Po Gp Hiszpanii

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Jakuzo Pn maja 15, 2006 20:48  

mkpol napisał(a):pierwszych 5 zespolow nie moze wystawiac 3 auta w piatki

Nie 5 ale 4
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Kimuś Pn maja 15, 2006 21:22  

ale wy się podniecacie, że tak dobrze pojechali bo jeden drugiemu zapore na torze robił a drugi mógł odjeżdzać albo, że na pit stopie wygrali wyścig. A ja wam mówie żeby było więcej takich fragmętów jak ten to by poprawiło widowiskowość na torze
http://video.google.com/videoplay?docid=-8890916338971413588&q=Kimi
ps. może troche słaba jakość ale warto zobaczyć
Avatar użytkownika
Kimuś
 
Dołączył(a): Wt lut 14, 2006 17:42

Postprzez Pussik Pn maja 15, 2006 21:36  

B. dobry filmik. To jest to !

Ps: Jakuzo dobrze mówi. Nie 5, a 4 pierwsze zespoły, wiec Robert moze sobie dalej testowac do 2008r. bo wtedy mają zdjąć wogóle wszystkich 3 kierowców.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez ylid Pn maja 15, 2006 21:46  

Kimuś napisał(a):ps. może troche słaba jakość ale warto zobaczyć

Warto zobaczyć - i za to właśnie ceniłem Mentosa jak jeździł w Williamsie. Walczył na torze ze wszystkimi co miał w zasięgu wzroku. A odkąd przeszedł do Maka, to mu chyba coś obcięli, albo sypią mu coś do jedzenia - bo to już nie ten sam JPM co kiedyś. I nie pomogą żadne zmiany regulaminów. Albo się ma ochotę na walkę na torze albo nie.
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Ave Wt maja 16, 2006 10:18  

Niestety, aby obejrzec prawdziwa walke na torze trzeba przeszukiwac archiwum :-( .
OT sori.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Guard Wt maja 16, 2006 10:35  

KLIK

Kimi już sam jest zrezygnowany.Nie widzi szans choćby na nawiązanie walki o mistrzostwo.Oj niedobrze, niedobrze :(
Avatar użytkownika
Guard
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:49
Lokalizacja: SRC

Postprzez dex Wt maja 16, 2006 10:52  

no niedobrze sie dzieje , ale mu sie nie dziwie , po tamtym roku udanym , mialo byc lepiej , a jest nawet gorzej bo nawet szybkosci nie maja , szkoda , przeprowadzka do ferrari coraz blizsza :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez PABLO Wt maja 16, 2006 12:28  

GP Hiszpanii 2006

1. Alonso - bezbłędny wyścig. Wiedziałem, że będzie szybki ale nie myślałem, że aż tak.
Szczerze powiedziawszy patrząc obiektywnie sprawiedliwie się stało. Schumi wygrał u siebie na Nurburgringu tydzień wcześniej. Patrząc na kibiców Alonso, oni chyba by nie przeżyli gdyby był drugi.
Renault ma najszybszy bolid a Fernando doskonale to wykorzystał.
W piątek oszczędzał silnik jak się dało, prawie nic nie jeździł.
Myślę, że sukcesem okazała się jego taktyka, gdyby nie miał PP wyścig mógłby się potoczyć inaczej, ale to już tylko historia.

2. Schumi - do pierwszego pit stopu wierzyłem jeszcze w jego zwycięstwo, potem uświadomiłem już sobie, że tylko trzęsienie ziemi może odebrać mu pierwsze home win.
Dobra robota, 8 pkt ale po cichu liczyłem na więcej.

3. Fisico - wreszcie dojechał na podium gdy na nim był również MSC.
Jako, że bardzo go lubię, uradowałem się ogromnie, że wreszcie to nastąpiło, a dodam, że czekałem na ten moment 5 lat.
Ostatni raz na podium spotkali się w Spa 2001.
Jednak sama jazda Fisico mogłaby być lepsza, tymbardziej, że popełnił spory błąd i zwiedził pobocze. Z drugiej strony to dobrze, bo nie zniósłbym dubletu Renault na moich oczach.

4. Massa - solidne 5 pkt. Z takimi mocnymi bolidami i taką doborową stawką kierowców przed nim zrobił co w jego mocy. Więcej po prostu się nie dało.
Rozkręca nam się ten kierowca, mimo, że jeszcze 2-3 wyścigi temu wielu sceptyków śmiało się z niego. Well done Felipe.
Warto dodać, że w tym wyścigu Felipe wykręcił fastest lap, pierwszy w swojej karierze w F1.

5. Kimi - tak jak myślałem, Kimi jeździ bardzo dobrze, tylko McLaren zaczyna cieniować.
Po osiągach z początku sezonu, gdzie Kimi dojechał z ostatniego miejsca na gridzie na podium ( Sakhir ) myślałem, że Mak będzie bardzo groźny w walce o tytuł.
Z taką formą McLaren nigdy nie wygra tytułu, jeden rok prawie na szczycie, to drugi spadek formy, ale ja się nie martwię, tymbardziej, że za rok przechodzi tam Hiszpan.
Szkoda mi tylko trochę Icemana, gość rzeczywiście musi mieć psychikę z lodu.

6. Button - ograł Rubinha, mimo, że ten przez pewną część wyścigu jechał przed nim.
Teraz już ułożył nam się układ sił i spokojnie można stwierdzić, że nie ma się co za bardzo obawiać Hondy w przekroju całego sezonu.
Może zadziwią na jakimś torze, ale ogólnie wypadają mocno przeciętnie.
Straszą tylko swoimi czasami na testach i w kwalifikacjach.

7. Rubinho - widać, że bardzo po woli oswaja się z autem, bo nie odstawał już tak bardzo od Jensona, ale jak narazie nie są to wyniki i jazda , do której przyzwyczaił nas w czasie swoich startów w Ferrari.

Heidfeld - kierowcy jadący na ostaniej punktowanej pozycji zmieniali się dość często.
Ostatecznie to Niemiec zdobył ostatni punkcik, choć na początku wyścigu nic tego nie zapowiadało.

Ogólnie wyścig dość nudny.
Montoya jak zawsze dostarczył nam trochę emocji, Ralf znów pokazał, że popełnia szkolne błędy.
Teraz nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać najbardziej szalonego wyścigu sezonu - Monte Carlo.
PABLO
 

Postprzez mkpol Wt maja 16, 2006 13:17  

PABLO napisał(a):Ogólnie wyścig dość nudny.
Montoya jak zawsze dostarczył nam trochę emocji, Ralf znów pokazał, że popełnia szkolne błędy.


W zasadzie od kilku lat wyscigi F1 sa nudne (z malymi wyjatkami). Czasem czuje sie tak jakbym ogladal dwa wyscigi rozgrywane jednoczesnie. Jeden w ktorym jada tuzy w drugim cala szara reszta bedaca w ogole na innym okrazeniu :-))
Łapię się nawet na tym ze na sile doszukuje sie jakichs ekscytujacych momentow.

Pod tym wzgledem inne seriale bija F1 na glowe. To juz dawno nie sa wyscigi kierowcow tylko pogon wielkich koncernow samochodowych za zwiekszeniem sprzedazy swoich aut.
No bo jak wszyscy juz maja abs i poduszki i klime no to czyms trzeba tego klienta przyciagnac :)

Ale i tak bede ogladal F1 bo tak jakos ciagle wierze ze cos sie zmieni i ze w koncu zobacze sciganie sie 20 zawodnikow a nie kilka grupek jezdacych potulnie w kolko
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez PABLO Wt maja 16, 2006 13:25  

Fastest laps:

1. Felipe Massa 1:16,648
2. Fernando Alonso 1:16,723
3. Michael Schumacher 1:16,922
4. Giancarlo Fisichella 1:17,083
5. Kimi Raikkonen 1:17,357
6. Jenson Button 1:17,367
7. Rubens Barrichello 1:17,399
8. Nico Rosberg 1:17,861
9. David Coulthard 1:17,862
10. Nick Heidfeld 1:17,869

Pierwszy FL w karierze Massy.
Gratulacje !!!
PABLO
 

Postprzez Darth Tom Śr maja 17, 2006 10:11  

W sumie NUUUUUUDAAAAAA !!!!! :???: :???: :???:
Tylko wyniki moga być OK - bo potwierdza się zę Ferrari mimo wszystko odzyskuje forme... Kimas odpada jeśli w Makach nic się nie zmieni to mozę pomachać przelatującemu mu tytułowi... Moze w Monako bedzie ciekawiej... O reszcie nawet nie warto mówić...
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez dex Śr maja 17, 2006 10:49  

mkpol no w sumie jest malo wyprzedzania , przez to wyscigi sa nudniejsze , moglo by byc ich troche wiecej , ale jakby bylo ich za duzo to tez by bylo nie dobrze , wiadomo fool wypas widowisko , ale co powiesz o kierowcy ze stracil swoja pozycje 10 razy i 10 zyskal ?? wiadomo z konca stawki( jak jedzie mak, reno , ferrari , wogle zespol z czolowki ) ok , wyprzedzac sie da na luzie , ale z scislej czolowki ?? hmm to by bylo dziwne , kierowca daje sie ominac po czym za kilka kolek zas go mija do mnie to by nie przemiawialo ( to ma byc czolowka ulamki sekund , walka caly czas i tak pare wyprzedzen ) , tez by byly sprzeczne glosy , dany kierowca potrafi wyprzedzac super spoko ,ale potrafi tez trwonic swoja pozycje kilka razy , a takie rzeczy jakby sie przytrafialy mistrzom to nie zabardzo by to wszystko wygladalo , jednak jestem za ty zeby to zjawisko troche polepszyc , zeby bylo troche wiecej wyprzedzania , ale znowu nie przedobrzyc z tym elementem bo moze to byc komedia :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez PABLO Śr maja 17, 2006 11:01  

Nareszcie Schumi spotkał się z Fisico na podium.
Jako, że bardzo lubię obu kierowców, moja radość była ogromna. :D

Obrazek
PABLO
 

Postprzez Jacobser Śr maja 17, 2006 16:00  

Kolejny nudny wyścig za nami.Renault prawie się odwdzięczyło z nawiązką za wyścig w San Marino,gdzie Schumi blokował Alonso.Na szczęście Fisichelli nie udało się zatrzymać Mistrza,i ten mógł awansować na drugie miejsce.Poza tym zawiódł McLaren.Kimi zaliczył świetny start,a Juan Pablo krawężnik.Ciekawa ta historyjka w temacie właśnie o tym błędzie.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mariusz Śr maja 17, 2006 23:09  

Wyścig oglądałem dopiero nastęnego dnia... i zasnąłem na moment.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości