Przed GP Chin

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SPIDER Pn wrz 25, 2006 10:49  Przed GP Chin

Jeszcze tylko kilka dni i zacznie się ściganie. Dobrze, że treningi w piątek są rychło, bo obejrzę live. O szkołę się nie martwię.

Najlepszy jest tor, a w szczególności ta dłuuuuuga prosta. W zeszłym roku wyścig kończył sezon, ale teraz tam zapowiada się większa walka, bo sprawa tutyłu wkracza w decydującą fazę.
Co do faworytów, to Schumi...
:)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez deeze Pn wrz 25, 2006 10:53  

Robert już tam jest i się aklimatyzuje. Ciekawe jak z innymi kierowcami...

Nie liczę na podium Roberta, jedynie jestem pewien, że świetnie się zaprezentuje. Natomiast najważniejsze będzie w wyścigu to, jak się zaprezentuje Renault - czy odzyska prędkość, czy Schumacher przejmie prowadzenie i go nie odda, bo jeśli Ferrari ma teraz szybsze auta, to już ich nie dogonią. No i oczywiście liczę na kolejne podium Raikkiego.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez RENO Pn wrz 25, 2006 11:30  

Hehe a mi sie dzisiaj sniło że MSC zdobył PP a Kubek startował z P3, następnie na straice Kubek wyszedłna prowadzenie, miałwachy tyle co na Monzie i mimo że MSC naciskął go ze wszystkich stron to się nie dał i wygrał :grin: Marzenia sciętej głowy :-D

A tak na poważnie sądząc po wynikach testów na Jerez to BMW powinno być szybkie i mieć sznase zdobyć więcej pkt niż tylko 1 albo 2
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Pussik Pn wrz 25, 2006 12:56  

Jest gdzie wyprzedzać, więc miejsca bedą odzwierciedlać siły.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez viertolcia Pn wrz 25, 2006 13:25  

Alonso już się odgraża ze odzyskali prędkość i pokaże Schumiemu gdzie raki zimują. Może coś w tym jest. Musze przyznać, że na Monzy nei było widać przewagi Ferrari. Wogóle jak chodzi o bolidy to stawka była dośc wyrównana. No ale Monza jest specyficzna, to nie ma co wysuwać pochopnych wniosków. W każdym razie Ferrari/Bridgestone juz nei mają takiej przewagi jak np.: w wakacje, co było widać zarówno w Turcji jak i we Włoszech. Zapowaida się interesująco. Zapewne będzie też dużo dymków bo niektóre silniki są po Monzie...
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RENO Pn wrz 25, 2006 13:34  

Michellin mówił, że dokonali znaczącej poprawy w oponach, a zwłascza jezeli chodzi o 1 okrążenie, bo może Renault i miał osiągi ale Miśki były do bani na 1 okrążeniu i w qualu nie mogli ich pokonać. Pozatym też zauważyłem że na Monzie mimo jej specyfiki to Renault nie ustępowało wcale Ferrce, szczególnie w qualu. Więc jestem zdania że w 3 ostnaich GP będą w stnaie zagrozić Ferrari jak nie pokrzyżowac im planów :grin:
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Bucu Pn wrz 25, 2006 14:07  

Nareszcie!! :-D nudanwo było w niedzielne popołunia a teraz można zacząć dzień od F1 (Formuła z rana jak śmietana :-P ) dla mnie faworyt jest tylko jeden a groźbą Alonsa jakoś się nie przejmuje bo przecież Ferrari też nie próżnowało :P zpowiada się udany wyścig
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez maciek Pn wrz 25, 2006 15:07  

Napewno zapowiada się ciekawy wyścig, Schumi traci tylko 2 pkt do Alonso. Myślę, że Schumi wygra, co do reszty na podium to może Massa, Raikkonen, Alonso. Tor jest bardzo fajny szczególnie ta długa prosta, wydaje się że wyścig będzie emocjonujący
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez K9G Pn wrz 25, 2006 15:46  

Tez jestem ciekaw jak to bedzie :) Walka o mistrzostwo do ostatniego wyscigu. Ehhh, jest co ogladac. Wydaje mi sie ze MSC bedzie 1 a FA 2. Kubica blyskawica bedzie 5 albo 6 :) Tak mi sie wydaje. Jak bedzie naprawde zobaczymy.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez Kubuś Fatalista Pn wrz 25, 2006 15:52  

Mam nadzieje że Alonso wygra. Mają szansę i muszą ją wykorzystać. A gdyby jeszcze Fisico był 2.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Pussik Pn wrz 25, 2006 16:49  

Pamiętajcie, że Renault już dawno wykorzystało limit 36dni testowych, a Ferrari jeszcze może testować.


Myśle, że Ferrari i Szumi nie zmarnują szansy zdobycia MŚ. Obydwu tytułów.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Kubuś Fatalista Pn wrz 25, 2006 16:53  

Schumacher nigdy nie odnosił sukcesów na tym torze.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez kuba Pn wrz 25, 2006 17:45  

To fakt....w Chinach nigdy mu nie szło....nawet w 2004 roku.
Ale co tam :-D Da rade !
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez P@veL Pn wrz 25, 2006 17:52  

Kubuś Fatalista napisał(a):Schumacher nigdy nie odnosił sukcesów na tym torze.

Czas najwyższy, przecież to jego ostatni wyścig na tym torze
Avatar użytkownika
P@veL
 
Dołączył(a): Cz lut 16, 2006 16:44
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez bioly74 Pn wrz 25, 2006 17:55  

Zespoły:

Ferrari- Jest nadal mocne ale już nie aż tak jak podczas np. GP Węgier już na Monzie było widać że Renault depcze im po piętach

Renault- Widać że już powolutku odzyskują szybkość z początku sezonu jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to powinien wygrać tu Alonso

McLaren- Już powoli ten wielki pech Raikkonena opuszcza więc jak będzie dobrze to myśle że "Ice Man" powinien znaleść się na podium

BMW- Są naprawde zadziwijająco szybcy już na Monzie pokazywali że są w stanie walczyć z takimi teamami jak Ferrari czy Renault a testy na Jerez jeszcze bardziej potwierdziły że są w stanie konkurować z największymi zespołami moim zdaniem mają zagwarantowane dwa miejsca punktowane.

Kierowcy:

M.Schumacher- Zdecydowanie nie jest to jego ulubiony tor pokazały to dwa grand prix w których nie umiał zdobyć nawet punktu myśle że jak dojedzie w pierwszej 5 to będzie dla niego sukces.

F.Alonso- Mój zdecydowany faworyt jak nie będzie miał "blow engine" ani żadnych problemów w kwalifikacjach powinien wygrać to GP.

K.Raikkonen- Ostatni wyścig pokazał że powraca do dobrej dyspozycji i jak nie będzie miał pecha powinien być na drugim miejscu.

R.Kubica- Jeśli BMW będzie naprawde szybkie to powinien spokojnie powalczyć o pierwszą piątke a może przy odrobinie szczęścia i pechu rywali troszeczke wyżej stawiam że będzie 5.

A tak moim zdaniem będzie wyglądać końcowa ósemka.

1. Alonso
2. Raikkonen
3. Massa
4. M.Schumacher.
5. Kubica
6. Button
7. Heidfeld
8. Fisichella
Ostatnio edytowano Pn wrz 25, 2006 18:24 przez bioly74, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron