Po GP Chin 2006 :)

Moderator: Ekipa F1

Postprzez FANF1 Pn paź 02, 2006 14:36  

Kubuś Fatalista napisał(a):Tylko ża Nico jechał na B.

Schumacher też :grin: a do tego Webber zdobył punkt jadąc w Williamsie, tak jak Rosberg :-)
FANF1
 

Postprzez Kubuś Fatalista Pn paź 02, 2006 14:49  

Schumacher ma ogromne doświadczenie Webber też a Nico nie.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez slipstream Pn paź 02, 2006 15:02  

Kubuś Fatalista napisał(a):Schumacher ma ogromne doświadczenie Webber też a Nico nie


Takie wmawianie sobie, wyluzuj Kubuś z tym Nico na razie bo człwiek nic nie pokazuje szczególnego.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kubuś Fatalista Pn paź 02, 2006 15:07  

Był 3 najwyżej zklasyfikowanym kierowcą na B.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Arczyn Pn paź 02, 2006 15:21  

To z pewnością życiowy sukces świadczący o niewątpliwym talencie 8)
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez McLaren Pn paź 02, 2006 15:23  

Mnie tam Nico nie powala, na początku eksperci F1 widzieli w nim przyszłego mistrza świata, ultraszybkiego, a w sumie nie pokazuje nic wielkiego. Uważam (bynajmniej nie z racji, że to nasz rodak, do tego pierwszy w f1), że Robert ma większy potencjał i tą pracą, którą dotychczasowo wykonywał może błyszczeć. Jego gwiazda może rozbłysnąć szybciej niż Fina, choć kto tam wie... może jeszcze Nico zrobi "10 kroków do przodu" i nagle będzie wyjadaczem? :lol:

To z pewnością życiowy sukces świadczący o niewątpliwym talencie Cool


Zgadza się. :P

Jak dla mnie, Rosberg tak naprawdę szybki był tylko... w Bahrajnie? Uważam, że raczej nie będzie tak dobry jak Keke.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez McLuke Pn paź 02, 2006 15:26  

McLaren napisał(a):Mnie tam Nico nie powala, na początku eksperci F1 widzieli w nim przyszłego mistrza świata


no a co ma pokazać w baaaardzo słabym Williamsie?? jak trafi do lepszego teamu to myślę że mu się bedzie sie lepiej wiodło...


McLaren napisał(a):niż Fina


Rosberg jest Niemcem tak właściwie a Finem z pochodzenia :)
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez Ledzion Pn paź 02, 2006 15:39  

Niezgadzam się z Tobą De-zzember- W fazie kiedy Alonso jechał wolno Fisico zwlekał z wyprzedzeniem go co znacznie spowalniało Schumiego. W pewnym momencie nawet niechcąco go wyprzedził ale się zoriętował i znów go wypuścił. Że się już dłużej niedało no to go wyprzedził a za nim zrobił to Schumi. Co do dalszej fazy to myślę ze Fisico całkiem spokojnie mógł zwolnić bo niemiał nikogo na ogonie i w razie czego zawsze można by wymyślić bajeczkę że opony nie trzymały albo co innego. Co do prędlości Ferdka w ostatniej fazie to myślę że niebyła tak rewelacyjna, a Schumachera dochodził bo ten jechał całkiem spokojnie i pewnie już myślał tylko wyścigu na Suzuce.
Niechcę się w tym miejscu czepiać polityce Renualt bo każdy team tak by to zaaranżował ale TO było widoczne gołym okiem.
Pozdro
Avatar użytkownika
Ledzion
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 7:01
Lokalizacja: opole

Postprzez sex pistols Pn paź 02, 2006 15:40  

Moim zdaniem obecni debiutanci nie sa tacy fantastyczni. Kubica mial dobry wyscig tylko na Monzie, fatalnie dobiera sobie opony. Rosberg byl w cieniu Marka. O tych STR wogole nie bede sie wypowiadal :P . Kovalainen bedzie lepszy.
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Phaedra Pn paź 02, 2006 15:43  

McLaren napisał(a):Jak dla mnie, Rosberg tak naprawdę szybki był tylko... w Bahrajnie? Uważam, że raczej nie będzie tak dobry jak Keke.


Ojciec tez jezdzil siermieznie, wygral MS zwyciezajac w jednym wyscigu w sezonie to raczej kiepsko o nim swiadczy.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Kubuś Fatalista Pn paź 02, 2006 15:55  

Phaedra napisał(a):
McLaren napisał(a):Jak dla mnie, Rosberg tak naprawdę szybki był tylko... w Bahrajnie? Uważam, że raczej nie będzie tak dobry jak Keke.


Ojciec tez jezdzil siermieznie, wygral MS zwyciezajac w jednym wyscigu w sezonie to raczej kiepsko o nim swiadczy.


Ale wygrał i to się liczy !
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez McLaren Pn paź 02, 2006 16:02  

Kubuś Fatalista napisał(a):Ale wygrał i to się liczy !


Zgadza się... przykładem zawodnika, który był mistrzem nie wygrywając ani jednej rundy Grand Prix jest Mark Loram. Chodzi oczywiście o żużlowca (mistrz z 2000 roku), ale chyba nikt nie powie, że nie zdobywał punktów regularnie?
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez Pieczar Pn paź 02, 2006 17:01  

Phaedra napisał(a):
McLaren napisał(a):Jak dla mnie, Rosberg tak naprawdę szybki był tylko... w Bahrajnie? Uważam, że raczej nie będzie tak dobry jak Keke.


Ojciec tez jezdzil siermieznie, wygral MS zwyciezajac w jednym wyscigu w sezonie to raczej kiepsko o nim swiadczy.

Tytuł ten Keke zdobył w ogóle dosyć szczęśliwie. To miał być rok Ferrari, ale wiadomo co się stało. Ale starszy Rosberg był dobrym kierowcą, szczególnie na torach ulicznych (4 z 5 wygranych GP właśnie na ulicznych wyścigach). Też niestety musiał się użerać z nienajlepszym Williamsem, a gdy ten zbudował mistrzowski samochód w 1986 roku, Keke już jeździł dla Mclarena, gdzie chyba połowy wyścigów nie ukończył z braku paliwa :D. Keke to był chyba jeden z ostatnich wyluzowanych gości w F1 - kto teraz chodzi po torze przed startem z fajką w gębie :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Orłoś Pn paź 02, 2006 21:11  

W napisał(a):Chciałem jeszcze zwrócić uwagę na Rosberga (chyba, że już ktoś to zrobił i przeoczyłem) - strasznie męczył Coultharda. Zupełnie nie miał pomysłu na wyprzedzanie. Coś okropnego. Szkot był nawet w stanie odzyskać utracone miejsce.
:shock:


A za Nico też na Brigdach Trulli. Nie pomogły zachęty przez radio, by się sprężył i wyprzedził Nico... Toyoty się nie popisały. Klapa totalna i to na tak dla nich ważnym rynku. O wiele ważniejszym niż dla BMW czy Merca bo to jednak nie ten segment rynku.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SirKamil Pn paź 02, 2006 22:00  

Dobrze. Czy można prosić teraz pomocne dłonie o jakieś dobre sznureczki do zassania wyścigu?
[mod="deZZember"]Nie, w tym temacie nie można. Poszukaj w odpowiednim temacie w innym dziale :-) [/mod]
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron