Przed GP Japonii

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pussik So paź 07, 2006 13:50  

A może to byłą przepowiednia i w tym roku Ralfik będzie 2. :D Trulli blokując spowoduje karambol. I powtórzy się sytuacja z GP USA 2005, gdzie dwie ferrerki prawie się zderzyły na wyjeździe z boksu. :???:
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez McLaren So paź 07, 2006 13:59  

W kwalifikacjach ujrzałem to czego się spodziewałem ze strony Ferrari. Wygrali i mnie uszczęśliwili, bo utarli znów nosa Alonso. Nie chodzi tu o sympatie do jednego czy drugiego zespołu, ale w moich oczach... Hiszpan się kompromituje i mógłby też skompromitować (samego zawodnika cenię, lecz jestem przeciwnikiem jego ostatnich popisów. Niech Schumi sobie odejdzie w chwale) się na torze. Na podium spodziewam się dwóch Ferrari i hm... Toyoty? Może jeden wyścig w tym sezonie chociaż wyjdzie Ralfowi lub Jarno? Osobiście stawiałbym na Jarno. Robert jeśli już przedrze się do dziesiątki to... zobaczymy. Nie chcę w jego przypadku nic prorokować. Czy Webber ma naprawdę taki potencjał, o którym rozpisywali się jeszcze parę miesięcy temu eksperci? Nico go pobił i awansował do III bloku kwalifikacji...
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez kimifan So paź 07, 2006 14:06  

A ja coś czuję, że dojdzie do ciekawego kontaktu między współliderami już na pierwszym zakręcie :grin: . Oczywiście jak zawsze będę ściskał kciuki za Kimim, ale zdaję sobie sprawe, że raczej nic ciekawego jutro nie zwojuje(oby tylko nie poszedł dymek :-? ). Robert moim zdaniem niestety nie zdobędzie punktów. Prawie na pewno będzie miał po starcie stratę do McLarenów, ale pomimo to wierzę w niego i w jakieś ciekawe przypadki :smile: .
Moja kolejność na kresce:
1.Massa - coś czuję, że bedziemy mieli powtórkę z Otodromu, ale w nieco innych okolicznościach :D
2.Alonso - to dla niego najważniejszy wyścig sezonu i podejdzie do niego szalenie zmotywowany, a Toyotki "łyknie" już na początku
3.MSC - tak jak wcześniej pisałem - przewiduję kontakt w pierwszym zakręcie(takie jakieś czary mary :lol: ) z Alonso(świetny start) lub z jednym z dwójki biało-czerwonych.
4.Fisichella - pojedzie swoje ;)
5.Button
6.Barrichello
7.Heidfeld
8.Raikkonen - mimo wszystko zdobędzie punkcik :-D

Pozdrawiam!
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
kimifan
 
Dołączył(a): So wrz 23, 2006 14:37
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez herman1491 So paź 07, 2006 14:10  

Pussik napisał(a):Myśle, że Ralf będzie wyżej. Rok temu był na podium, tak? Czy to był sen? Bez wyrazu


Rok temu był 1 ale w qualu :lol: w wyścigu był 8.

Trulli blokując spowoduje karambol. I powtórzy się sytuacja z GP USA 2005, gdzie dwie ferrerki prawie się zderzyły na wyjeździe z boksu.

oby tak nie było !! :-o
herman1491
 

Postprzez Phaedra So paź 07, 2006 16:03  

W wyscigu dominowac beda oba Ferrari i pewne Renault. Reszta bedzie tlem.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez bambaryła So paź 07, 2006 17:15  

Fajne kwalifikacje. wszyscy sobi progonozuja wyniki a jak w trakcie wysciuguspadnie deszcze to wszystko stanie na glowei <oby>
Massa ma paliwa na 2 3 kolka mniej od Schu i spokojnie sie zamienia miejscami po 1 pit'ach. I oby tak juz do konca. Jutro ściskam tez kciuki za Toyote :lol:
Ostatnio edytowano So paź 07, 2006 17:26 przez bambaryła, łącznie edytowano 1 raz
bambaryła
 

Postprzez GregorKS So paź 07, 2006 17:23  

Ja za BMW Sauber i za Ferrari. I coś mi się wydaje, że Schumacher wygra wyścig i cały sezon. I fajnie byłoby, gdyby tak się stało.
GregorKS
 

Postprzez DANI So paź 07, 2006 17:29  

Ja bym jeszcze nie dzielil skory na niedzwiedziu zeszle, GP pokazalo ze wszystko moze sie zdarzyc wiekszosc pisala, ze SCHUMI wygra chyba jak GO z samolotu zatankuja lub cos w tym stylu. a jednak wygralal tak samo moze byc i teraz pomimo przewagi FERRARI zwyciezce poznamy jutro. oczywiscie ja wierze w zwyciestwo BOSKIEGO DUETU SCHUMI FERRARI, to czekam z respektem dla wszystkich zespolow na kolejne maegaciekawe GP. pozdrowionka dla MadKaras...psycho fan MS, i reszty kibicow SCHUMIEGO I CALEGO TEAMU FERRARI FORZA!!!
NA ZAWSZE MICHAEL SCHUMACHER FAN*******
Avatar użytkownika
DANI
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 8:06
Lokalizacja: SOUTHAMPTON

Postprzez Wiesiek3 So paź 07, 2006 17:36  

Wydaje sie ze jak bedzie cieplo i sucho, to opony B. daja przewage nad M.
F1 ma to jednak do siebie, ze tak naprawde wiele zalezy od przypadku. Zawsze ktos moze komus zajechac droge, itp.
Sadze, ze Toyoty sa jednak do ogrania i moze R. bedzie na punktowanym miejscu.
Wiesiek3
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 10:50

Postprzez rmn So paź 07, 2006 17:38  

czy ktos widzial to zdjecie?
co to jest?:)
Obrazek
rmn
 
Dołączył(a): So cze 24, 2006 15:01

Postprzez Kubuś Fatalista So paź 07, 2006 17:43  

To kosmici ! Hehe. Z koła coś mu odpadło.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Wiesiek3 So paź 07, 2006 17:45  

A... to zdjecie!?
To bylo wtedy jak H. wyjechal z pita i zapomnial zostawic tacki z jedzeniem. :D

Oczywiscie zart :) sam jestem ciekawy.
Wiesiek3
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 10:50

Postprzez lookacz So paź 07, 2006 17:49  

A ja Kibicuję Reanault no i w drugiej kolejności Kubicy, bo on niwiele straci jak dojedzie bez punktu:D ale może bardzo wiele zyskać :-D
Głupota-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości
Avatar użytkownika
lookacz
 
Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 19:23
Lokalizacja: Paprotnia
GG: 9619285

Postprzez deeze So paź 07, 2006 18:09  

rmn wygląda jakby to była ta osłona na tylne koła wymyślona przez Ferrari. Ale nie jestem pewien. Bardzo ciekawe...Oby bolid nie był zbyt lekki ;)
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez bankoq So paź 07, 2006 19:19  

Na tym zdjęciu widać superszybkiego robota zbudowanego przez Ferrari pod przykrywką organizacji Ferrari International Assistance. Robot ten jest niewidzialny dla ludzkiego oka, ale może uchwycić go kamera. Jego zadaniem jest zbieranie danych z bolidów konkurencji, tak aby czerwoni mogli przekazać je do FIA, a ci znowu wykorzystując swój tajny sprzęt wymusić odpowiednią pogodę pod Ferrari. Proste...

A tak na serio to jeżeli nie stanie się nic nieprzewidzianego (załamanie pogody, karambol, awarie itp.) to pierwsza trójka będzie wyglądać tak:
1.MSC
2.Massa
3.Alonso
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości