Po GP Chin 2006 :)

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Ave N paź 01, 2006 6:44  Po GP Chin 2006 :)

Ciezkie chmurki spowijaja niebo nad Szanghajem. Tor mokry. Wszyscy startuja na "przejsciowkach" a to oznacza problem dla Bridgeston.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez mkpol N paź 01, 2006 7:53  

BMW znowu robi wszystko żeby ich zawodnik nie zdobył punktów

Brak mi słów jakie głupoty wyprawiają ci ludzie
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez pawelgkm N paź 01, 2006 7:56  

I znowu błąd z oponami ;/ Szkoda, bo Kubek jechał naprawde pięknie.
pawelgkm
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:05
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez gregoff N paź 01, 2006 8:02  

Gdyby nie wypadł na pierwszym zakręcie to by nie musieli ryzykować. Poza tym nie wiemy czy Robert nie chciał suchych opon...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Kuba86 N paź 01, 2006 8:21  

Na RTL coś mówił prze team radio ale bylo niewyraźnie. Chyba Robert sam chcial softy :-)
Avatar użytkownika
Kuba86
 
Dołączył(a): So maja 13, 2006 15:07
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kielce

Postprzez mkpol N paź 01, 2006 8:47  

I po raz kolejny potwierdza sie to co wielokrotnie pisalem o Heidfeldzie. Ten facet nie potrafi jeździć w tłoku. Najzwyczajniej na świecie gubi się i popełnia fatalne błędy.

Co do Roberta, to po zespół zatrudnia sztaby "specjalistów" od taktyki, od doboru opon itp?

Co oni nie wiedzą co trzeba zrobić?
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Adriannn N paź 01, 2006 8:49  

Boże! Co za debilizm.Mnieć P1 i P2 i cholera nie wygrać! Tego nawet komentować nie będe. Yamamoto to też jest debil jak prawie wszyscy kierowcy japońscy,a czemu to wiecie,puścić Nicka to blokuje go,powinen dostać kare!
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez SWEK N paź 01, 2006 8:49  

Ciekawe jaką pensję dostaje od Ferrari mechanik Renault od prawego tylnego koła. To już drugi raz.
Ostatnio edytowano N paź 01, 2006 8:51 przez SWEK, łącznie edytowano 1 raz
SWEK
 

Postprzez Adriannn N paź 01, 2006 8:51  

Zauważyłem że Alonso ma lepszy bolid w tym momencie.A to dlatego że mniał 20 sekund straty i skończyło się na ok 6sek. Możliwe że Schumacher jechał powoli.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez Damos N paź 01, 2006 8:53  

mkpol napisał(a):Co do Roberta, to po zespół zatrudnia sztaby "specjalistów" od taktyki, od doboru opon itp?

Co oni nie wiedzą co trzeba zrobić?

ale:
Kuba86 napisał(a):Na RTL coś mówił prze team radio ale bylo niewyraźnie. Chyba Robert sam chcial softy

Kierowca też ma wpływ na dobór opon.
Szkoda, że tak się skończyło. Piękna jazda Roberta na początku narobiła apetytu.
Adriannn napisał(a):Mnieć P1 i P2 i cholera nie wygrać! Tego nawet komentować nie będe.
Nieprawdopodobne jest, jak Fernando mógł stracić pierwszą pozycję po atomowym starcie. Pamiętajmy jednak, że na mecie miał mniejszą stratę do Michaela niż trwały boje w prawym, tylnym kołem w boksach. Szkoda, ale walka jeszcze nie skończona - robi się ciekawiej :)

Co stało się z Kimasem? Ktoś wie, co nawaliło?
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez lookacz N paź 01, 2006 8:56  

Ja pieprze...BMW to jakieś imecyle...Renault-mechanicy zawsze robia błędy...Wg mnie Kubica jechał bardzo szybko i miał szansę być przed Heidfeldem...a na Yamamoto i Sato to jakieś zamachy trzeba zrobić, choc może nie, bo jeszcze wróci IDE i wtedy będą jaja...Wszystko poszło do ...... . Pomimo wszystko gratulacje dla Schumiego...
Głupota-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości
Avatar użytkownika
lookacz
 
Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 19:23
Lokalizacja: Paprotnia
GG: 9619285

Postprzez axel83 N paź 01, 2006 8:56  

A po co Szumi mial pedzic? Czy tu rozdaja punkty za przewage sekundowa??:) Oszdzedzal silnik poprostu.
A co do Reno to sa niezlymi partaczami:P
axel83
 

Postprzez Arczyn N paź 01, 2006 8:57  

No to po kolei:

Schumacher jest wielki :) :) :) Jakoś przetrwał na mokro, a potem gdy szanse się wyrównały, zrobił co trzeba. Wygrał wyścig, którego nie miał prawa wygrać - cudownie :-D
Fisico - biedny Flavio w przyszłym roku... Kto ma mu wyścigi wygrywać, debiutant Heikki? :shock:
Alonso dobrze na początku, dobrze na końcu, ale ten środek, ojojoj, tragedia... Mechanicy Renault powinni sprzeprzać przed Flavio jak najszybciej.
Super Aguri chyba bardzo zależy na silnikach Hondy w przyszłym roku, skoro starają im się pomagać na ostatnim okrążeniu podczas dublowania.
W BMW katastrofa, mogło być 9 punktów, a są dwa. A Robert 3 wyścig bez punktów przez opony stracił...
O Toyocie szkoda gadać, bo leżącego się nie bije.
A Spyker/MF1 przestał się mylić z McLarenen, zaczął się mylić z Ferrari. Przynajmniej wysoko mierzą :D
Ostatnio edytowano N paź 01, 2006 8:58 przez Arczyn, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez SWEK N paź 01, 2006 8:57  

Adriannn napisał(a):Boże! Co za debilizm.Mnieć P1 i P2 i cholera nie wygrać! Tego nawet komentować nie będe. !

Nie wiem czy zauważyłeś, że było mokro i Ferdek po pierwszym Pit Stopie w kila okrążeń stracił około 20 sekund przewagi. Zmienili mu opony na jakąś inną mieszankę. W deszcz wszystko jest możliwe
SWEK
 

Postprzez McLaren N paź 01, 2006 8:59  

Adriannn napisał(a):Yamamoto to też jest debil jak prawie wszyscy kierowcy japońscy,a czemu to wiecie,puścić Nicka to blokuje go,powinen dostać kare!


Nic dodać, nic ująć. :|

Ja pieprze...BMW to jakieś imecyle...Renault-mechanicy zawsze robia błędy


Też się zgodzę, BMW przedobrzyło, a w Renault takie pomyłki stają się coraz bardziej regularne.

Na dodatek szkoda mi Kimiego. Kubica i Raikkonen mogli spokojnie znaleźć się na punktowanych lokatach, Fin walczyłby nawet o zwycięstwo... ale jak zwykle jakiś problem z maszyną.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość