GP Brazylii 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deeze Śr paź 25, 2006 9:51  

dex napisał(a):
bodek napisał(a):I co ja mam teraz ogladać, piłę nożną

za niedługo zaczynają sie skoki narciarskie

Hahahahah! I to jest najpiękniejszy komentarz do tego wszystkiego! 8)
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez herman1491 Śr paź 25, 2006 15:09  

im9ulse napisał(a):a co do Kubicy to jedno mu trzeba przyznac...ubiera sie jak wiesniak


A jak miał sie ubrać ??
herman1491
 

Postprzez gregoff Śr paź 25, 2006 17:39  

herman1491 napisał(a):im9ulse napisał:
a co do Kubicy to jedno mu trzeba przyznac...ubiera sie jak wiesniak


A jak miał sie ubrać ??


Oczywiście w garnitur :D Każdy się ubiera tak jak mu pasuje. Zresztą teraz koło Kubka kręci się na pewno wiele gorących lasek które na ubiór nie zwracają uwagi :-D
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez herman1491 Śr paź 25, 2006 17:48  

gregoff napisał(a):Zresztą teraz koło Kubka kręci się na pewno wiele gorących lasek które na ubiór nie zwracają uwagi

Ciekawe na co one tak lecą :smile:
herman1491
 

Postprzez mkpol Śr paź 25, 2006 18:09  

herman1491 napisał(a):
gregoff napisał(a):Zresztą teraz koło Kubka kręci się na pewno wiele gorących lasek które na ubiór nie zwracają uwagi

Ciekawe na co one tak lecą :smile:


Śpieszy im się do domu i chcą sobie załatwić jakiś szybki środek transportu :-D
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez SPIDER Śr paź 25, 2006 19:46  

Ten link, który zarzucił kszyh2404 z Raikkonenem w roli głównej, mnie dobił. Piszę o tym teraz, bo wcześniej jekoś nie miałem czasu. Kimi zrobił sobie mały kabaret z Brundlem. Pierwszy raz od jakiegoś czasu na jego twarzy widziałem uśmiech.
Robert też nie próżnował.

Hmm... przyjmniaczki.
:)
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez GroM Śr paź 25, 2006 21:43  

slipstream napisał(a):
GroM napisał(a):Poza tym silnik chyba z 3 ostatnich wyścigów będzie podlegał homologacji na sezon 2007

Chodzi tylko o elementy konstrukcji, a nie ilość maksymalnych obrotów z jaką się mogą kręcić.

GroM w kwestii techniki masz sporo do nadrobienia.


Dzis wyczytalem w F1Racing, ze silniki w 2007 roku beda ograniczone obrotami do max 19 000 i nie bedzie mozna w jakikolwiek sposob zwiekszac mocy tych silnikow. Tak wiec to nie jest takie glupie co wtedy napisalem. Poza tym FIA tez bedzie to musiala jakos sprawdzac, wiec tak samo mogli sprawdzic obecnie silniki Ferrari czy mialy podsrubowane obroty czy nie. Z tego wynika ze to w ogole nie jest potweirdzone ze silniki Ferrari byly tylko na jeden wyscig. Po prostu mieli bardzo dobry silnik, a nie podkrecony na maximum.
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez Orłoś Śr paź 25, 2006 21:50  

Dobra, a teraz udowodnij to co napisałeś - tzn. skąd ta pewność, że nie były wyżyłowane na maxa? Bo widzisz, jeśli nie były "kręcone" to może znaczyć, że Ferrari sobie do 2011 roku będzie wygrywać co tylko się da. A na tym straci widowisko.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GroM Śr paź 25, 2006 21:56  

Nie da sie udowodnic, tak samo jak nie udowodni sie ze byly podkrecone. To tylko wie FIA.
Kto wie z tym wygrywaniem, moze FIA nie wie w co sie pakuje i za pol roku zmienia regulamin, bo na takim nikt nie ujedzie.
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez slipstream Śr paź 25, 2006 22:32  

GroM napisał(a): Tak wiec to nie jest takie glupie co wtedy napisalem. Poza tym FIA tez bedzie to musiala jakos sprawdzac, wiec tak samo mogli sprawdzic obecnie silniki Ferrari czy mialy podsrubowane obroty czy nie

Ale teraz mamy rok 2006 i wszystko co napisałem tyczyło się tego roku, tak więc wybacz GroM, naprawdę trzeba trochę w tej formule siedzieć żeby rozumiec takie rzeczy. W roku pańskim AD 2006 nikt nie sprawdza i nie ogranicza maksymalnych obrotów.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Jacobser Cz paź 26, 2006 21:56  

Wyścig w Brazylii, finałowa rozgrywka sezonu 2006, przebiegł po myśli Alonso. Schumi przebił gumę i musiał zapomnieć o mistrzostwie. Dziwi mnie za to opieszałość na podium Massy i Alonso do Buttona. Nikt tam nie zwracał na niego uwagi. Czemu ??? Przecież walczył z Alonso jak równy z równym. Kubica nadal w środku stawki. I co ??? I po sezonie.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez deZZember Cz paź 26, 2006 22:27  

Tak to jest, jak przebijesz gumę 8)

:haha:
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez deeze Cz paź 26, 2006 22:29  

deZZember napisał(a):Tak to jest, jak przebijesz gumę 8)
:haha:

deZZember, You're crazy! :-D /sory za spamowanie ale nie mogłem się powstrzymać.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez dex So paź 28, 2006 8:48  

Jacobser napisał(a):Kubica nadal w środku stawki

tylko na to było stać bmw w tym sezonie , miejmy nadzieję że w przyszłym będzie lepiej :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Dr.Kidler So paź 28, 2006 9:47  

Witam
dex napisał(a):
Jacobser napisał(a):Kubica nadal w środku stawki

tylko na to było stać bmw w tym sezonie , miejmy nadzieję że w przyszłym będzie lepiej :)

Ja sie troszke dziwie. Przeciez Robert nie jezdzil nawet w polowie GP sezonu. Nie ma jeszcze doswiadczenia ktore maja inni. Wzial udzial w kilku GP i juz wszyscy by chcieli zeby zbobyl mistrzostwo. Heidfeld mimo ze jezdzi od 2000r nie popisal sie zbytnio w sezonie. Jestem przekonany by Robert po calym cyklu GP bylby wyzej w klasyfikacji generalnej. Czego chciec wiecej?? Polak w F1 dopiero sie uczy.

Pozdrawiam
---
Dr.Kidler
 
Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 18:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron