Gp Turcji 2006: Wyścig

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deZZember Wt sie 29, 2006 9:31  

Daniel napisał(a):Szumi już raczej w końcówce nie mógł wyprzedzić Alonso więc już prawie usnołem na końcówce.
Wg mnie mógł to zrobić (wystarczył naprawdę niewielki błąd), więc wyścig był fascynujący do ostatnich metrów.
manipulator napisał(a):Mnie reanimowali jak na tor wjechał SC
Mnie też... co tak późno?? Jeszcze trochę by poczekali, a Liuzziego też by reanimowali! Sędziowie podczs tego wyścigu baardzo nie chcieli wypuszczać na tor SC (to było widać, gdy nie podjęli decyzji o wyjeździe po wypadku na pierwszym zakręcie i po tym jak zwlekali, gdy w poprzek toru stanął Liuzzi), ale za drugim razem nie mieli wyjścia.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Daniel Wt sie 29, 2006 9:52  

deZZember napisał(a):więc wyścig był fascynujący do ostatnich metrów.

No prawda, ale jak dla mnie kiedy już Kimi wypadł a Kubica widać było gołym okiem, że miał problamy to straciłem humor. :-(
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez falconf1 Wt sie 29, 2006 13:14  

Daniel napisał(a):a Kubica widać było gołym okiem, że miał problamy to straciłem humor.

Tak to już jest, ja też straciłem humor gdy po wyjeżdzie SC Robert wypadł z punktowanego miejsca i Schumi za Alonso :sad: A mogło być tak pięknie, bo ja to już myślami widziałem Roberta na P5. Mam nadzieję, że na Monzie będzie dużo lepiej :-D
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ave Wt sie 29, 2006 23:14  

deZZember napisał(a):
Daniel napisał(a):Szumi już raczej w końcówce nie mógł wyprzedzić Alonso więc już prawie usnąłem na końcówce.
Wg mnie mógł to zrobić (wystarczył naprawdę niewielki błąd)

Wnioskuje blad M.S. w skutkach sprzyjajacych manewrom (cos scinamy) :wink: . Rzecz w tym, iz M.S. w lusterku nie robi na nikim wrazenia. Robil?
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez SWEK Śr sie 30, 2006 7:53  

nie mogłem się włączyś wcześniej do dyskusji. Gdyby nie SC to Kubica mimo kłopotów z oponami mógłby zdobyć jakiś punkt. Ale wtedy Massa oddałby prowadzenie Miszczowi do czego przyznał się na konferencji prasowej po wyścigu.
SWEK
 

Postprzez gregoff Śr sie 30, 2006 16:06  

SWEK napisał(a):Ale wtedy Massa oddałby prowadzenie Miszczowi do czego przyznał się na konferencji prasowej po wyścigu.


Co wcale nie jest dziwne. W końcu to MS walczy o mistrzostwo a nie Massa.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez P@veL Śr sie 30, 2006 18:41  

gregoff napisał(a):W końcu to MS walczy o mistrzostwo a nie Massa.


Jedyni pożądny fan nie-Ferrari, który mie wyzywa MSC od buców, a Ferrari od oszustów i sprzymieżeńców FIA 8)
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez slipstream Śr sie 30, 2006 19:11  

P@veL napisał(a):Jedyni pożądny fan nie-Ferrari, który mie wyzywa MSC od buców


Na tym etapie mistrzostw jestem w stanie i ja jak najbardziej zrozumieć takie zachowanie
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez W Śr sie 30, 2006 20:47  

P@veL napisał(a):Jedyni pożądny fan nie-Ferrari, który mie wyzywa MSC od buców, a Ferrari od oszustów i sprzymieżeńców FIA

Coś się nie zgadza, ponieważ ja też podpisuję się pod wypowiedzią gregoffa, a uważam Ferrari za oszustów chociaż nigdy Schumiego nie nazwałem bucem. Mix.
:)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez gregoff Śr sie 30, 2006 22:50  

W napisał(a):P@veL napisał:
Jedyni pożądny fan nie-Ferrari, który mie wyzywa MSC od buców, a Ferrari od oszustów i sprzymieżeńców FIA

Coś się nie zgadza, ponieważ ja też podpisuję się pod wypowiedzią gregoffa, a uważam Ferrari za oszustów chociaż nigdy Schumiego nie nazwałem bucem. Mix.


W F1 każdy musi mieć sztab specjalistów od oszustw... co tu dużo kryć jeśli go nie masz to znaczy, że nie jeżdziś w F1 :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez W Śr sie 30, 2006 23:15  

Bajer polega na tym, że przyszło nam żyć w czasach, kiedy sztab kamuflażu niecnych czynów i zamiarów stajni z Maranello nie działał najlepiej - ot cały problem.

Wracając do głównego wątku, czyli GP Turcji...
Według mnie Massa jest niezłym materiałem na następcę Schumachera.
8)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez gregoff Śr sie 30, 2006 23:18  

Według mnie ciągle popełnia za dużo głupich błędów, ale naprawdę chłopak mi się podoba. Udowodnił (i to bardzo szybko), że mając dobry samochód potrafi walczyć z najlpeszymi.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kubuś Fatalista Śr sie 30, 2006 23:24  

gregoff napisał(a):Według mnie ciągle popełnia za dużo głupich błędów


Np. jakie błędy. Jeśli Schumacher odejdzie to Felipe może stać się nr.1 w Ferrari. Może za rok albo dwa lata zapewne będzie mistrzem świata.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez gregoff Cz sie 31, 2006 6:54  

Kubuś Fatalista napisał(a):gregoff napisał:
Według mnie ciągle popełnia za dużo głupich błędów


Np. jakie błędy. Jeśli Schumacher odejdzie to Felipe może stać się nr.1 w Ferrari. Może za rok albo dwa lata zapewne będzie mistrzem świata.


Bahrajn (spin na pierwszym okrążeniu pod naciskiem Alonso), Monako (spin na kółku dojazdowym w kwalifikacjach). To te pierwsze z brzegu

[mod="deZZember"]Temat umarł śmiercią naturalną...
Już po pierwszych treningach przed GP Włoch, więc zamykam.[/mod]
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron