Gp Australii 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez K9G Śr kwi 05, 2006 22:38  

deZZember
Jak ci sie tylko bedzie chcialo to czemu nie. Fajnie, fajnie zrobione. Wlasnie muzyka dobrze pasuje :) To czekamy na nowe filmiki.
W ogole to mozesz zrobic jeszcze na samym koncu sezonu filmik z samych wypadkow z 2006 roku. :) Tak tylko mowie :P
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez deZZember Śr kwi 05, 2006 22:51  

bambaryła napisał(a):A moze ma ktos link do całego GP A z ang kom ?

Mam nadzieję, że moderatorzy nie mają nic przeciwko...

Cały wyścig GP Australii można pobrać przez sieć bit torrent stąd:
1) Rip z telewizji ITV (moim zdaniem najlepszy) zajmuje aż 1,71 GB download zawiera oprócz wyścigu również wywiady, podsumowania itp., komentuje m.in. Martin Brundle, James Allen, Mark Blundell, Louise Goodman,
2) Rip z innej anglo -języcznej stacji, zajmuje 1,36 GB (oprócz wyścigu ponad 59minut dodatków, jak wywiady, podsumowania itp, komentuje m.in. Murray Walker) download2
3) tu jest TV-Rip ze stacji ITV ale dużo mniejszy rozmiar (ok. 700MB), z tego pliku robiłem swoje podsumowanie; tylko żeby go ściągnąć trzeba się najpierw zarejestrować, bo tu jest naliczane ratio :D tu adres strony głównej.

K9G napisał(a):Jak ci sie tylko bedzie chcialo to czemu nie. Fajnie, fajnie zrobione. Wlasnie muzyka dobrze pasuje :) To czekamy na nowe filmiki.
W ogole to mozesz zrobic jeszcze na samym koncu sezonu filmik z samych wypadkow z 2006 roku. :) Tak tylko mowie

Hehe, pożyjemy zobaczymy :-D

A tak serio, to chciałbym w każdym państwie podkład muzyczny dać właśnie z danego państwa (GP Australii - australijski zespół Midnight Oil), ale teraz San Marino i skąd ja wezmę fajną włoską muzykę :o Macie jakieś pomysły? Ale tą sprawę może poruszę dopiero w innym temacie ("Przed GP San Marino") bo się off topic robi i moderatorzy będą źli :P

Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SirKamil Śr kwi 05, 2006 23:21  

deZZember napisał(a):torrent

Bardzo chętnie poznam Wasze zdanie na temat tego klipu -nieskromnie przyznam, że to ja go zrobiłem :cicho:

Pozdrawiam!


:love:

ja będziesz klecił takie coś po każdym wyścigu to Cię pokocham..
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez W Cz kwi 06, 2006 0:00  

Bardzo fajny filmik - kawał dobrej roboty.
:ukłon:

Utwierdziłem się w przekonaniu, że nie rozumiem, dlaczego Montoi zgasł silnik, co nie miało miejsca podczas kwalifikacji i wypadku Raikkonena.

A propos "dziury", to z pewnego ujęcia widać, że to nie dziura za tarką, ale nierówność samej tarki.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez deZZember Cz kwi 06, 2006 0:35  

W napisał(a):Bardzo fajny filmik - kawał dobrej roboty.
:ukłon:

Utwierdziłem się w przekonaniu, że nie rozumiem, dlaczego Montoi zgasł silnik, co nie miało miejsca podczas kwalifikacji i wypadku Raikkonena.

A propos "dziury", to z pewnego ujęcia widać, że to nie dziura za tarką, ale nierówność samej tarki.

Dzięki!

A co do zgaśnięcia silnika: może czujnik, który zgasił silnik, jest bardzo wrażliwy tylko na ruchy pionowe? A może pionowe i poziome ale jednocześnie występujące (co miało miejsce podczas tego zdażenia, a co jest rzadkością podczas poślizgów)? McLaren na pewno wie co się stało -na ujęciu od tyłu widać jak dwa razy tylne światło zamigało -to na pewno jakiś kod, jak diody albo sygnały dźwiękowe na niektórych płytach głównych -w zależności od treści komunikatu (błędu itp) takie światło odpowiednio miga (coś jak alfabet morse'a).
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pussik Cz kwi 06, 2006 0:55  

Też mi się wydawało po obejrzeniu, że w momencie migania diód, lub krótko przed tym silnik został zgaszony.

Również dobrze kombinujesz z tymi jednoczesnymi ruchami pionowymi i poziomymi. Ale nie zapominajmy, ze chodzi tu o bezpieczeństwo, a więc mogło to być także związane z aktualnym biegiem, obrotami czy czymś jeszcze (aż tak się nie znam) i być może, zbliżone "wygibasy" bolidu na innych obrotach lub biegu nie zgasiłyby silnika.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez im9ulse Cz kwi 06, 2006 10:45  

deZZember -> rewelka!!!...mam nadzieje ze bedzie Ci sie chcialo robic takie klipy z kazdego GP...i najwazniejsze ze zajmuje tylko 80MB mozna sobie wrzucic caly sezon na 2CD...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Bucu Cz kwi 06, 2006 12:15  

deZZember zalatw wiecej takich filmikow :-D

im9ulse napisał(a):mozna sobie wrzucic caly sezon na 2CD...

albo 3 sezony na DVD :-D mniej miejsca na polce zajmuje :-D
Ferrari zapowiada wiele modernizacji w tym zwiekszenie mocy silnika - ciekawe jak zareaguja na to info inne zespoly??
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez W Cz kwi 06, 2006 12:22  

Bucu napisał(a):ciekawe jak zareaguja na to info inne zespoly??

Tym samym. 8)

Robi nam się OT pełną gębą.
Proszę wrócić na ziemię i zdać sobie sprawę, że to temat GP Australii, a nie informacji ze świata. :-)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Bucu Cz kwi 06, 2006 12:33  

W napisał(a):to temat GP Australii, a nie informacji ze świata.

temat po GP Australi chciales dodac?? to jest info po GP Australi wiec chyba tu pasuje?? w temacie GP Malezji tez sie gadalo o takich sprawach co bezposrednio nie dotyczyly tego GP
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez W Cz kwi 06, 2006 14:46  

Bucu napisał(a):to jest info po GP Australi wiec chyba tu pasuje??

To można pisać wszystko, ponieważ jest po GP Australii...?
No chyba raczej nie.
Bucu napisał(a):w temacie GP Malezji tez sie gadalo o takich sprawach co bezposrednio nie dotyczyly tego GP

To żaden argument.
Informacje dobiegające z obozu Ferrari są bardziej związane z testami niż GP Australii.
:patelnia:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Klyta Mirek Cz kwi 06, 2006 14:58  

Brawo deZZember . Ino tak dalej . Taki film powinno się pokazywać wszystkim , których chcemy przekonać do f1 . Jeśli po każdym GP ukulasz coś takiego to masz mój głos w najbliższych wyborach :D
"Kiedy dziewczyna ma piętnaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała, w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał."
Avatar użytkownika
Klyta Mirek
 
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez Pussik Pt kwi 07, 2006 8:58  

http://rapidshare.de/files/17395798/GP_ ... n.avi.html

A ja wycięłam przejazd on board Jensona Buttona jak zdobywał PP. :)


http://rapidshare.de/files/17461963/GP_ ... l.avi.html

Przejazd Kimiego w drugim bloku z informacja o pracy silnika.

http://rapidshare.de/files/17463209/GP_ ... l.avi.html

Przejazd Rosberga w drugim bloku.


[mod="Mariusz"]Jest już tydzień po wyścigu w Australii. Od kilku dni nikt nic nie pisze w tym temacie, więc blokuję. W razie czego proszę kontakt ze mną na PW.[/mod]
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość