Przed GP Europy 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mariusz Cz maja 04, 2006 9:47  Przed GP Europy 2006

Już za kilka dni kolejny wyścig F1. Będzie to druga eliminacja w Europie w tym roku. To Nurburgring to legenda. W roku ubiegłym wygrał Fernando Alonso. Czy teraz uda mu się powtórzyć ten sukces? Czy Schumacher może mu przeszkodzić? W jakiej formie będzie McLaren? A może Honda, Williams, Toyota włączą się do rywalizacji?

Ja liczę na dobry występ Ferrari.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez deeze Cz maja 04, 2006 10:13  

A ja na zasłużoną wygraną McLarena...
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez dex Cz maja 04, 2006 10:30  

w koncu mak bedzie miec jubileusz , wiec fajnie by bylo to uczcic wygrana albo przynajmniej podium , a ferrari i honda beda grozne to jest na bank , szczegolnie ferrari , wcale sie nie zdziwie jezeli te gp bedzie dla nich wygrane :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez falconf1 Cz maja 04, 2006 10:36  

Jak dla mnie kandydatami są Renault - z chyba wciąż najlepszym bolidem, Schumi - podbudowany ostatnim zwycięstwem i zmotywowany na ojczystej ziemi oraz kierowcy McLarena - głodni pierwszej wygranej w sezonie. A najbardziej bym chciał żeby wygrał oczywiście Schumi lub Kimi (ewentualnie :grin: ), a jak będzie naprawdę zobaczymy wkrótce :-D
Cuore Sportivo
Avatar użytkownika
falconf1
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SPIDER Cz maja 04, 2006 10:54  

Jutro treningi i... dobry występ Roberta (nie ma na to mocnych). Mam ten komfort, że jutro nie idę do szkoły (są matury) i sobie obejrze obydwie sesje. W wyścigu nie należy lekceważyć Alonso i Kimasa, któy ostatnio jest w słąbszej dyspozycji. Jak zwykle do czołówki zaliczani są Mentos, Button i Schumi. Treningi pokażą nam kogo na ile stać na Nurburgringu.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Witek Cz maja 04, 2006 10:56  

Ja liczę na Renault. Choć w tamtym roku McLaren był bardzo groźny i teraz też mogą walczyć o zwyciestwo. Ferrari i B.A.R odpadają. Tak sądzę...
Avatar użytkownika
Witek
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 10:53
Lokalizacja: Lublin

Postprzez im9ulse Cz maja 04, 2006 11:12  

Witek napisał(a):Ferrari i B.A.R odpadają

oni moga odpadac...wazne zeby HONDA byla wysoko :P :grin: moim zdaniem Alonso,Kimi,Montoya,Button - na 100% ktos z tych czterech zawodnikow wygra gpeuropy...w M.Schu nie wierze :-D na tym torze taktyka blokowania nic nie da...a Ferrari nie jest jeszcze tak szybkie jak Reno czy Mac...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Mariusz Cz maja 04, 2006 11:24  

Pamiętajmy, że to szwabska ziemia i BMW oraz Mercedes też będą chcieli się pokazać. No i podobnie Quick Nick oraz Schumi Zwei.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez im9ulse Cz maja 04, 2006 11:34  

ale BMW to na dzien dzisiejszy ma bolid na 5-6 miejsce w wyscigu...i tego nie przeskocza tak szybko - co innego chciec co innego móc...zobacz ze BMW ounktowalo dotychczas dlatego ze czolowe 4 teamy mialy problemy...ale jak Ferrari i Honda ustabilizuja forme to jakos nie widze szans na "duze" punkty dla Toyoty,Willa czy BMW...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez dex Cz maja 04, 2006 12:07  

mysle ze o zwyciestwo beda walczyc reno ( jak zwykle zreszta ) , mak moze mu sie uda wreszcie i ferrari , reszta ma ambicje ale niestety ( tak mi sie wydaje ) nie wlaczy sie do walki o zwyciestwo , no chyba ze honda jeszcze moze cos namieszac w czolowce :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Rafsen Cz maja 04, 2006 12:26  

Póki co na razie w GP Europy dojdzie do pierwszej roszady na fotelach wyścigowych. W teamie Super Aguri Ide przejdzie na trzeci fotel, a jego miejsce zajmie Franck Montagny.
Najlepszy kierowca wszech czasów: Ayrton Senna
Ulubiony team: Williams
Avatar użytkownika
Rafsen
 
Dołączył(a): So kwi 15, 2006 1:00
Lokalizacja: Puławy

Postprzez W Cz maja 04, 2006 19:32  

Moim zdaniem najpoważniejszym kandydatem do zwycięstwa jest McLaren.
Nie uważam tak, z oczywistych względów, ale z pobudek merytorycznych.
Otóż jest to domowy wyścig Mercedesa, McLaren jeszcze nie zwyciężył, Dennis zapowiedział poprawę, Raikkonen i Montoya się ślinią, a to wszystko oznacza nie mniej ni więcej, jak tylko mobilizację analogiczną do sprężenia Ferrari na Imoli.

Ferrari w inkarnacji Schumachera będzie mniej groźne z uwagi na możliwość wyprzedzania. Honda jest nieobliczalna podobnie jak Williams. BMW nie jest na razie zagrożeniem. Toyota chyba jeszcze nie prezentuje stablinej formy.

Renault - ostatnia linia oporu, a może już nie.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Daniel Cz maja 04, 2006 19:49  

W napisał(a):Moim zdaniem najpoważniejszym kandydatem do zwycięstwa jest McLaren.

Zwłaszcza jak wprowadzili usprawinienia do bolidu, możemy mówić o tym że McLaren będzie jeszcze bardziej konkurencyjny i może osiągnąć zwycięstwo w tym wyścigu. Ferrari włącza się do ścisłej czołówki po wygranej na Imoli a Reno jak Reno napewno będą chcieli wydrzeć zwycięstwo Ferrari i McLarenom.
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez Bucu Cz maja 04, 2006 20:09  

Ja jako niepoprawny optymista i fan Ferrari stwiam na moich ulubiencow
:-D
Mariusz napisał(a):Ja liczę na dobry występ Ferrari.

:brawo: dla tego pana ktory - zdecydowal sie pozucic logike i typowac jak mu dusza dyktuje :-D
a tak przy okazji pozdrawiam Fanow Ferrari :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez ylid Cz maja 04, 2006 20:26  

Jestem przekonany, że to będzie pierwszy wyścig w tym sezonie, w którym Ferrari ustrzeli dublet. W końcu musi nadejść takie GP, gdzie Ferrari ten dublet ustrzeli, więc czemu by nie teraz ? Dało się wygrać na Imoli, więc może pójdą za ciosem i powtórzą sukces na Nurburgringu - za co trzymam kciuki.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość