Przed GP Hiszpanii

Moderator: Ekipa F1

Postprzez SirKamil So maja 13, 2006 17:12  

manipulator napisał(a):Tak naprawdę to jestem zasmucony wynikami kwalifikacji. Na samym początku muszę ochłodzić wszytskich fanów Renault, chciałem zauważyć że Michael Schumacher "wykręcił" najlepszy czas w drugiej sesji kwalifikacyjnej, 1:14.637 a Alonso swój najlepszy czas "wykręcieł" w pierwszej sesji 1:14.648, czyli wolnijeszy od siedmiokrotnego mistrza świata. Sądzę że Michaelowi przeszkodził w zdobyciu P1 jego brat Ralf, gdy jak Schumi "kręcił sprinta" miał go przed sobą i troszeczkę czasu go to kosztowało, może akurat kosztowało go to utratę P1.

Renault
Alonos- Nio cóż, P1 dla aktualnego mistzra świata chciaż nie miał najlepszego czasu w kwalifikacjach. Strzesznie się zdenerwowałem jak cieszył się z P1, a jak w Tv pokazali Briatore, to odrazu wyłączyłem telewizor, Boże widzisz a nie grzmisz!


Ferrari
Schumacher- wykręcił najlepszy czas w złym momencie


Na poczatek chcę Cię ochłodzić... i zaznajomić z nowym formatem kwalifikacyjnym.

Ilość paliwa, jaką zabiera 15'stka samochodów na pokład do środkowej partii qualifu jest dowolna, ale już najlepsza 10'tka tankuje paliwo na dokończenie kwalifikacji i start do wyścigu. [/i]
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Jakuzo So maja 13, 2006 17:31  

Co dalej znaczy jeśli dobrze odgaduje rozumowanie manipulatora, że Alonso wział mniej wachy do swojego bolidu na ostatnią część kwalifikacji.
Oby tak bylo to jutro sie bedzie dzialo, dawno takich emocji nawet przed wyscigiem nie bylo! :D
Nadal sie trzymam tego że może być Hat - Trick.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez MD So maja 13, 2006 17:52  

Jakuzo napisał(a):Co dalej znaczy jeśli dobrze odgaduje rozumowanie manipulatora, że Alonso wział mniej wachy do swojego bolidu na ostatnią część kwalifikacji...

albo Schumacher wziął mniej wachy na drugą część.
MD
 
Dołączył(a): Cz sty 19, 2006 22:10

Postprzez Jakuzo So maja 13, 2006 19:11  

MD napisał(a):albo Schumacher wziął mniej wachy na drugą część.

Na drugą część każdy bierze minimalna ilosc wachy jakbys nie wiedzial... Podobnie jak na pierwsza, szybkie koleczko i do boksu (w przypadku szybszych teamow).
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Pussik So maja 13, 2006 20:17  

Chce tylko zauważyć, że sytuacja na starcie wygląda jak na GP Bahrajnu 2006. Tylko zamiast Reno jest Ferrari i odwrotnie.

Alonso (teraz Schu) rusza z 3 pozycji, jest oddzielony od największego rywala, Michaela Schumachera (teraz Alonso) jego kolegą z zespołu, Felipe Massa (Fisico). Objezdza go jednak już na 1 okrązeniu i goni Michaela (Alonso), wygrywając wyścig w pit stopach. :]
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez sex pistols So maja 13, 2006 20:20  

To są dwa zupełnie inne wyścigi. Nie wiem co robi McLaren nie potrafią normalnie nalać paliwa wymyślają głupie strategie mają gówniany bolid. Co się dzieje :eek: . Fisi wygra ten wyścig!! ;) Tak naprawde będzie super nudnie i znow pewnie usne w polowie ale co tam :-P
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez viertolcia So maja 13, 2006 20:25  

po pierwsze: MD zapraszam do działu "nowi użytkownicy" :D
Powracając do kolegi manipulatora mamy tu przykład chorego fana MS (taki "czerwony" KIU). Alonso zdobył w pełni zasłużone PP, a że nie był tak szybki jak Schu w pierwszych dwóch sesjach, świadczy tylko o jego rozwadze i szacunku do swojego V8, które ma na koncie juz jedno GP.
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez RENO So maja 13, 2006 20:26  

sex pistols napisał(a):Fisi wygra ten wyścig!!


Może być :-P ale Alonso chyba mu na to nie pozwoli, moj scenariusz: Alosno i Fisico walcząc o zwyciestwo oddalają sie od Schu hehe nie zbyt realne ale zawsze możliwe.
Pozatym powracając do prędkosći Ferrek podczas qualu, to skoro mieli najwyższe prędkosci to czmeu nie wygrali quala, według mnie to wynika z ustawienia skrzyni biegów...że na prostych max speed a w innych sekcjach slow speed...
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Pussik So maja 13, 2006 20:37  

Jeśli tak to dobrze, Ferrarki wezmą Reno na prostych, a niską predkosc na wolnych sekcjach zrewanżują/je (Szumi) dobrą jazdą.

Pozatym podczas treningów zauważyłam, że Ferrari jest b. szybkie w 1 sektorze.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez sex pistols So maja 13, 2006 20:44  

Ale Ferrari po prostu nie wygra :evil: . Moim zdaniem pszesadzili z taktyką łykną ich inni na starcie odjadą. Jak wszyscy zjadą do boksu Ferrari nie wykręci dwóch szybkich okrążeń też zjedzie, nie mają więcej paliwa. No i czekam co będzie kombinował JPM i Kimi może wreszcie zrobią super spetakl mogą wypasc ale mają sie starac 8)
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez grzybf169 So maja 13, 2006 21:29  

W napisał(a):Przypomnij sobie ubiegły tydzień.
Oba utka miały bardzo dużo paliwa w stosunku do pozostałych.


no racja mieli wiecej paliwa niz inni ale co im to dało?tylko im to przeszkodziło w starcie a i tak obaj zjechali po dwa razy i nie bylo z tego żadnych korzyści.o ile Kimi coś kolwiek wywalczył w tym wyścigu to Montoya nie pokazał zupełnie nic.nie mam pojęcia co się z tym kierowcą stało,przecież jeszcze w GP San Marino wszystko wydawało sie byc ok.może jutro jakieś zaskakujące odrodzenie?? :-)
face off=off wins
Avatar użytkownika
grzybf169
 
Dołączył(a): N kwi 23, 2006 8:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez RENO N maja 14, 2006 9:51  

Wszyscy liczycie na Schumiego, a tu się okaże że Filipek zrobi mu psikusa i go wyprzedzi :D:D albo wykreci mu inny numer
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez SPIDER N maja 14, 2006 11:01  

RENO napisał(a):się okaże że Filipek zrobi mu psikusa i go wyprzedzi

Ważne, że z Ferrari :-D.
Wszystko zależy od strategii na race. Ja myślę, że jeśli Schumi nie połknie Fisi'ego na starcie to nie wygra. JEśli go wyprzedzi to ma duże szanse.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez dex N maja 14, 2006 11:07  

tak jesli go wyprzedzi na starcie to wygra tez mi sie tak wydaje
ferrari potem to na stopach zalatwi i schumi wygra , ale jak go nie wyprzedzi to ciezko bedzie , massa moze cos zaszalec , ale tez moze i cos zawalic .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Memphis N maja 14, 2006 11:11  

sex pistols napisał(a):Ale Ferrari po prostu nie wygra . Moim zdaniem pszesadzili z taktyką łykną ich inni na starcie odjadą


To Ty już przed wyścigiem znasz ich taktykę? Niezłe musisz mieć znajomości w Maranello:P

RENO napisał(a):Wszyscy liczycie na Schumiego, a tu się okaże że Filipek zrobi mu psikusa i go wyprzedzi


A niech będzie i tak, Felipe wyraźnie się rozkręca, nie miałbym nic przeciwko 1.Massa 2.Schumacher.

SPIDER napisał(a):Ja myślę, że jeśli Schumi nie połknie Fisi'ego na starcie to nie wygra


Też tak uważam, Schumi musi go wyprzedzić albo od razu, albo w ciągu 3-4 pierwszych okrążeń, inaczej Alonso odjedzie za daleko.

[mod="Mariusz"]Temat zamknięty z dniem 14 V 2006.[/mod]
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość