Przed GP Japonii

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Miki1910 So paź 07, 2006 10:02  

sex pistols napisał(a):Albo poprostu kubica pojechal wolno :-P


No napisałem, że słaba jazda Kubicy.
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez herman1491 So paź 07, 2006 10:07  

Moje przypuszczenia :
1. Michael Schumacher - jeśli nie bedzie problemów z autem (na pewno nie bedzie) to 1 miejsce powinien zająć.

2.Massa - Nie powinien mieć problemów z utrzymaniem tej pozycji , ale zagrozić mu mogą jedynie Alonso ii Fisichella.

3.Alonso- Na pewno tak łatwno nie odpuści i bedzie walczył ,ale nie da rady wyprzedzic Masse.

4.Fisichella

5.Button- żeby tylko silnik sie nie zakopcił ... podobnierz ma ma nowy 8)

6.Heidfeld

7.Kubica - będzie ciężko ,ale da rade :)

8.Ralf

9.Barrichello

Ciekawe czy przewidziałem miejsce któregoś z kierowców :) Ciesze się bo jest już prawie pewne że padać nie będzie. :lol:
herman1491
 

Postprzez gregoff So paź 07, 2006 10:14  

Boss ja w zeszłym roku wygrałem GPM i jakoś nie powołuje się na to zwycięstwo i twierdzenia, że jestem super gościem który zna się na F1. Miałem szczęście podobnie jak Ty w tym sezonie :-P

Co do twoich wypowiedzi to aż żal je usuwać są takie "inteligentne".

Co do Kubka. Coś mu nie poszło, czasami tak bywa. Raikkonen z całym sowim wielkim talentem nie potrafił się zakwalifikować do pierwszej dziesiątki a Toyota z całym sezonem w ogonie stawki nagle znalazła się w pierwszej czwórce kwalifikacji, bijąć Renault. Kto to mógł przewidzieć po Gp Chin... według mnie niewielu a w Polsce praktycznie nikt.

Jutro jest wyścig. Robert startuje na 12 pozycji i zobaczymy co z tego pociągnie, chyba za szybko go przekreślają niektóre osoby. W końcu Rosberg też nie jest zawodnikiem w ciemnie bitym i mimo fali krytyki która go spotkała z naszej strony dziś udowodnił, że coś w nim siedzi.

Nikogo na tym etapie kariery nie wolno za bardzo kreować na mistrza ani od razu skreślać z powodu jednego słabszego występu.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez slipstream So paź 07, 2006 10:22  

gregoff napisał(a):Raikkonen z całym sowim wielkim talentem nie potrafił się zakwalifikować do pierwszej dziesiątk

Hmm, co do Kimasa mam takie zdanie że to nie kwestia braku talentu, ale motywacji.Według mnie już dawno odpuścił sobie ten sezon, chce go przecierpieć w Maku do końca i mieć z tym spokój, tak więc na nic szczególnego w wyścigu nie czekam.
Co do Toyot, odstawiły za pewne popisówkę żeby sie dobrze w Japonii pokazać (czytaj mało paliwa), szkoda że ucierpi na to walka o tytuł gdzyz bedą idealnymi hamulcowymi dla dwójki Ferrari która przynajmniej do pierwszych pit sopów wyrobi sobie przewagę nie do odrobienia.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez ylid So paź 07, 2006 10:26  

slipstream napisał(a):bedą idealnymi hamulcowymi dla dwójki Ferrari

Nie będą, tylko będzie. Jarno jest uznanym, docenianym i zasłużonym kierowcą, który nie bez powodu dzierży miano "pierwszego hamulcowego" F1. A Ralfik, przy nim jest jak mała myszka przy słoniu ;-). Więc jeśli nic złego nie stanie się na starcie to Jarno pokaże Renówką jak się blokuje na torze Suzuka. Niech sie uczą ;-)
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez W So paź 07, 2006 10:55  

slipstream napisał(a):Hmm, co do Kimasa mam takie zdanie że to nie kwestia braku talentu, ale motywacji.

Jakoś w Chinach nie widziałem braku motywacji, a wręcz przeciwnie.

Brak McLarena w pierwszej dziesiątce to spora niespodzianka.
:o
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez herman1491 So paź 07, 2006 10:59  

A Yamamoto stało się cosik z silnikiem tak ? wymienią go ?? :grin:
herman1491
 

Postprzez Lukas So paź 07, 2006 11:02  

W sumie jemu to wszystko jedno - i tak zawsze z ostatnich pól jedzie :P

Szkoda Maka :(
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez RENO So paź 07, 2006 11:45  

Hmm ja myśle że Kubek jak dobrze pójdzie czyli bez wapdek w pitach to może dojechać na 7-8 pozycji bo na wiecej nie licze...chociaż wszystko jest możliwe i jak dobrze to rozegra to może wysoko dojechać...historia F1 już nie takie przypadki zna.
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Naitsabes So paź 07, 2006 11:45  

ceikawie sie ułożyło po quali ale myśle że MSC w pitstopie wyprzedzi Masse (TO niestety) renówki blokowane przez toyoty do 1 stopu później pogoń ,chyba że Fisi coś "odwali" Button spadnie ze swojej pozycji ,liczę że Kubica może na 8 wskoczy a Kimi jedyna szansa dla niego to paliwo na maxa ,twarde mieszanki ,1 stop i cały czas "łycha"
Obrazek
Avatar użytkownika
Naitsabes
 
Dołączył(a): So mar 25, 2006 8:33
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez Daniel So paź 07, 2006 13:07  

Co za dziwaczna strategia BMW. Kubica przejechał pare okrążeń i do boksu, mógł wykorzystać czas jaki jest poświęcony i zapewne dostałby się do pierwszej 10, a tak miał tylko 1 rundę na poprawę :? . Rozumiem oszczędność, ale Kubica jedzie z nową jednostką napędową na pokładzie. McLaren coś słabo, może jakieś problemy z pakietem lub tłok. Ferrari tak jak przewidywałem całkowita dominacja na torze.
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Iza So paź 07, 2006 13:25  

Wszystko przez Toyoty! Ich miejsce jest poza pierwszą dziesiątką, a przez ich zagrania pod publiczke Kimi i Kubica nie dostali się do ostatniej sesji :evil:

Teraz na serio :-) Jakoś już po pierwszej sesji, gdy zobaczyłam Kimiego na 15. miejscu, zaczęłam myśleć, czy on w ogóle wejdzie do ostatniej sesji :-o No i niestety :sad: Na domiar złego, Kubica też się zakwalifikował do pierwszej dziesiątki :(

Nie oczekuje po tych kwalifikacjach, że będzie jutro ciekawy wyścig. Bezdyskusyjnym faworytem jest ferrari, toyotom raczej nie grozi jutro dobry wynik ;) Jeśli mechanicy Renault nie szykują na jutro jakiegoś spisku, powinni być za ferrari, bo Honda im nie zagraża, a już tym bardziej McLaren, choć po ostatnim wyścigu można było mieć taką nadzieję. No i miejmy nadzieję, że Kubica będzie jutro przed Rosbergiem, który dzisiaj zaskoczył :-)
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez Pussik So paź 07, 2006 13:33  

herman1491 napisał(a):Moje przypuszczenia :
1. Michael Schumacher - jeśli nie bedzie problemów z autem (na pewno nie bedzie) to 1 miejsce powinien zająć.

2.Massa - Nie powinien mieć problemów z utrzymaniem tej pozycji , ale zagrozić mu mogą jedynie Alonso ii Fisichella.

3.Alonso- Na pewno tak łatwno nie odpuści i bedzie walczył ,ale nie da rady wyprzedzic Masse.

4.Fisichella

5.Button- żeby tylko silnik sie nie zakopcił ... podobnierz ma ma nowy 8)

6.Heidfeld

7.Kubica - będzie ciężko ,ale da rade :)

8.Ralf

9.Barrichello

Ciekawe czy przewidziałem miejsce któregoś z kierowców :) Ciesze się bo jest już prawie pewne że padać nie będzie. :lol:


Myśle, że Ralf będzie wyżej. Rok temu był na podium, tak? Czy to był sen? :|
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Iza So paź 07, 2006 13:44  

Chyba jednak to był sen Pussik ;) W zeszłym roku Ralf startując z PP, skończył wyścig na 8. miejscu.
Avatar użytkownika
Iza
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:21

Postprzez slipstream So paź 07, 2006 13:44  

W napisał(a):Jakoś w Chinach nie widziałem braku motywacji, a wręcz przeciwnie

Wtedy zapewne jechał na "luzie, swobodnie" co potwierdza że ma ogromny potencjał. Już dawno Kimas powiedział że nie nastawia się w tym sezonie na tytuł a jak wygra jakiś wyścig to będzie fajnie. Owszem jeździ znakomicie ale już chyba sam niewiezy że w Maku wygra
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron