Przed GP Turcji 2006 - wasze typy i sugestie ...

Moderator: Ekipa F1

Postprzez falconf1 So sie 26, 2006 21:43  

Świetne kwalifikacje :-D
:brawo: Robert
:brawo: Ferrari
Renault też jeden z lepszych wyników od jakiegoś czasu :-)
Jutro zapowiada sie świetny wyścig, bo po wyścigu to Ferrari zostanie liderem klasyfikacji konstruktorów :lol: Schumi w boksach przeskoczy Massę, Alonso zostanie na P3, ciekawe czy Fisi da radę utrzymać P4 :-P Czuję, że Robert jutro zapunktuje tym razem pokaże jak się wyprzedza Raikkonena :grin:
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RENO So sie 26, 2006 21:49  

Właśnie dla mnie najbardziej emocjunujacym punktem wyścigu będzie start. Obstawiam że:
1)Kubek wyprzedzi kogoś na starcie. Na Hungaro połknał Jego Mość Hamulcowego :-D
2) Alonso ma dogodną pozycje do ataku i choćby niewiem co musi być przed Msc, teraz ma relane szanse go wyprzedzić, bo jak wiadomo nie ma Massy przed sobą a Msc też jakiś rewelacyjnych startów nie ma

A w samym wyścigu to licze że Kubek objedzie Nicka co raczej będzie trudne ze względu na jego raczej daleką pozycje ale myśle że może być przed nim ewentualnie zaraz za nim
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez dex So sie 26, 2006 21:58  

nie widziałem quala , ale jutrzejszy wyścig bedzie napewno ciekawy , to nie jest takie powiedziane że ferrari wygra wyścig , reno im depcze oj depcze , bmw mnie zaskoczyło , wzrost formy i to znaczny , mak cos słabo , ale idziałem że straty nie były zaś takie znaczące do 3,4 miejsca , zobaczymy co to jutro będzie , mam nadzieje że będzie ciekawie :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez gregoff So sie 26, 2006 22:13  

Ferrari zjedzie bardzo, bardzo póżno w porównaniu do innych więc Alonso i Fisi mogą być nawet na 1 i 2 miejscu po starcie ale do mety tego nie utrzymają. Chyba, że czas M.Schumachera z drugiej częśli kwalifikacji był spowodowany błędem komputera...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez K9G So sie 26, 2006 22:30  

Jezeli Ferrari nie bedzie mialo zadnej awarii to wygra bez problemow. O ile pamietam to 25.8 to jest mega przepasc. A dobrze wiemy, ze jak MSC wpadnie w trans to zacznie krecic podobne czasy jeden za drugim az do pitu. Najszybszy bolid + najszybszy kierowca + bezawaryjnosc = bezapelacyjne zwyciestwo :-D Alonso i Fisico beda wachac opary z rur wydechowych ferrari. A jak dobrze pojdzie to z bmw Roberta :P Tu juz mnie ponioslo :P
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez viertolcia So sie 26, 2006 22:37  

gregoff napisał(a):Ferrari zjedzie bardzo, bardzo póżno w porównaniu do innych


Pamiętajmy że to dość ryzykowna taktyka gdyna tor wyjedzie np.: SC. Dla mnie jeśli jutro nie wygra Raikuś (no bądź Robert :P ) to wytgranym moze byc każdy byle wyścig był ciekawy. Nie miałbym nic przeciwko takiemu układowi że dzięki jakimś tajemnym siłom MSC nie będzie bezpośredio za Massą i Felippe wygra swój pierwszy wyścig.
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel So sie 26, 2006 23:47  

Bardzo dobrze spisał się Robert :-D Znowu III sesja quala. Pewnie ma dużo paliwa. Liczę na co najmniej utrzymanie 8 miejsca :) Ferrari jest niestety bardzo mocne. Renault poprawiło się, ale nie wystarczająco. Alonso czeka bardzo trudne zadanie. Swoje miejsce utrzyma, ale nie wiem czy będzie w stanie przynajmniej Massę wyprzedzić. Kimi pewnie mocno dotankowany, ale szansę na podium nikłe.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez falconf1 So sie 26, 2006 23:50  

viertolcia napisał(a):gregoff napisał:
Ferrari zjedzie bardzo, bardzo póżno w porównaniu do innych


Pamiętajmy że to dość ryzykowna taktyka gdyna tor wyjedzie np.: SC

Myślę, że w takim przypadku bardziej ryzykowna była by agresywna taktyka, czyli na 3 pit stopy. Kierowca chce wtedy zrobić jak największą przewagę przed pierwszym pit stopem, a SC może to wszystko zniweczyć jak pojawi sie zbyt szybko na torze.
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bioly74 N sie 27, 2006 8:32  

Oj wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują że jutro wygry Ferrari a bardzo bym tego nie chciał.Też mi sie wydaje że Ferka zjedzie duzo pozniej do pit stopu .. bierzmy pod uwage ze ktos moze nie dojechac do konca lecz w przypadku MS to bardzo malo prawdopodobne juz predzej Massa wypadnie ale co bedziemy przewidywac wszystkie dowiemy sie podzas wyscigu
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez RENO N sie 27, 2006 8:48  

A mi sie tak wyśniło że Reanulty mają dużo więcej wachy niż Ferrki i przez cały weekend się maskowali a wyścigu zaskoczą wszystkich :-D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Jakuzo N sie 27, 2006 8:55  

RENO napisał(a):A mi sie tak wyśniło że Reanulty mają dużo więcej wachy niż Ferrki i przez cały weekend się maskowali a wyścigu zaskoczą wszystkich

Ale sie obudziles i czar prysl :)
Byle tylko udalo sie Ferrari przyblokowac na starcie Alonso, bo on startuje naprawde niezle, to potem wszystko pojdzie gladko.
Ciekaw jestem postawy Kimiego, moze doczlapie sie do pierwszej 4.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Qnik N sie 27, 2006 9:09  

W takim ustawieniu na starcie, każdy może stracić parę pozycji, i każdy może też zyskać. Myślę, że po starcie Alonso wyprzedzi przynajmniej Szuminatora :-D Coś mi mówi, że Kubica znów jedzie cysterną :grin: Ale mimo to licze na jego udany występ i zdobycie paru punktów.

A jak myślicie... kto tego wyścigu NIE ukończy?? :razz:
Avatar użytkownika
Qnik
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Cz wrz 29, 2005 16:09
Lokalizacja: Gdańsk
GG: 4933503

Postprzez manipulator N sie 27, 2006 9:31  

Koni.9 napisał(a):A jak myślicie... kto tego wyścigu NIE ukończy??

Przypuszczam że całe Super Aguri i liczę także na Renault, a w szczególności na Alonso :P
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez bioly74 N sie 27, 2006 9:35  

manipulator napisał(a):liczę także na Renault, a w szczególności na Alonso


Aj licze na Ferrari i w szczególności Michael Schumacher :grin: :-D :P a tak na serio to Super Ogórki napewno mysle jakos tak ze Button moze Speed, Albers nie wiem przekonamy sie podczas wyscigu
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez manipulator N sie 27, 2006 9:45  

bioly74 napisał(a):Button

Cała Honda... Wiadomo jak lubią eksplodować silniki... I jeszcze nie zapominajmy o Midland... :-D
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości