Przed Grand Prix Włoch 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SPIDER N wrz 10, 2006 9:58  

Kubuś Fatalista napisał(a):SPIDER jest fanem ferrari z którym da sie dogadać

Oj mylisz się Kubuś. Ze mną da się dogadać, tylko Ty gadasz takie głupoty, bo cały czas ubustwiasz ALonso i te całe Renault. Może i są dobrzy, ale przyznaj, że w drugiej połowie sezonu uszła im para, nie są jużtacy pewni siebie... Teraz Ferrari bryluje, i nie ma co do tego wątpliwości. Poza tym to chyba Massa złożył protest, a nie Ferrari...

A tak swoją drogą, to ja w tym filmiku nie dostrzegam żadnego blokowania Massy :hmm:. Co zrobić? Stewardzi uznali inaczej, więc my tego nie zmienimy. Wg. mnie kara niesłuszna, ale tak zadecydowano. Wypaczyli w ten sposób rywalizację!
:?
Ostatnio edytowano N wrz 10, 2006 10:00 przez SPIDER, łącznie edytowano 1 raz
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez PiotrGT N wrz 10, 2006 10:00  

Ja też tu jakoś nie widzę blokowania :-o Tam na Parabolice Felipe wstrzymał wrzucenie następnego biegu i tyle...kolejna nieczysta zagrywka Ferrari. Rozumiem, zeby to był Schumi, ale że już Massa uczy sie od Mistrza takich zagrań :x

Mimo to kibicuje w tym wyścigu Robertowi Kubicy i Ferrari, żeby jak najwyżej wygrali z Renault, których nie znoszę...
Ostatnio edytowano N wrz 10, 2006 10:01 przez PiotrGT, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez manipulator N wrz 10, 2006 10:00  

SPIDER napisał(a):A tak swoją drogą, to ja w tym filmiku nie dostrzegam żadnego blokowanie Massy

Ja także... :-D
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez Kubuś Fatalista N wrz 10, 2006 10:12  

SPIDER napisał(a):
Kubuś Fatalista napisał(a):SPIDER jest fanem ferrari z którym da sie dogadać

Oj mylisz się Kubuś. Ze mną da się dogadać, tylko Ty gadasz takie głupoty, bo cały czas ubustwiasz ALonso i te całe Renault. Może i są dobrzy, ale przyznaj, że w drugiej połowie sezonu uszła im para, nie są jużtacy pewni siebie... Teraz Ferrari bryluje, i nie ma co do tego wątpliwości. Poza tym to chyba Massa złożył protest, a nie Ferrari...


SPIDER ja jestem kibicem i będę na dobre i złe z Alonso i Renault. A nie będę się od nich odwracał jak im gorzej się wiedzie. Tak samo jest z Rosbergiem nie ważne czy będzie wygrywać czy dojeżdżać na końcu stawki to będę i tak mu kibicował.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez mkpol N wrz 10, 2006 10:14  

SPIDER napisał(a):
Kubuś Fatalista napisał(a):SPIDER jest fanem ferrari z którym da sie dogadać

Oj mylisz się Kubuś. Ze mną da się dogadać


Spider do podstawówki na nauke czytania :-D :-D

Panowie proponuję żebyście na jakiegoś browara poszli
To taki mały OT.
A wracając do tematu, to ciekawi mnie jak narazie brak reakcji Renault na decyzję stewardów. Inne zespoły też powinny coś zrobić, bo następnym razem to one mogą "blokować" ferrari
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Krzyżu N wrz 10, 2006 10:23  

OBserwuję pogodę - naraziej jest pogodnie. Jednak dają nam dzisiaj 20% na deszcz.

Pamiętam jeden dzień według tej stronki u mnie było 20% a przyszła ulewa, zobaczymy czy się powtórzy :p. (Trochę większe prawdopodobieństwo niż trafienie 6stki kostką)
Krzyżu
 

Postprzez Iza N wrz 10, 2006 10:30  

mkpol napisał(a):JEszcze raz wam mowie, że o ile MiSzCzu będzie miał w miarę dobry start to na pierwszym zakręcie będziemy oglądać walkę na smierc i zycie miedzy nim a kimasem. No chyba ze massa albo nick mają atom pod maską i pogodzą ich obu

Szczerze, to wątpie w ostrą walke Kimiego z Schumim na starcie. Ferrari znane jest z rozstrzygania wyścigów taktyką, a Michael raczej nie będzie ryzykował na początku cennych punktów. Poza tym chyba oczywiste jest, że Kimi ma mniej paliwa w baku :-(
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Krzyżu N wrz 10, 2006 10:33  

Iza napisał(a):Poza tym chyba oczywiste jest, że Kimi ma mniej paliwa w baku Smutek

Dla mnie oczywiste jest to, że Kimi puści Michaela - w końcu każdy by chciał jeździć mistrzowskim autem !
Krzyżu
 

Postprzez gregoff N wrz 10, 2006 10:35  

Zapraszam dziś na irca podczas wuścigu. Ci którzy jeszcze nie zauważyli to na głównej stronie pod swoim loginem jest kanał IRC.

Oczywiście polecam też oglądanie Livetimingu na głównej stronie F1 (trzeba najpierw założyć konto) i dzięki temu bliższe śledzenie całego wyścigu. Im jest nas więcej tym mniej ujdzie naszej uwadze :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Arczyn N wrz 10, 2006 10:38  

Jeszcze wczoraj byłem przekonany, że Monza jest sporo węższa od poprzednich torów co może uniemożliwić zyskanie wielu pozycji na starcie, ale po dzisiejszym wyścigu GP2 zmieniłem zdanie :D Kubica, Barrichello i Alonso mogą ruszyć tak jak Pantano i pozamiatane :D
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez Krzyżu N wrz 10, 2006 10:42  

Arczyn napisał(a):Kubica, Barrichello i Alonso mogą ruszyć tak jak Pantano i pozamiatane Szczęście

Widziałem na Eurosport ten start. Fenomenalne !
Krzyżu
 

Postprzez slipstream N wrz 10, 2006 10:49  

SPIDER napisał(a):Poza tym to chyba Massa złożył protest, a nie Ferrari...


Ciekawe tylko za czyją namową i czy była to jego suwerenna decyzja. Oczywiście że Ferrari nie byłoby aż tak beznadziejne żeby w swoim imieniu skłądać pozew. Oni działąją z perfidią.
Mysle że zamieszczone wyżej fotki jasno stawiają sytuację.

Co do samego wyścigu, jak wiemy Ferrari nie posiada atomowego startu więc zapewne Kimi sie obroni, choć McLaren poczynaniami w tym sezonie moze napawac smutkiem że Kimas ma mało w baku. Alonso zapewne podskoczy kilka pozycji wyżej, choć moze być niezmiernie ciężko zwazywszy na pierwszy zakręt - oby tylko nie wpakował się w za duży tłok na dohamowaniu. Wiem że na tej szykanie zapewne nie bedzie karambolu jak uczą lata minione, jednak jakiś spojler może stracić materialną integralność z nosem bolidu. Doprawdy tez nie wiem czego się można spodziewać w tym wyścigu po BMW - czy ich szybkość wynika z tego że Monza przypasowała ichniejszemu autku, czy też znowu wynika to z ich planu działania (a że te nie zawsze okazywały się strzałem w 10)

gregoff napisał(a):Zapraszam dziś na irca podczas wuścigu.

No niestety, w mnie albo Irc albo wyścig w TV - za duży dystans między pokojami żeby prowadzić dyskusje na bieżąco :(
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez falconf1 N wrz 10, 2006 10:57  

Krzyżu napisał(a):Dla mnie oczywiste jest to, że Kimi puści Michaela - w końcu każdy by chciał jeździć mistrzowskim autem !

Właśnie to jest cała istota sprawy :grin:
Jeśli chodzi o to blokowanie to ja uważam, że go nie było. Należy jednak pamietać, że sędziowie wysłuchali zdania obydwu kierowców i opierali sie pewnie na wielu danych, a nie tylko jak my na filmiku, więc do końca tak naprawdę nie wiadomo jak było 8) Wolał bym, żeby tej kary nie było bo teraz wszyscy będą mówić, że Schumi zdobył tytuł (jeśli go zdobędzie) dzięki nieczystym zagrywkom.
Ostatnio edytowano N wrz 10, 2006 12:20 przez falconf1, łącznie edytowano 1 raz
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RENO N wrz 10, 2006 11:01  

mkpol napisał(a):A wracając do tematu, to ciekawi mnie jak narazie brak reakcji Renault na decyzję stewardów.


A co będą reagować jak i tak nie wygrają z FIArrari
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez rafaello85 N wrz 10, 2006 11:02  

SPIDER napisał(a):A tak swoją drogą, to ja w tym filmiku nie dostrzegam żadnego blokowania Massy

Ja też nie!

SPIDER napisał(a):Stewardzi uznali inaczej, więc my tego nie zmienimy. Wg. mnie kara niesłuszna, ale tak zadecydowano. Wypaczyli w ten sposób rywalizację!

Obawiam się, że masz tu rację. Ferrari jest na swoim terenie, nie wiem czy nie było tu stronniczości sędziów...
To nie pierwsza sytuacja, kiedy to stewardzi podejmują kontrowersyjną decyzję, psując tym samym widowisko.

To teraz każdy kierowca będzie się obawiał jechać przed kimś, kto wykonuje okrążenie pomiarowe żeby nie został posądzony o blokowanie.
Jakieś absurdy dzieją sie w F1...
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość

cron