Gp Australii 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez im9ulse Wt kwi 04, 2006 22:54  

a chcialbym sie spytac : "Jak sie spisalo w GP.A poprawione rewelacyjne skrzydlo Ferrari ???" ,bo pokazali tylko "kamere tylnia" na skrzydlo Raikonnena
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Pussik Śr kwi 05, 2006 14:40  

viertolcia napisał(a):Wszyscy rozmyślamy nad ta sytuacją od 3 dni, a de Ferran miał na to tylko jeden zakręt, bo tyle przejechał JB z dymiącym się silnikiem.



Button w wywiadzie mówił, że silnik miał problemy przez ostatnie kilka zakrętów. Zakładam, że zaczęły sie one w okolicach 11 lub 13 zakrętu.
Pytanie tylko, czy Button widział sens informowac o tym zespół gdy meta była na wyciągnięcie ręki (pewnie sami zauważyli coś w telemetrii) i gdy miał Fisico na ogonie.

Ogólnie to jeśli odruchową decyzją było "nie dojeżdzaj do mety" to coś jest nie tak z tym facetem z teamu.


Wracając do tajemniczego przycisku, to ten przycisk Alonso podczas quala w 2005r naciskał 4x, na prostych na jednym okrążeniu.

4x drinks klikał podczas jedynego okrązenia kwalifikacyjnego? Wątpie o.O
Pit Stop też raczej nie...
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez deZZember Śr kwi 05, 2006 14:46  

Witam!

Jakby ktoś chciał ściągnąć filmowy klip zawierający najlepsze wydarzenia z tegorocznej GP Australii (do tego fajna muzyczka zespołu Midnight Oil), to niech zajrzy na torrent i sobie ściągnie przez torrenta :-D Całość trwa trochę ponad 11 min.

Bardzo chętnie poznam Wasze zdanie na temat tego klipu -nieskromnie przyznam, że to ja go zrobiłem :cicho:

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pussik Śr kwi 05, 2006 14:54  

A nie lepiej było wrzucic na rapidshare, czy megaupload? :P

No ale ok.. 32kB/s.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez W Śr kwi 05, 2006 15:09  

Jestem jakiś niekumaty i nie umiem tego ściągnąć, chyba że coś chwilowo zechło.
:-?
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Ahmed Śr kwi 05, 2006 15:32  

Pussik napisał(a):Wracając do tajemniczego przycisku, to ten przycisk Alonso podczas quala w 2005r naciskał 4x, na prostych na jednym okrążeniu.

4x drinks klikał podczas jedynego okrązenia kwalifikacyjnego? Wątpie o.O
Pit Stop też raczej nie...

:zakrywa:

Przecież to kierownica McLarena...

(PLS) Point Last Seen? Znaczniki na trasie, kluczowe fragmenty na niej?
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Pussik Śr kwi 05, 2006 15:47  

Omg, no wiem, że Mclarena. Ale na 95% Renault ma ten sam przycisk w tym samym miejscu.

No i co on robi, co znaczy?


Ps: Świetny PRO filmik. :] Wciąga. Ile ci zajeło czasu jego wykonanie i czym ciąłeś i sklejałeś?
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez deZZember Śr kwi 05, 2006 16:02  

W napisał(a):Jestem jakiś niekumaty i nie umiem tego ściągnąć, chyba że coś chwilowo zechło.
:-?

Ale w czym problem? Nie chce łączyć się z trackerem czy inny? U mnie działa, cały czas wysyłam, już nawet ktoś ze Szwecji, Finlandii, Bułgarii i USA ściąga :-D Opisz bardziej problem (możesz na PW żeby nie zaśmiecać forum)
Pussik napisał(a):Ps: Świetny PRO filmik. :] Wciąga. Ile ci zajeło czasu jego wykonanie i czym ciąłeś i sklejałeś?

DZIĘKI :D!! Miło wiedzieć, że choć jednej osobie się podoba, to nadaje sens mojej pracy :) Fragmenty wyciąłem wczoraj wieczorem z pliku, gdzie był pełny wyścig zgrywany z ITV-1. Podczas oglądania spisywałem sobie na krteczkę czas interesującego momentu, a po obejrzeniu całości pociąłem go na fragmenty. Dziś od rana sklejałem te fragmenty w całość. Potem dodałem muzyczkę i wstawiłem :D Wszystko darmowym programem VirtualDub 1.6.11 (pewnie jest już nowszqa wersja, ale mi starcza ta). Muzykę przerobiłem Nero Wave Editor (musiałem pokombinować, bo utwór ma nieco ponad 4 min., a filmik ponad 11 min. :-) ).

A wracając do wyścigu: jesteście pewni, że Button nie przekroczył mety bo taka była decyzja? Może chciał, tylko że:
a) samochód nie dotoczył się do mety ?
b) Jenson widział wielkość płomieni i postanowił nie ryzykować tylko spie..., to znaczy uciekać :grin: ?
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez K9G Śr kwi 05, 2006 17:12  

Ja mam juz 71%. Zasysam od 3 godzin chyba juz. Sciagnie sie, to obadam co tam wykombinowales. Pozdro
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez Klyta Mirek Śr kwi 05, 2006 17:17  

Właśnie zacząłem ssać . Że też Ci się chciało :-? Jak zobaczę to dam znać .
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez Daniel Śr kwi 05, 2006 17:24  

Duża szybkość ściągania mam już 19% w niecałe 10min prędkość 25 kb/s będe miał za 45 min obejrze i oddam komentarz. Dobry pomysł z wysłaniem na torrenta szybciej się ściąga. :spoko:
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez K9G Śr kwi 05, 2006 18:21  

No musze przyznac, ze jest zrobione zajebiscie :)
Poczatek fajny :) Tylko brakowalo mi jednej rzeczy :) Od czasu do czasu widok z kamery bolidu wyciszenie muzyki i dzwiek silnika na 19 000 :)
ale ogolnie rewelacja :)
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez Daniel Śr kwi 05, 2006 19:38  

Bardzo fajny filmik, świetne ujęcia, bardzo fajna zapowiedź na początku, dobry podkład muzyczny, ładna nawet jakość. Świetna robota deZZember. :dobrze: :brawo:
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez deZZember Śr kwi 05, 2006 20:56  

Fajnie, cieszę się, że się Wam podoba, miło jak ktoś docenia czyjąś pracę :-) . W takim razie może po każdym GP coś takiego będę robił... zobaczymy. DZIĘKI!!!
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bambaryła Śr kwi 05, 2006 21:04  

A moze ma ktos link do całego GP A z ang kom ?
bambaryła
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości