Po GP Japonii 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pussik Pt paź 13, 2006 14:36  

Nie wiem jak w realu, ale w grze tracąc moc na tylnie koła, traci się przyczepność. Bo nie można kontrolować balansu gazem.

W rFactor nawet spina się robi jeśli ci siądzie silnik na zakręcie.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez deZZember Pt paź 13, 2006 14:59  

dlatego jest coś takiego, jak sprzęgło ;P

Poza tym problemy miał właśnie z zaworem, nie z tym, że nagle silnik się zatrzymał blokując wał korbowy.

Nie ważne z resztą. Moim zdaniem nie powinniście dyskutować o zamiarach, bo to tylko swoiste gdybanie. Fakt, nie zjechał do wewnętrznej, ale może był tym tak samo zaskoczony jak ja podczas oglądania transmisji. Proponowałbym zostawić ten temat, bo w życiu nikt nikogo nie przekona - nikt ze świata F1 nie dopatrzył się nieprawidłowości, Alonso minął go bez problemów, Flavio się nie burzył. Dla mnie koniec tematu.
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Baart Racing Pt paź 13, 2006 18:09  

Fakt, na zwolnieniach widac, jak Alonso machnal reka. Komentatorzy Speed TV tez na to zwrocili uwage.

P.S.
Pussik, nieziemski avatar :D
Avatar użytkownika
Baart Racing
redaktor
 
Dołączył(a): So cze 24, 2006 12:31
Lokalizacja: Koszalin
GG: 4728366

Postprzez sneer N paź 15, 2006 10:42  

Nie tylko BMW ma problemy z kierowcami nieprzepuszczającymi szybszych kolegów z zespołu. Jarno Trulli nie przepuścił Ralfa Schumachera, gdy miał problemy z oponami i był wyraźnie od niego wolniejszy. I to pomimo tego że dostał takie polecenie przez radio :D

http://www.autosport.com/news/report.php/id/55121


[mod="Mariusz"]Temat blokuję z dniem 31 X 2006. [/mod]
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość