Przed GP Brazylii 2006

Moderator: Ekipa F1

Kto wygra GP brazylii

M.Schumacher
79
64%
F.Massa
8
7%
F.Alonso
9
7%
G.Fisichella
3
2%
K.Raikkonen
17
14%
R.Barrichello
1
1%
inny kierowca
6
5%
 
Liczba głosów : 123

Postprzez herman1491 N paź 22, 2006 18:13  

Alassane Bamba napisał(a):No i Williams traci oba bolidy na 1. okrążeniu

A wydawało mi sie że bedzie bez kolizji na poczatku.
herman1491
 

Postprzez Alassane Bamba N paź 22, 2006 18:22  

Schumi stracił oponę i jest ostatni :o No to się teraz wyrównało, bo Alonso stracił koło na Węgrzech... A Robert już 7., obie Toyki już po picie :grin:

EDIT: Obie Toyoty wypadły :-o No to BMW może świętowac :-)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez rangiz N paź 22, 2006 18:25  

No to nie ma czego ogladac, wydawalo sie ze limit pecha Schumiego sie CALKOWICIE wyczerpal, ale jednak nie...

:-?
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez McLaren N paź 22, 2006 18:25  

O... Pecha ciąg dalszy, jestem załamany. Po prostu załamany, tak mnie już rajcowała ta walka, przechodził do przodu, przechodził. NIE. :|

Przypadkiem Fisichella nie miał "małego" udziału w tym zajściu? Nie dziobnął go tam przypadkiem? Co za niefart. Jestem wściekły.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez rangiz N paź 22, 2006 18:26  

A Fisichella mu ewidentnie "pomogl" ,nic to juz nie zmieni ale teraz Massa powinien zalatwic Alonso, tyle ze prowadzi...
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Alassane Bamba N paź 22, 2006 18:33  

A obie Toyoty wypadły z powodu identycznych problemów z zawieszeniem :shock:

EDIT: No i się musiał komputerek zaciąc akurat podczas pit stopu Kubicy...

EDIT 2: No żesz w mordę, musiał ten Speed wjechac w Roberta :evil: Ale Kubek nie zjeżdża narazie do pitów i kręci świetne czasy :dziw:
Ostatnio edytowano N paź 22, 2006 18:48 przez Alassane Bamba, łącznie edytowano 2 razy
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez McLaren N paź 22, 2006 18:44  

Alassane Bamba napisał(a):A obie Toyoty wypadły z powodu identycznych problemów z zawieszeniem Szok


BMW utrzyma przewagę w klasyfikacji konstruktorów. Szkoda, liczyłem na zażartą walkę o tą wyższą pozycję, tak samo jak w przypadku pojedynku Alonso - Schumacher. Los chciał, że do żadnego z tych pojedynków nie doszło.

Ten co liczy dla telewidzów postój kierowców to jakiś świr. Robertowi zastopował na 4.2, przez co wydało mi się, że jakoś długo stał w boksach. :-P
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez Alassane Bamba N paź 22, 2006 18:56  

Nie mam pojęcia co tu się dzieje :patelnia: Najpierw pokazują, że to Robert się zderzył, a po 8 kółkach zjeżdża Nick i wymienia nos :o

Niedobrze, De La Rosa nie zjedzie już, a ma tylko 8.8 s straty do Roberta i Kubek wypadnie poza 8-mkę :(

Sato 7 w klasyfikacji na najlepsze okrążenie :omg: Super Ogórki naprawdę wykonały wielki postęp od początku sezonu :-o
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez herman1491 N paź 22, 2006 19:48  

Alassane Bamba napisał(a):musiał ten Speed wjechac w Roberta


Wjechał z Heidfielda 8)
herman1491
 

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość