Przed GP Chin

Moderator: Ekipa F1

Postprzez FANF1 So wrz 30, 2006 21:03  

steve-o ile to pisałeś :???: sorry za OT
FANF1
 

Postprzez Phaedra So wrz 30, 2006 21:06  

jezu,chce Ci sie pisac takie wypracowania, bo mnie to nie chce sie tego czytac . :-)
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez RENO So wrz 30, 2006 21:24  

Phaedra napisał(a):jezu,chce Ci sie pisac takie wypracowania, bo mnie to nie chce sie tego czytac


Nio ja czytając kawałek zwątpiłem, a tak na serio mój post było odpowiedzią nie bezposednią ale był na słowa jednego fana czerownych który stiwerdził że w Japoni silnik Alonso się spali.

A teraz...Flavio widać pluje sobie w twarz:

I don't know who is the next dominant one, but what is important in Formula One now is that the young drivers arrive. BMW have done that and other teams hope to do it too."
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Pussik So wrz 30, 2006 21:47  

Więcej takich postów !! :woohoo:

Miło się to czyta.


Ps: Dziwie się forumowiczom. Że wolą przeczytać 40 postów, gdzie zawarte jest jedno zdanie. Niż jeden długi i treściwy komentarz.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Orłoś So wrz 30, 2006 22:08  Re: do RENO...

Steve-o Doskonały post. Choć nie ze wszystkim się zgadzam to chciałbym więcej takich czytać.

Jeśli można to tylko mała prośba - paragrafy, jakieś odstępy itd. bo ciężko czyta się tekst napisany ciurkiem. I to może zniechęcać niektórych, choć myślę, że nawet dobrze sformatowany tekst co poniektórych odstraszy bo za długi. Ale tymi to sobie nawet głowy nie zawracaj - oni tak już mają... wychowani na SMSach. ;)
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SirKamil So wrz 30, 2006 23:21  

FANF1 napisał(a):steve-o ile to pisałeś :???:


Tyle ile potrzeba na zredagowanie całkiem fajnego i sensownego tekstu bez masy błędów wszelakiej maści; czyli dość długo. Goopie pytanie.

Czytać czytać czytać... bardzo ważne tym bardziej jeśli czyta się o swoim zainteresowaniu. steve-o złapał wene, to dobrze! Oby każdy tak miał...


Wracając do wyścigu;

Rozkład sił na tą, konkretną chwile ciekawy i trudny do jednoznacznej oceny. Jaka pogoda bezie, nie ma zielonego pojęcia.
Nie moge się doczeka chodź to już tylko 8 godzin. Mam głód F1 po tej przerwie... Licze na:

- silnik Roberta. On musi wytrzymać i dokulać beemke Polaka do mety na punktowanym miejscu-dalszy progres punktowo-klasyfikacyjny tak kierowcy jak i BMW względem Toyoty mile widziany.

- poprawe formy opon Brigde... mimo wszystko jeśli nie Ferrari, to nikt nie powalczy jutro z francuskimi padakami. Nie ma się co oszukiwać, MP4-21 to nie jest wóz do ostrej walki z Renault, nawet jeśli za sterem siedzi ultraszybki Raikkonen.

- brak deszczu i dobrze przymocowane pokrywy studzienek chińskiego toru.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez steve-o Pn paź 02, 2006 18:07  :D

Fajnie, że niektórym spodobało się to, co napisałem. RENO, mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewałeś :smile: a co do tego, że się wysiliłem- to niezbyt. Naszła mnie ochota pojechać po wszystkich z tego cyrku troszkie:) Jednak skoro tak miło niektórzy wypowiadali się o moich wypocinach hehe, to forum odwiedzę częściej. pozdro :grin:
steve-o
 
Dołączył(a): So gru 24, 2005 22:04

Postprzez mkpol Pn paź 02, 2006 20:46  

a temat to juz chyba do zamkniecia
[mod="Ahmed"]Pozwólmy mu umrzeć śmiercią naturalną[/mod]
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron