Przed GP Japonii

Moderator: Ekipa F1

Postprzez sneer Wt paź 03, 2006 11:32  Przed GP Japonii

Jako że już w niedzielę nowe emocje, zakładam wątek.
Spamujcie ;)

A tak poważnie:
będzie na pewno ostro Reno nie odpuści, Ferrari także.
Oby tylko deszczu nie było.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez deeze Wt paź 03, 2006 11:59  

Właśnie miałem zakładać ten temat...

Oj emocje są u szczytu chyba. Jedno z najważniejszych jeśli nie najważniejsze Grand Prix sezonu. I to na takim torze. Kto tu wygra - wygra mistrzostwo. No chyba, że będzie to Kimi Raikkonen, na którego dobry wyścig liczę jak nigdy. Tym razem musi po prostu mu się powieźć.

Schumacher i Ferrari zdają się wyprzedzać pod koniec sezonu Renault, ale nie jestem tego do końca pewny. Miał trochę pecha Alonso, ale Renault nadal jest silne. Nikt nie przewidzi co się wydarzy na Suzuce.

Robert - no to jak sinusoida to tak...4 miejsce powinno być.

Moje typy na wyścig:

1.Kimi
2.Alonso
3.Schumacher
4.Kubica
5.Button
6.Heidfeld

Czas wyścigu jeszcze lepszy - 7.00 am, ale co tam, Red Bull albo kawa i się będzie oglądało ;)
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez McLaren Wt paź 03, 2006 13:38  

Będzie bardzo, ale to bardzo ciekawie. Już nie mogę doczekać się tej rundy, ponieważ dojdzie do kolejnego pojedynku na linii Schumi-Alonso. Przypuszczam, że będą walczyć o zwycięstwo, lecz spore szanse dałbym też Kimiemu, o ile wreszcie nie będzie musiał narzekać na "sprzęt". Robert to dla mnie nie wiadoma, wysoka pozycja na Monza nie wiele mi jeszcze obrazuje. Zobaczymy co pokaże w niedziele po nieudanym GP Chin.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez Mnich Wt paź 03, 2006 14:11  

Schumacher i Alonso to będzie ciekawe zestawienie tego weekendu:) Będę spoglądał na Kubicę może będzie lepiej niż w Chinach.
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez maciek Wt paź 03, 2006 14:17  

Napewno walka Schumachera i Alonso będzie interesująca, ale nie można zapomnieć o Massa i Fisico, którzy walczą o 3 miejsce i bardzo ważne punkty dla zespołów, jeśli Kimiemu nic nie przeszkodzi to może powalczyć o zwycięstwo, dużo będzie zależało od pogody
1.Schumacher
2.Raikkonen
3.Massa
4.Kubica
5.Alonso
6.Button
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez herman1491 Wt paź 03, 2006 14:21  

A co myślicie jak u siebie pojadą japończycy z suer aguri ?? Ja mam tylko nadzieje ,aby Kubek był w pierwszej 6 . A czytaliście jak sie naśmiewali z Kubicy Niemcy ?? w dzisiajszym fakcie jest :// ahhhh .... :-?
herman1491
 

Postprzez FANF1 Wt paź 03, 2006 14:29  

herman1491 napisał(a):A czytaliście jak sie naśmiewali z Kubicy Niemcy ?? w dzisiajszym fakcie jest :// ahhhh ....

I ty w to wierzysz to pewnie Polacy wymyślili, tak samo z tym gargamelem skoro to Niemcy do dlaczego jest napisane po angielsku :P
FANF1
 

Postprzez Kubuś Fatalista Wt paź 03, 2006 14:58  

To będzie niezwykle ciekawe Gp. I chyba jedyną godną uwagi rzeczą będzie pojedynek Alonso vs Schumacher. Mam nadzieje że będzie padać a tak dokładniej lać. Jeśli teraz Schumacher wygra to będzie mistrzem świata. Fajnie byłoby gdy wygrał Alonso drugi byłby Fisico a trzeci Pedro.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez sznurek-jedi Wt paź 03, 2006 15:00  

Robert - no to jak sinusoida to tak...4 miejsce powinno być.
sorki za mały OT ale co to jest Sinusoida
sznurek-jedi
 

Postprzez Daniel Wt paź 03, 2006 15:03  

sznurek-jedi napisał(a):sorki za mały OT ale co to jest Sinusoida

Taki szlaczek w górę i w dół :D . A tak poważnie chodziło o to, że raz na szczyście a raz spadek. Może ktoś inaczej umie to lepiej wyjaśnić. :-)
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez McLaren Wt paź 03, 2006 15:03  

sznurek-jedi napisał(a):orki za mały OT ale co to jest Sinusoida


Zacytuje słowniki :-D

sinusoida mat. falista krzywa płaska będąca wykresem zmian sinusa w zależności od zmian kąta.


Hmmm... jakby to powiedzieć. Np. podam wyniki Robka: dyskwalifikacja, miejsce poza dziesiątką, potem 3 miejsce, potem znów poza dziesiątą, a może teraz pójdzie w górę np. na 4 miejsce. Taki... kontrast. Ze "góry na dół".

Jeśli ktoś orientuje się w futbolu, wyniki Lecha Poznań w tym sezonie przypominają sinusoidę. :P
Ostatnio edytowano Wt paź 03, 2006 15:05 przez McLaren, łącznie edytowano 1 raz
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez makos_bmw Wt paź 03, 2006 15:05  

Wykres funkcji sinus nazywa się sinusoidą, funkcji cosinus cosinusoidą, funkcji tangens tangensoidą, a funkcji cotangens cotangensoidą.
Cosinusoida jest rzeczywiście sinusoidą, gdyż jest wykresem funkcji sinus przesuniętym o π / 2.
:P
Avatar użytkownika
makos_bmw
 
Dołączył(a): N cze 19, 2005 20:10
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez deZZember Wt paź 03, 2006 15:08  

sznurek-jedi napisał(a):
Robert - no to jak sinusoida to tak...4 miejsce powinno być.
sorki za mały OT ale co to jest Sinusoida


A co, google albo wikipedia nie działa? :)

Sinusoida - jest to wykres funkcji trygonometrycznej sinus: f(x)=sin(x). deeze miał na myśli, że Robert na zmianę wypada raz dobrze, raz źle (w dużym uproszczeniu) - takie na zmianę minimum i maksimum tejże funkcji.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pawelgkm Wt paź 03, 2006 15:26  

Jeśli chodzi o pierwsze dwa teamy to stawiam na Renault. Schumacher wygrał w Chinach, ale jakoś mam przekonanie że to niebiescy będą górą. Kubica zgodnie z wykresem sin(x) ;P powinien wypaść dobrze. Ogólnie Suzuka to fajny tor i powinno się dużo dziać :) Tylko żeby znowu ogórki nie narobiliy zamętu.
pawelgkm
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:05
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez deeze Wt paź 03, 2006 15:40  

sznurek-jedi napisał(a):sorki za mały OT ale co to jest Sinusoida

Widzę, że małe problemy sprawiła moja wypowiedź ;) Koledzy już wyjaśnili co miałem na myśli.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości