GP Brazylii 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mkpol N paź 22, 2006 18:48  GP Brazylii 2006

Wiele się dzieje dziś, choć w zasadzie prawie wszystko już pozamiatane. Fernando mistrzem, MiSzCzu dał ciała po raz kolejny. RObert pomyka w środku stawki.
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez McLaren N paź 22, 2006 19:08  

Michael dał ciała? To opona dała ciała i tyle. :/ Według mnie, pech go nie ominął, niektórzy twierdzą, że teraz pokutuje za te swoje "grzeszki" z lat wcześniejszych. Coś w tym jest.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez Domin189 N paź 22, 2006 19:22  

Szkoda mi Michaela. I tak udowodnił, że jest najlepszy, wyprzedzając prawie całą stawkę. Jeszcze tylko Fisichella... A może i Raikkonen?

Robert nie zaliczy punktów ;/ Choć chciałbym bardzo...
Domin189
 

Postprzez mkpol N paź 22, 2006 19:22  

Jakby poczekal na lepsza okazje do wyprzedzania to moze nic by sie nie stalo
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez Alassane Bamba N paź 22, 2006 19:23  

I Michael wciąż ma jakieś problemy, po wyprzedzeniu Kubicy nagle zwolnił, spadł znowu za Roberta i po chwili jeszcze raz go wyprzedził, a później atakując Fisico także mocno zwolnił i sporo stracił

EDIT: No i koniec... Massa wygrywa, pierwsza wygrana Brazylijczyka u siebie po 13 latach, 2. Alonso, który zostaje mistrzem świata. 3. Button, Schumi aż na 4. miejscu. Kubica 9., niestety taktyka McLarena co do DLR okazała się skuteczna Smutek Czekamy na dekorację...
Ostatnio edytowano N paź 22, 2006 19:38 przez Alassane Bamba, łącznie edytowano 1 raz
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez McLaren N paź 22, 2006 19:38  

Alassane Bamba napisał(a):I Michael wciąż ma jakieś problemy, po wyprzedzeniu Kubicy nagle zwolnił, spadł znowu za Roberta i po chwili jeszcze raz go wyprzedził, a później atakując Fisico także mocno zwolnił i sporo stracił


Zgadza się, robiło mi się wtedy bardzo gorąco, ale potwierdził, potwierdził, że jest najlepszym kierowcą w stawce! Michael, dziękujemy za te lata! Świetna dyspozycja Massy. Schumacher z ostatniego miejsca na czwarte. Nieprawdopodobny "szturm". Super wyścig.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez McLuke N paź 22, 2006 19:38  

Brawo!! wspaniały wyścig jaki w życiu widziałem... Massa świetnie a przedewszystkim Schumi!!
na razie nie wiem co powiedzieć, napiszę cos później jak juz będe mógł!!
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez Kubuś Fatalista N paź 22, 2006 19:40  

FERNANDO ALONSO MISTRZEM ŚWIATA SEZONU 2006
RENAULT MISTRZEM KONSTRUKTORÓW 2006
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Jankes N paź 22, 2006 19:40  

nie ma wątpliwości, to co pokazał dziś Szumi to 100% MiSTRZOSTWO ŚWiATA, jego umiejętności to czyste złoto :o
RE5PECT Michael :ukłon: 8) :ukłon:
Ostatnio edytowano N paź 22, 2006 19:45 przez Jankes, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jankes
 
Dołączył(a): Śr paź 18, 2006 13:38
Lokalizacja: ZGora

Postprzez herman1491 N paź 22, 2006 19:43  

Kubuś Fatalista napisał(a):FERNANDO ALONSO MISTRZEM ŚWIATA SEZONU 2006
RENAULT MISTRZEM KONSTRUKTORÓW 2006


:woohoo: :woohoo: :brawo: :brawo: :brawo: Też sie ciesze :)
herman1491
 

Postprzez sex pistols N paź 22, 2006 19:45  

Brawo Fernando Brawo Renault co zoril Fisico :evil: . Shumacher bye bye wreszcie bedzie czysty sezon
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kszyh2404 N paź 22, 2006 19:46  

-toyota - kompromitacja,zenada - cos niesamowitego zeby juz na poczatku w jednym momencie 2 defekty
-rosberg - tak jak skompromitowala sie toyota tak samo i rosberg.najpierw uszkodzil bolid swoj i webbera a na dokladke taki dzwon
-button - przecieralem oczy ze zdumienia - start z 14 miejsca a tu nagle widze go na 6 po kilku kolkach.wielkie brawa za podium
-fisiko-pokazal ze jest przecietnym kierowca
-kimi-ladna walka z schu,umiejetnie sie bronil przez pare kolek przed michaelem ale nic wiecej nie mogl zrobic
-ferrari - bolid z innej bajki
-super aguri - po prostu rewelacja,niesamowity postep , jakies 2 defekty na poczatku stawki i mialby punkty :)
-bmka - na poczatku ta ostra walka nicka i roberta nie wyszla chyba na dobre bo obaj potracili pozycje a pozniej bylo ciezko.widac jednak ze ich wlasciwa pozycja to 9-10 miejsce. i pytanko do tych ktorzy dokladnie widzieli??- to robert pogubil aero w walce z torro czy nick??
wydaje mi sie ze jednak nick po tym jakie mial problemy - ten spin to wydawalo mi sie ze przez awarie zawieszenia .no i szkoda ze chociaz 8 miejsca robert nie dowiozl ale coz na tyle mu chyba bolid i opony pozwolily dzisiaj.
Ostatnio edytowano N paź 22, 2006 19:48 przez kszyh2404, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez mkpol N paź 22, 2006 19:47  

MiSzCzu nic nie pokazał dzisiaj poza tym, że dał ciałą przy wyprzedzaniu Fisico.

BMW jakoś tak bez ikry dzisiaj. :źle: Nikuś chyba problemy i wylecial, a Robercik tak troche nie błyszczał.

Jeśli chcą miećz niego pociechę to muszą dać mu coś szybszego do jazdy.

Felipe perfekcyjny wyścig :dobrze:

Fernando pojechał swoje po swoje. Pokazał że jest prawdziwym mistrzem i zupełnie zasłużęnie obronił tytuł :dobrze:

Kimas za łatwo odpuścił MiSzCzowi.

Honda :dobrze: bardzo dobry szybki wyścig

Bohaterem niewątpliwie jest Sato, który ukończył na zapracowanej 10 pozycji :dobrze: :dobrze: :dobrze:
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez gregoff N paź 22, 2006 19:48  

Brawo, naprawdę piękny wyścig Schumiego, jeden z lepszych w karierze. Wielkie gratulacje. Widać było, że Ferrari wyżyłowało silnik do granic możliwości i w dwóch momentach miał kłopoty z tym Michael. Gdyby nie kłopoty z oponą to pewnie byłby pierwszy o ile Massa by go puścił przed siebie, bo przecież jechał bardzo, ale to bardzo szybko. Z drugiej strony obiecał pomóc...

Co do Alonso, to spokojna jazda i mimo, że w cieniu Schumiego to jednak przyjechał przed nim i udowodnił komu się należy tytuł mistrzowski:) Tytuł w konstruktorach powinień należeć się Ferrari jednak. Tym ostatnim wyścigem udowodnili, że wóz mieli ponad przeciętny.

Drugim bohaterm wieczoru dla mnie jest TAKUMA SATO. 10 pozyjca czasy niczym nie odbiegające od czołówki (jak na taki zespół). Po prostu poezja :)

BMW bardzo przeciętnie, według mnie poniżej krytyki. Sato startował z końca a przyjechał w 10 sekund za Kubkiem. Bez przesady coś musiało być nie tak z wozem albo z motywacją... Bo Robert jechał jakoś bez wiary, a jeden punkt za zakończenie sezonu był w zasięgu.

Do do reszty to bardzo ładnie pojechał Button z 14 na 3 miejsce. Widać, że coś w nim drzemie:)

Reszta bez wyrazu. Nawet Raikkonen miał po prostu za słaby samochód aby powalczyć. Zobaczymy jak to będzie w kolejnym sezonie:)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez McLaren N paź 22, 2006 19:51  

nie ma wątpliwości, to co pokazał dziś Szumi to 100% MiSTRZOSTWO ŚWiATA, jego umiejętności to czyste złoto Zaskoczenie
RE5PECT Michael Ukłon Cool Ukłon


Wspaniały kierowca, coś niesamowitego. Miło mi było widzieć Schumiego jadącego w takim tempie. Teraz mi smutno, że to był już ten ostatni raz. Chyba najlepszy wyścig jaki oglądałem z udziałem Niemca. Super Grand Prix. Miło znów widzieć Brazylijczyka na najwyższym stopniu podium na Interlagos. Wreszcie nie będzie już odliczania od ostatniego zwycięstwa Ayrtona "u siebie".
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość