Grand Prix Europy 2006 - wrażenia po wyścigu

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Mariusz N maja 07, 2006 14:40  Grand Prix Europy 2006 - wrażenia po wyścigu

Ferrari wróciło!

Drugie z rzędu zwyciestwo w tym sezonie zespołu Ferrari i siedmiokrotnego Mistrza Świata!

1. M. Schumacher
2. F. Alonso
3. F. Massa
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Kid N maja 07, 2006 14:45  

Victoria !!!
Ciekawe co powie slaweksz, pewnie cos w stylu ze Schumi zna ten tor od dziecinstwa lub cos w tym stylu
Obrazek
Avatar użytkownika
Kid
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Limak_tr N maja 07, 2006 14:50  

FORZA FERRARI!!!!!! Wielki powrót. Oby tak dalej. Piekna jazda świetna praca teamu, zasłużone zwycięztwo. Brawa
Avatar użytkownika
Limak_tr
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 14:43
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Kubuś Fatalista N maja 07, 2006 14:53  

Piękne zagranie taktyczne ferrari !!! Ferrari wruciło
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez AMD N maja 07, 2006 14:53  

no nareszcie ferka sie przebudziła i oby tak dalej do końca sezonu :) no i pozdro dla fanów merca którzy zawesze mają nadzieje na dobry wynik <hahaha>
Avatar użytkownika
AMD
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 9:43
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Mariusz N maja 07, 2006 14:57  

AMD napisał(a):pozdro dla fanów merca którzy zawesze mają nadzieje na dobry wynik

Tak szczerze to nie jestem fanem McLarena (od 1998 roku już za nimi nie przepadam), ale niepokoi mnie tak słaba postawa tego teamu w tym roku. Montoya znowu skosił McLarena...
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pieczar N maja 07, 2006 14:59  

Nie lubie czerwonego :evil: Dzisiaj właśnie sobie przypomniałem jak bardzo nie lubie tego koloru :evil: Schumacher wyrobił Alfonsa standardową taktyką. Massa 3. - pierwsze podium. Niestety Kimasowi nie udało się go wyprzedzić. Wogóle już nie wiem co myśleć o Mclarenie - w końcu ileż to się można na nich wk****wiać. W tym sezonie już chyba mogą zapomnieć o tytule... Mentos cały weekend do dupy... Zaczyna mnie denerwować ten sezon...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Memphis N maja 07, 2006 14:59  

Spodziewałem się zwycięstwa Schumiego, cieszy mnie ono, ale zaskoczony nie jestem:) Natomiast niespodzianką jest dla mnie postawa Massy, drugi raz z rzędu pojechał świetny wyścig, nie dał się wyprzedzić Raikkonenowi, oby tak dalej! Za tydzień znowu trzeba utrzeć nosa Alonso, tym razem na jego domowym torze:> Również Rosberg po raz kolejny zaskakuje in plus, Honda kompromituje się po raz n-ty, a Fisico potwierdza jak wiele go dzieli od najlepszych. Za tydzień liczę na kontynuację zwycięskiej serii Schumachera:)
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez Jakuzo N maja 07, 2006 14:59  

Schumacher - po prostu pieknie!!! Schumi nie odpuszczal Alfonsowi od poczatku i potem z ogromna przewaga wyprzedzil w boksach!!! A to byl 2 weekend dla silnika!
Alonso - jechal na tyle na ile auto mu pozwalalo, drugi raz z rzedu za Schumacherem!
Massa - nareszcie jakis porzadny wyscig w jego wykonaniu, bardzo ladnie!
Raikkonen - niezly wyscig, spodziewalem sie wyzszej pozycji.
Barichello - szok :o brak mi slow, to cud ze on skonczyl wyscig na 5 miejscu.
Fisichella - mimo szybkiego auta jezdzi jakby chcial a nie mogl... sredniaczek.
Rosberg - z 22 miejsca przedostal sie na 7, swietna jazda przez caly wyscig.

Ogolnie to byl najbardziej emocjonujacy wyscig tego sezonu! Po drugim boksie Schumiego bylem ciekaw ile bedzie mial przewagi nad alfonsem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Adriannn N maja 07, 2006 15:00  

Niestety,Schumacher wygrał.Ale czy wróciło to powiem po GP Monaco
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez bambaryła N maja 07, 2006 15:01  

Yes yes yes i tak juz do konca , jeszcze tylko Masie troche zabrakło :-D

pozdrowienia dla specjalistow i ekspertów wiedzacych ze Ferrari tylko na imoli mogło wygrac, czekam na dalsze analizy!
bambaryła
 

Postprzez Adriannn N maja 07, 2006 15:01  

I też Alonso,ja niewiem jak tak można jeździć!! Mniał prawie trzy sekundy za pare okrążeń już znowu mniej niż sekunda,ja nie wiem jak tak można do h..a!!!
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez gos N maja 07, 2006 15:01  

faktycznie McLaren jakoś ostatnio nie moze popisac sie najlepszą formą.. najpierw wylatuje Montoya a potem Kimi nie moze dogonic Massy.. szkoda, mialam nadzieje chociaż na 3 miejsce. Natomiast co do Ferrari to taktyka mistrzowska:) wracają do formy pełną parą...
gos
 

Postprzez nickolas N maja 07, 2006 15:03  

Ech, znowu odezwali się 'szowinistyczni' :grin: bojówkarze Ferrari.
Niestety :-(
Źle się dzieje, Todt pwnie już zdążył podziękować Mosleyowi za oponki. A ten jak zwykle nic nie wskórał w sprawie wyprzedzania - na NURBURGRINGU BYŁO NUDNO - i pomyśleć że się nie uczyłem do kolosa bo uznałem ze to za nudne zajęcie na niedzielne popołudnie :?
Avatar użytkownika
nickolas
 
Dołączył(a): So sie 20, 2005 16:25

Postprzez bonafide N maja 07, 2006 15:04  

Pięknie Schumacher :D
Uwielbam jak gasi on takich ludzi jak Adriannn,nickolas..
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości