Gp Turcji 2006: Wyścig

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Arczyn N sie 27, 2006 22:30  

BMW ma w związku z Robertem dalekosiężne plany. Chcą, żeby w 2008 walczył o mistrza, więc już teraz trenuje na slickach, drugi wyścig z rzędu ;)
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez deZZember N sie 27, 2006 22:38  

Zapewne gdyby ta opona ścierała się równo, to ten swoisty "slick" miałby lepszą przyczepność, ale niestety opona uległa granulacji, czyli i tak nie stykała się całą powierzchnią z torem...
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mathef N sie 27, 2006 22:49  

deeze napisał(a):Powinni skonstruować tak oponę, że jak już bieżnik się zjedzie to pracuje zupełnie jak pełnoprawny slick


hehe wtedy na pierwszych okrązeniach zamiast walki mielibysmy umyslne "scieranie" opon przez kierowcow:D

bezsensu lepiej odrazu wprowadzic sliki :D
Avatar użytkownika
Mathef
 
Dołączył(a): Pt kwi 22, 2005 15:54
Lokalizacja: zydomu

Postprzez Arczyn N sie 27, 2006 23:00  

No cóż, różnie to w życiu bywa - na szczęście Monza jest torem, na którym opony aż tak bardzo się nie zużywają i mam nadzieję, że tam będzie lepiej. To tor silnikowy, a Robert akurat będzie miał nową jednostkę. Ponadto BMW potrafi być bardzo szybkie na prostych, co daje pewne nadzieje na te upragnione punkty ;)
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez chmiel N sie 27, 2006 23:18  

Wyścig był bardzo ciekawy. Było wiele emocji (szczególnie w końcówce ;) ) i manewrów wyprzedzania.

Felipe - perfekcyjny weekend. PP a potem spokojna i szybka jazda najlepszym bolidem w stawce po pierwsze zwycięstwo w F1. Brawo.
Ferdek - na Węgrzech miał pecha, teraz szczęście :) Słabszym bolidem przez dłuższy czas był w stanie utrzymać się przed Schumim i zyskał 2 pkt :-D Bardzo dobra jazda.
Schumi - przez SC stracił 2 miejsce, potem popełnił poważny błąd na ósemce i został na 3 pozycji po ostatnich pitach. Na szczęście nie dał rady wyprzedzić Alonso.
JB - osiągnął najlepszą pozycję, jaką mógł. Kolejny dobry wyścig.
Pedro - strategia na 1 pit się opłaciła. Dobra jazda i wysoka pozycja.
Fisico - po perypetiach na pierwszym zakręcie zdołał zdobyć punkty. Przynajmniej to.
Ralf - nieźle, po wymianie silnika i starcie z dalszej pozycji.
Rubinho - trochę się dziś nawalczył. Często go pokazywali.
Robert - początek bardzo dobry. Na torze wyprzedził Liuzziego, Rosberga i Webbera. Walczył i jechał bardzo szybko. Bardzo podobała mi się jego postawa, kiedy wyprzedzał go Fisico. Nie odpuścił, mimo wyraźnie słabszego bolidu. Potem jechał wolno, ale przez zły wybór opon. Było naprawdę nieźle.
Nick - wiele stracił na zmieszaniu na początku.
Kimi - Znów pech... :sad:
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez W N sie 27, 2006 23:33  

chmiel napisał(a):Kimi - Znów pech...

Znów Red Bull.
Do trzech razy sztuka.
:evil:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Mnich Pn sie 28, 2006 0:43  

Chciałbym żeby Kimiemu w następnym sezonie nie dokuczał już taki pech bo to już smutne :D.Oby w Ferrari wiodło mu się lepiej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Bucu Pn sie 28, 2006 7:21  

Fisico fatalnie Massa genialnie Merce kiepsko Schumi za duzo bledow a Kubica rozkrecil ten sport mam wrazenie ze w tym wyscigu zapewnial najwiecej atrakcji szczegolnie w czasie pojedunku z Fisico :-D fajnie tez bylo na ostaniej prostej tzn walka Schumiego z Alonso :-D wedlug mnie Ferrari popelnilo blad w tych boksach dla zawyciestwa Schumachera powinni go pierwszego wposcic ale dobrze sie stalo bo Massa w ten weekend zliczyl piwerwsze PP i pierwsze zwyciestwo :-D teraz tylko czekac na nastepne sukcesy Renault ma tylko 2 pkt przewagi wiec tytul Mistrza Konstruktorow przypadnie na pewno Ferrari a szczegolnie jak Fisico tak dalej bedzie jezdzic
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez klio Pn sie 28, 2006 7:54  

Bardzo dobra jazda Roberta. Ma chłopak stalowe nerwy i refleks. Miałam nerwy przy pierwszym okrążeniu. Dobrze, że ominął tą całą zawieruche. Przez drugą połowę wyścigu robiłam z mężem zakłady co się tym razem dzieje z bolidem, że Robert tak stracił tempo. Opony obstawialiśmy w 70% potem silnik. Kurcze tak by się chciało zobaczyć Roberta w idealnej jednostce. Wtedy pokazałby cały swój talent. Eh... te BMW.

Za te opóźnienia z wypuszczaniem SC powinien ktoś beknąć. Cud, że nie doszło do tragedii. Grrr...
klio
 
Dołączył(a): Pt sie 11, 2006 7:25

Postprzez P@veL Pn sie 28, 2006 9:04  

Robert ma pecha do opon... :sad:
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez RENO Pn sie 28, 2006 9:18  

Ale ten pojedynek Roberta z Fisico byłpiękny jak się bronił jak długo to nawet trwało, sądże że jak by Kubek miał bolid pokroju Renówki to nawet Fisi nie miałby szans wyjść zwycięsko z tego pojedynku....
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez chy1910 Pn sie 28, 2006 9:27  

RENO napisał(a):Ale ten pojedynek Roberta z Fisico byłpiękny jak się bronił jak długo to nawet trwało, sądże że jak by Kubek miał bolid pokroju Renówki to nawet Fisi nie miałby szans wyjść zwycięsko z tego pojedynku....
_________________
Who is Schumacher??
Loser

Who is Alonso??
Winner !!!!!!


Ciekawe czy tak samo napiszesz na koniec sezonu. Jak Wielki "SZU" MSC zdobedzie tytuł.
chy1910
 
Dołączył(a): Pn lip 17, 2006 11:30

Postprzez Jakuzo Pn sie 28, 2006 9:35  

RENO napisał(a):Who is Schumacher??
WINNER!

Who is Alonso??
WANKER!


Dobrze ze Robert nie popelnil zadnego znaczacego bledu, w przeciwienstwie do takiego np. Liuzziego ktory w F1 siedzi pare lat. Wspomne ze dzieki spinowi Liuzziego, Alonso skonczyl 2.
Za to na Monzie Ferrari bedzie mialo nowe silniki i jak wiemy jest bardzo szybkie na prostych, bedzie sie dzialo!
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez RENO Pn sie 28, 2006 9:43  

chy1910 napisał(a):
RENO napisał(a):Ale ten pojedynek Roberta z Fisico byłpiękny jak się bronił jak długo to nawet trwało, sądże że jak by Kubek miał bolid pokroju Renówki to nawet Fisi nie miałby szans wyjść zwycięsko z tego pojedynku....
_________________
Who is Schumacher??
Loser

Who is Alonso??
Winner !!!!!!


Ciekawe czy tak samo napiszesz na koniec sezonu. Jak Wielki "SZU" MSC zdobedzie tytuł.


Ha chociaż wiem że sprawa tytułu zostaje otwarta do ostaiego wyścigu to jestem pewny że Alonso go zdobędzie :-D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez falconf1 Pn sie 28, 2006 10:09  

RENO napisał(a):Ha chociaż wiem że sprawa tytułu zostaje otwarta do ostaiego wyścigu to jestem pewny że Alonso go zdobędzie

Zobaczymy po Monzie, jeśli Schumi odrobi co najmniej 4 punkty, to zachowa bardzo duże szanse na tytuł, jeśli mniej jego szanse będą maleć. Po tym co wczoraj pokazał Massa wierzę, że w każdym wyścigu kierowcy Ferrari są w stanie być przed Ferdkiem :grin: W sumie sprawa tytułu zależy również w dużej części od tego, czy jeszcze jacyś inni kierowcy oprócz Ferrari będą w stanie kończyć wyścigi przed Alonso :-)
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość