Przed GP Chin

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sneer So wrz 30, 2006 13:49  

Hmmm...jak będzie padać to w miarę ok..ale jak będzie sucho...to będzie dużo wyjazdów z toru :D
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jakuzo So wrz 30, 2006 13:49  

Kubuś Fatalista napisał(a):Schumacher będzie wyciskał wszystkie poty z swojego silnika. A w czasie GP Japonii jemu wybuchnie. I Alonso będzie mistrzem świata sezonu 2006.

A ten jak zwykle swoje :D:D:D Nic nie zmadrzales przez 3 tygodnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Orłoś So wrz 30, 2006 14:18  

Realnie MSC ze względu na super hiper japoński badziew nie ma szans by być przed Alonso. Bridgestone/Firestone - takich opon nie kupujcie. :D

Chyba, że... stanie się coś nieprzewidzianego. Jakieś wycieczki za tor, mega kraksa w pierwszym zakręcie itd. itp.

Przecież widziałeś wyniki sesji kwalifikacyjnej. Bridge okupują ostatnie miejsca, z wyjątkiem MSC.
Ostatnio edytowano So wrz 30, 2006 14:22 przez Orłoś, łącznie edytowano 3 razy
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bioly74 So wrz 30, 2006 14:18  

Orłoś napisał(a):Chyba, że... stanie się coś nieprzewidzianego. Jakieś wycieczki za tor, mega kraksa w pierwszym zakręcie itd. itp.


Chyba to jedynie da szanse Schumacherowi na wysoką pozycje jeśli nic takiego się nie stanie to przewiduje że Schumi nie zdobędzie tutaj punktu.
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez Miki1910 So wrz 30, 2006 14:29  

bioly74 napisał(a):
Orłoś napisał(a):Chyba, że... stanie się coś nieprzewidzianego. Jakieś wycieczki za tor, mega kraksa w pierwszym zakręcie itd. itp.


Chyba to jedynie da szanse Schumacherowi na wysoką pozycje jeśli nic takiego się nie stanie to przewiduje że Schumi nie zdobędzie tutaj punktu.


Schumi może wygrać, ale potrzebuje suchego toru. Bridgestone bardzo dobrze się spisują na suchej nawierzchni.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez bioly74 So wrz 30, 2006 14:33  

Miki1910 napisał(a):Schumi może wygrać, ale potrzebuje suchego toru. Bridgestone bardzo dobrze się spisują na suchej nawierzchni.


Wydaje mi się że nawet na suchej nawierzchni Renault jest poza zasięgiem Schumiego. Ale nie wydaje mi się żeby jutro było sucho wszystkie prognozy wskazują że jutro będzie padać w Szanghaju, a nie powiem, że na to liczę :-P :)
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez sznurek-jedi So wrz 30, 2006 14:35  

A dla mnie się liczy żeby wyścig był ciekawy - niewazne kto wygra (Raikonnen ani Kubica nie zdobędą Mistrza :D ) więc będę oglądać dla oglądania.
sznurek-jedi
 

Postprzez maciek So wrz 30, 2006 14:35  

Schumi może wygrać, ale potrzebuje suchego toru. Bridgestone bardzo dobrze się spisują na suchej nawierzchni.

Jeśli będzie sucho to Schumi będzie na podium, oby tylko nie padało, a jeśli będzie padać to zapewne wielu z kierowców nie dojedzie i może tak Schumi zdobyć kilka punktów
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez Adriannn So wrz 30, 2006 14:56  

maciek napisał(a):Jeśli będzie sucho to Schumi będzie na podium, oby tylko nie padało

A na okrążeniu dojazdowym do pól startowych Schumi w kogoś walnie i co będzie?
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez maciek So wrz 30, 2006 14:58  

Adriannn napisał(a):A na okrążeniu dojazdowym do pól startowych Schumi w kogoś walnie i co będzie?

Bujną masz wyobraźnie
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez Adriannn So wrz 30, 2006 15:00  

maciek napisał(a):Bujną masz wyobraźnie

A rok temu jak było!?
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez maciek So wrz 30, 2006 15:03  

I myślisz że jak było tak raz to musi być zawsze, chociaż wtedy startował z 6 pola i jutro też, mały zbieg okoliczności ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez Adriannn So wrz 30, 2006 15:04  

maciek napisał(a):I myślisz że jak było tak raz to musi być zawsze
Tylko sobie żartowałem z tamtej sytuacji :evil:
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez SPIDER So wrz 30, 2006 15:15  

Kubuś Fatalista napisał(a):To był Button

Ano. Mój błąd. Cały czas byłem przkonany, że to Brazylijczyk. W tej pogodzie nie odróżniłem kasku.
:?
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Kubuś Fatalista So wrz 30, 2006 15:38  

A widział ktoś gdzieś filmik jak Kimiemu lusterko odpadło ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron