Przed GP Hiszpanii

Moderator: Ekipa F1

Postprzez MarekW So maja 13, 2006 14:22  

fisi napisał(a):Mam nadzieje ze bedzie 2 w tym roku dublet

Oj, dobrze wiecie, że Pole Position nie zawsze równa się zwycięstwu w wyścigu. Szanse na wygraną mają, według mnie, Alonso i Schumacher. Fisico, cóż, wysoko... ale na starcie albo na pierwszym okrążeniu zostanie pewnie wyprzedzony przez Michaela. Tym niemniej, ma szansę na podium. Ciekawy jestem taktyki Ferrari i Renault. Kto ma więcej paliwa: FA czy MS? Dlaczego Schumi zdecydował się na tak późną wymianę opon - czyżby zależało mu na świeższych gumach? Musimy poczekać do jutra...
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Memphis So maja 13, 2006 14:26  

Jutrzejszy wyścig zapowiada się bardzo ciekawie, z pierwszej linii 2 Renault a tuż za nimi 2 Ferrari, ciekawe po ile mają paliwa. Start będzie niezwykle ważny, mam nadzieję, że Schumi od razu upora się z Fisichellą, inaczej Włoch będzie go blokował, a że jest wolnym kierowcą to już pokazał nie raz:) Tylko te 2 team'y powalczą o wygraną, Honda jest za cienka a McLaren już się nie liczy...
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez grzybf169 So maja 13, 2006 14:27  

no to jutro wlczą teamy a nie kierowcy.szkoda tylko,że bez Maków.dosyć słabo Williamsy.no czołówka wiadomo perfekcyjnie.
face off=off wins
Avatar użytkownika
grzybf169
 
Dołączył(a): N kwi 23, 2006 8:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez viertolcia So maja 13, 2006 14:36  

Zdążyłem tylko na 3 blok kwalifikacji, patrze i płacze... Monti poza pierwszą dziesiątką, Kimi ledwo się zakwalifikował. McLaren jest na równi pochyłej... Renault dało mi nadzieje, ze w tym sezonie nie będzie dominacji jednego teamu. Na wyścig są dwa warianty:
- oba renault startują jak z procy, Fisico blokuje Schumiego, Alonso ucieka
- Schu wyprzedza na starcie lub tuż po starcie Fisico i goni Alonso (i wtedy wszystko zalezy od taktyki)
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gregoff So maja 13, 2006 14:36  

Działo się, oj działo. Ale jednak Renault wyrażnie wygrało, nawet jeśli mają mniej paliwa do nie sądzę, żeby w wyścigu dali się dogonić. Schumi kontra ALonso pewnie, ciekawie będzie na starcie, Renówki mają zawsze świetne więc teraz też nie powinny sobie dać pojechać.

McLareny to nie wiem co wyczyniają. Raikkonen chyba na jeden zjazd jedzie bo jak inaczej tłumaczyć 9 pozycję :?: A Montoya to już sam nie wiem, chyba myślami jest w innym zespole...

Honda solidnie ale jednak brakuje im błysku z początku sezonu, zobaczymy jak im pójdzie w wyścigu. Ps: Barichello znowu pokonał Buttona :)

Toyota: Proszę, prosze a Ci jednak na nowych oponach Bridgestone jadą coraz lepiej, ale chyba jutro będzie im ciężko to powtórzyć. Chociaż na pewno skreślać ich nie wolno

Ferrari: Massa prawie 0.7s straty. Walka o podium chyba jutro nie dla niego. Schumacher solidnie, ale strata 0.3s jest widoczna, jutro pewnie zjedzie póżniej niż Alonso i spróbuje go załatwić taktycznie.

BMW: W swoim stylu, Villneuve chyba jednak chciał się załapać do ostatniej kwalifikacji, jednak mu nie wyszło. Nick jak zwykle solidnie jak na ten zespół, jutro będzie wyczekiwał swojego szczęścia w awariach innych.

RBR: Niestety znowu dali ciała, a wydawało się, że już łapią formę wznoszącą. Coulthard nie wiem co on wyczynił (jakaś awaria :?:)

Williams: Kłopoty i to duże jak na tak uznaną markę, oszczędzali mocno silniki na treningach i teraz płacą za to frycowe.

Reszta jak zwykle bezbarwnie.

Jutro może być arcyciekawie, albo arcynudno. Jeśli Renault odjedzie na początku a Schumacher z Massą nie zjadą o wiele póżniej do boksów to sprawa pozamiatana. Chyba tylko ta czwórka będize jutro walczyła o podium. Jedynie awarię mogą im w tym przeszkodzić
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Corvi78 So maja 13, 2006 14:37  

ooo lol

Rubens Barrichello - 1:15.885
Ralf Schumacher - 1:15.885

chyba beda musieli zaczac liczyc dziesieciotysieczne/sek :-o
Obrazek
J.P.Montoya i N.Mansell "pala gume" na Regent St.
Montoya2MB
Mansell2MB
Avatar użytkownika
Corvi78
 
Dołączył(a): So sie 27, 2005 18:49
Lokalizacja: Koło

Postprzez MarekW So maja 13, 2006 14:44  

gregoff napisał(a):Schumacher solidnie, ale strata 0.3s jest widoczna, jutro pewnie zjedzie póżniej niż Alonso i spróbuje go załatwić taktycznie.

Biorąc pod uwagę to, jak późno zjechał po nowe Bridgestone'y i stratę 0,3s, myślę, że masz racje. MS ma raczej na pewno więcej paliwa. Ross Brawn szykuje jakąś niespodziankę (poza tym, pamiętajmy, że fenomenalny czas Schumiego z II bloku jest najlepszym czasem weekendu). Jednakże Alonso będzie niesamowicie groźny i będzie walczył zaciekle w swojej ojczyźnie... Jutro zapowiada się ciekawy wyścig.
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez W So maja 13, 2006 14:51  

Ciekawy jestem, jak rozegra wszystko Briatore.
Jutrzejszy wyścig może być powtórką z GP Chin z McLarenem wymienionym na Ferrari.

Montoya beznadziejnie.
Chciał, a nie mógł. Nie pomogła zmiana opon. Czas okropny.

Barichello znowu zrobił psikusa Buttonowi.
:evil:
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez gregoff So maja 13, 2006 15:00  

Corvi78 napisał(a):ooo lol

Rubens Barrichello - 1:15.885
Ralf Schumacher - 1:15.885

chyba beda musieli zaczac liczyc dziesieciotysieczne/sek


Nie będą. Ten który wykręcił czas szybciej (w tym wypadku chyba Rubinho) startuje z pozycji wyżej.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez manipulator So maja 13, 2006 15:27  

Tak naprawdę to jestem zasmucony wynikami kwalifikacji. Na samym początku muszę ochłodzić wszytskich fanów Renault, chciałem zauważyć że Michael Schumacher "wykręcił" najlepszy czas w drugiej sesji kwalifikacyjnej, 1:14.637 a Alonso swój najlepszy czas "wykręcieł" w pierwszej sesji 1:14.648, czyli wolnijeszy od siedmiokrotnego mistrza świata. Sądzę że Michaelowi przeszkodził w zdobyciu P1 jego brat Ralf, gdy jak Schumi "kręcił sprinta" miał go przed sobą i troszeczkę czasu go to kosztowało, może akurat kosztowało go to utratę P1.

Renault
Alonos- Nio cóż, P1 dla aktualnego mistzra świata chciaż nie miał najlepszego czasu w kwalifikacjach. Strzesznie się zdenerwowałem jak cieszył się z P1, a jak w Tv pokazali Briatore, to odrazu wyłączyłem telewizor, Boże widzisz a nie grzmisz!
Fisichella- moim zdaniem drugiej pozycji nie obroni w wyścigu, z pewnościa nie wytrzyma tępa które bedzie narzucał Schumacher, jego zadnie w wyścigu będzie bardzo proste, blokować Schumiego, ale Michael prędzej czy później go załatwi.

Ferrari
Schumacher- wykręcił najlepszy czas w złym momencie, ale sądzę że jego taktyka będzie znów przygotowana perfekcyjnie i odniesie trzecie zwycięstwo w sezonie.
Massa- miałem cichę nadzieję że właśnie to on wywalczy pierwsze w swojej karierze P1, ale z czwartej pozycji takż emożna być zadowolonym.

Honda
Rubens Barrichello- powoli zaczyna się szarżować z nowym bolidem, miejmy nadzieję że powróci do wcześnijeszej formy jaka prezentował w Ferrari.
Jenson Button- myślałem że stać go na więcej, tylko ósma pozycja startowa, będzie mu bardzo cięzko przedostac się do czołówki.

Mam nadzieję że nie eksploduje silnik Hondzie :-D

Toyota
Ralf Schumacher- moim zdaniem jest on głównym winowajajcom trzeciej pozycji Michaela. Ale wydaje się że Toyota powoli powraca. Szósta pozycja całkiem przyzwoita.

McLaren
Co się dziej z tym zespołem to naprawde nie wiem :o . Juan Pablo Montoya dopiero 12. miejsce, jak dla niego to chyba porażka, także Kimi spisał się słabo, dopiero 9. pozycja, może będa startowali z pełnym bakiem...

Jedno jest pewne, jutro będzie duuuuuuuużo emocji :grin:
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez chmiel So maja 13, 2006 15:38  

Bardzo ważny będzie start. Pierwszy rząd Renault :-D Drugi Ferrari. Jeżeli Fisico utrzyma się na początku przed MSCH, może go trochę przyblokować, a Alonso uciekać. Oby tak właśnie się stało :!: Renault ma mniej paliwa niż Ferrari, ale nie powinna być to duża różnica. Toyota bardzo dobrze, Honda gorzej. Miejsce Kimiego może być spowodowane ilością paliwa, ale nie tylko. Widać Mak nie jest wystarczając o szybki :sad: JPM :źle:

Niestety możliwe, że nie będzie mi dane jutro obejrzeć wyścigu :-(
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez grzybf169 So maja 13, 2006 15:44  

manipulator napisał(a):może będa startowali z pełnym bakiem...


ile można się tak łudzić??!!co wyścig tak ma być i za każdym razem jest inaczej.to co pokazał JPM można nazwać koszmarem.
face off=off wins
Avatar użytkownika
grzybf169
 
Dołączył(a): N kwi 23, 2006 8:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez W So maja 13, 2006 15:49  

grzybf169 napisał(a):ile można się tak łudzić??!!

Tak długo, aż Dennis nie przyzna, że MP4-21 jest beznadziejne.
8)

Przypomnij sobie ubiegły tydzień.
Oba utka miały bardzo dużo paliwa w stosunku do pozostałych.
Teraz może być podobnie, choć kompletnie nie rozumiem, co jest z Montoyą.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez dex So maja 13, 2006 17:04  

reno pokazuje klase nie ma co , ale ferrari bedzie im po pietach chodziec hehe , wszystko bedzie zalezalo jak sie start ulozy , jak schumi awansuje na 2 -a pozycje to bedziemy mieli super poscig , i bedzie duzo zalezec od pit stopow , bedziemy wiedzieli tez czy MS ma wiecej paliwa , czy mniej niz FA , toyota tez dobrze , ciekawe czy jutro powalczy o pudlo , honda jak zwykle dobre pozycje i w top 10 , ciekawe czy rubensik dobrze pojedzie , bo button napewno zapunktuje , no a mak hmmm chcialbym sobie to tłumaczyc tym , ze maja duzo paliwa ( przynajmnij kimi tak mysle jak awansowal to 10-tki i tak slabo , bo jpm to nie wiem czemu nie awansowal , to dla niego chyba koszmar , ale moze zatankowac teraz dowolna ilosc paliwa przynajmniej to jest pocieszajace hehe ) , i pojada najpozniej na pit stopa , ale czy to sie oplaca ?? ostatnio niby tez tak bylo , a nic z tego nie wyszlo , chyba ze jada na jeden stop ?? ,ale to nie zmienia faktu ze jutro zapowiada sie pasjonujacy wyscig .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez RENO So maja 13, 2006 17:12  

Mi się wydaje że Renault znowó nie ma tak mało paliwa, może ktoś Pamięta Team Radio do Ferdka. "We need to burn more fuel" pozatym na początku 3 bloku to Ferrki kręciły lepsze czasy wiec wnioskuje że oni mogą mieć mniej paliwa....
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość