nowicjusze" wybieraja za obiekt swojego kultu NAJLEPSZY TEAM NA PRZESTRZENI OSTATNICH ~5 LAT...a potem zaczyna sie..."kongo" :-D :evil:

5cuderi4 napisał(a):Ja staram się oceniac wyścigi obiektywnie.

a ja subiektywnie,patrze tylko na czerwony napis HONDA :-D

5cuderi4 napisał(a):Więc nie należy szufladkowac użytkowników forum pod względem nicku na forum

ale tu nikt nikogo nie szufladkuje !!! a jezeli juz to tylko za wypowiedzi...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez RENO Pn lip 31, 2006 13:10  

im9ulse napisał(a):NAJLEPSZY TEAM NA PRZESTRZENI OSTATNICH ~5 LAT


Mojego Renaulta 5 lat temu nie było, a jak sie pojawił w 2002 pod tą nazwą to też rewelacyjny nie był :-D


[mod="Mariusz"]Wszystkie wypowiedzi niezwiązane z tematem GP Niemiec zostały usunięte. Jeśli pojawią się nowe nie dotyczące tego tematu to zostanie on po prostu zamknięty. Proszę o merytoryczne wyopowiedzi. Koniec ze spamerstwem![/mod]
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Darth Tom Wt sie 01, 2006 9:23  

Najbardziej moge się czepiać realizacji :( Jakieś migawki, ujęcia niewiadomo skąd - jakby się realizator nie mógł zdecydować co pokazać :(
Trzymam kciuki za Czerwonych, pokazali dobra klase ale to jeszcze nie koniec więc nie ma co przesądzać że ju zmają 2 tytuły... Renault moze się przecież pozbierać

:-)
Zobaczymy co pokarzą za tydzień ;D
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez dezerter028 Wt sie 01, 2006 11:02  

Fajnie pieknie wyscig ładny ale czy nie sadzicie ze moze od tego GP zrobic sie nudno -przeciez jak bedzie dominacja jednego teamu a na to wyglada- to juz nie bedzie to !! Ferrari pokazał taką klase ze obawiam sie ze juz zaden z teamów nie zrobi takiego kroku do przodu aby mu dorównac a to tez smierdzi nudą!!
p.s. BMW chyba tylko i wyłącznie tak dla testów powinien władowac KUBICE na jeden wyscig!!
dezerter028
 

Postprzez im9ulse Wt sie 01, 2006 12:18  

dezerter028 napisał(a):przeciez jak bedzie dominacja jednego teamu a na to wyglada- to juz nie bedzie to !!

wiekszosc z Nas juz sie do tego przyzwyczaila...niestety :shock:

dezerter028 napisał(a):to tez smierdzi nudą!!

dominacja ferrari zawsze smierdziala...nudą :-D

Nalezy przychylic sie do glosow ze GP na Hocke byl punktem zwrotnym walki o mistrzostwo...nie wiedze szans Renowki maja gorszy bolid i gorsze opony - a i strategie Ferrari ma opracowana do perfekcji...

*ciekawe czy po straconych obu mistrzostwach przez Renault,ten team upadnie ???

*ja NAJWIEKSZY przeciwnik Ferki nie wierze by jakikolwiek team pokrzyzowal plany Ferrari w tym sezonie :-? :-(
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość