Przed Grand Prix San Marino

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SPIDER Cz kwi 20, 2006 18:28  Przed Grand Prix San Marino

Już jutro pierwsze treningi na Imoli. Jak wiemy szykana Variante Alta, została z lekka przebudowana. Może to jakoś urozmaici rozgrywkę :dobrze:.
Specjalnie urywam się z dwóch ostatnich lekcji (informatyki), aby obejrzeć drugi trening Live. Nie mam zamiaru oglądać na TV4 skrótu :???:.
A tutaj zdjęcie skate'a i przebudowana Variante Alta:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nawet ładnie wygląda.

EDIT:
Pod tym linkiem, są zdjęcia z Imoli (oficjalna strona F1). RObert rozmawia z Rosbergiem :-D. Koledzy :dobrze:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez ylid Cz kwi 20, 2006 19:38  

Liczę, że w końcu Ferrari ustrzeli dublet, a co najmniej Schumi ich wszystkich objedzie, w końcu rok temu był tu nadpodziw szybki i sam nie wiedział czemu, więc w tym roku kiedy jest szybki (tak po prostu) powinno być bardzo dobrze. Może i Felipe zgarnie trochę punktów. Wyścig na torze Enzo i Dino Ferrarich powinny w sumie wygrywać Ferrari. Czego się spodziewam i oczekuję w najbliższą niedzielę.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Falarek Cz kwi 20, 2006 19:41  

Ciekawe czy te oponki zostaną. Moze być masakra w wyścigu. Ale porównujac ze starą tej nowej nie da się przejechać szybko. Zmiana coś jak w Monza w 2000 roku.
Falarek
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 12:54

Postprzez ylid Cz kwi 20, 2006 19:49  

Czyżby Ralf patrzył na nowy pakiet aero w swojej Toyocie ?
Obrazek
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez dex Cz kwi 20, 2006 21:04  

nareszczie juz nie moglem zniesc tej przerwy hihi , mam nadzieje ze jakis team przerwie dominacje reno :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Bucu Cz kwi 20, 2006 21:53  

dex napisał(a):mam nadzieje ze jakis team przerwie dominacje reno

np Ferrari :P

ylid napisał(a):Liczę, że w końcu Ferrari ustrzeli dublet

no ja tez :-D

ylid napisał(a):był tu nadpodziw szybki i sam nie wiedział czemu

bylo wtedy dosyc chlodno a tamte opony Bridgestona lepiej jezdzily na chlodnej nawierzchni - czyli w skrocie dobry boilid + troche lepsze opony i wyniki od razu lepsze dlatego zawet zaczalem sie cieszyc na mysl ze od 2007 wszyscy beda na jednakowych oponach (tak zmienilem postawe do tej zmiany)
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez cichy00 Cz kwi 20, 2006 22:05  

cos mi sie wydje ze kierowcy Ferrari pokaza w koncu jak powinno sie jezdzic na domowym torze:] (jak by nie patrzec ale zwyciestwo im sie nalezy)

wiem moze ktos czy w jakiejs darmowj telewizji mozna bedzie obejzec transmisje?
cichy00
 
Dołączył(a): Śr kwi 19, 2006 13:03

Postprzez Pieczar Cz kwi 20, 2006 22:16  

Lipa z tą nową szykaną - już ich jest wystarczająco dużo. Ja mam nadzieję, że to Mclaren przerwie passe Renault :grin:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez deZZember Cz kwi 20, 2006 22:45  

A ja mam nadzieję, że Kimi zdominuje to GP tak jak w zeszłym roku, tylko mam jeszcze większą nadzieję, że nic mu się nie sp... zepsuje ;-).

A tak szczerze: chciałbym, by Kimi wygrał, ale nie bez walki -w końcu to emocje są najważniejsze... Posłużę się przykładem: kiedyś (nie pamiętam dokładnie, ale chyba jeszcze przed rokiem 2000) Legia w Wa-wie wygrywała 2:0 z Widzewem (prowadzonym wtedy przez Franka Smudę) jeszcze na pięć minut przed końcem spotkania... 5 MINUT!!! Ostatecznie przegrała 2:3 :P :grin: Tylko takie zwycięstwa dają najwięcej radości i satysfakcji... nie mówiąc o nerwach i emocjach :-D Bo tak naprawdę to emocje są najważniejsze :-)

...Czego i Wam życzę!!!

P.S.: Czemu tam tyle reklam Vodafone?? Myślałem że Foster's jest sponsorem tego GP. A swoją drogą to dobre piwo :popijawa:

P.S.2: Co do tych zdjęć z formula1.com: Fajna jest ta pani Montoya :-D A Kimi... cóż, kibicuję mu, ale styl ma fatalny :zakrywa: (i chodzi mi tu o ubiór -wygląd, a nie o jazdę :P )
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bucu Pt kwi 21, 2006 7:38  

deZZember napisał(a):Czemu tam tyle reklam Vodafone??

no wiesz domowy wyscig Ferrari :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez W Pt kwi 21, 2006 8:17  

Alfonso pojedzie na starym silniku.
Nowy dostaną oba McLareny, Schumi i Button - to chyba główni pretendenci do przerwania passy Renault, a o Fisico byłbym spokojny.

Może to dziwnie zabrzmi, ale najmniej mnie zaskoczony wygrana Schumachera.
8)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez falconf1 Pt kwi 21, 2006 8:51  

W napisał(a):Nowy dostaną oba McLareny, Schumi i Button

A dlaczego Kimi? Przecież w GP Australii jechał na nowej jednostce i ukończył wyścig, czyżby usterka? Poza tym nowy silnik będą mieli obydwaj kierowcy Ferrari, mam nadzieję że to właśnie oni przełamią passę Renault :lol: Szkoda, że spowolnili Variante Alta, zawsze mi się bardzo podobało jak kierowcy gnali przez nią ok 150 km/h, ale jak będzie przez to więcej wyprzedzania w tym miejscu to może i dobrze :-)
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez W Pt kwi 21, 2006 9:07  

falconf1 napisał(a):A dlaczego Kimi?

No tak jakoś mnie wzięło...
8)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez gregoff Pt kwi 21, 2006 10:12  

Jeśli jedno Renault dojedzie do mety to nie widzę kogoś kto może ich na dziś pokonać.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez dex Pt kwi 21, 2006 10:39  

ja mam nadzieje ze dominacje przerwie kimi albo michael , oni to dla mnie glowni kandydaci do zwyciestwa oprocz alonso oczywiscie
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość