Po Grand Prix Monako

Moderator: Ekipa F1

Postprzez dex Wt maja 30, 2006 9:07  

gregoff napisał(a):Alonso imponuję swoją bezbłędną jazdą i systematycznością

narazie to poza drugie miejsce nie zeszedl , to jest niesamowite , systematycznosc tez pokazuje renault , bo zawsze mu daja super bolid , bez jakis usterek , narazie to wszystko wyglada niesamowicie ale nawet jeszcze polowy sezonu nie ma , wiec zobaczymy co bedzie dalej .
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Darth Tom Wt maja 30, 2006 11:08  

Hmmm
Najpierw spora radość ale coś czułem że to się zmieni... Jestem wielkim fanem Schumachera ale jak jeszcze raz cos takiego odpier... !!! Co tu się namyślać - facet zrobił to z premedytacją i żadne tłumaczenia nie są potrzebne... A jak by startował z 2 miejsca i pojechał tak jak pojechał w niedziele to by był nie na 1 miejscu ale jeszcze z 17 pozycji wyżej :D Tylko ile za to punktów przyznać ??? Alonso wygrał zasłużenie - pech Kimiego - jego szczęściem... ale cóź procentuje kierowca + samochód :D Mimo wszystko wyścig był ciekawy - czekam więc juz na GB. I oby obyło się bez żadnych numerów ... !!! :shock:
Avatar użytkownika
Darth Tom
 
Dołączył(a): Pn cze 20, 2005 8:44
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez grzybf169 Wt maja 30, 2006 18:04  

Wyścig w Monaco jak zawsze dostarcza mnóstwo ciekawych i kontrowersyjnych tematów do rozważania.tak bylo i w tym roku.

podsumowując:

1Alonso-kolejny bezbłędny wyścig w jego wykonaniu.czy on w życiu prywatnym też jest taki podręcznikowy?!

2Montoya-stać go było na więcej ale po wypadnięciu Kimiego wolał nie ryzykować.coraz wyżej na podium!

3Coulthard-chociaż jechał poprawnie i bezbłędnie to nie zabłysnął w w niedziele.po odpadnięciu tylu zawodników jego podium było analogiczne.

4Barrichello-coraz lepiej jeździ i coraz lepsze pozycje,dobry wyścig.

5Schumacher-podobnie do Coultharda, chociaż znacznie lepsza i efektowna jazda

6Fisichella-po tupach do celu!brak zasad fair-play.szkoda że nie wypadł przy którymś wyprzedzaniu

Raikkonen-fenomenalna jazda i wielka determinacja, jestem przekonany że wygrałby ten wyścig
Webber-po raz kolejny Williams blokuje jego możliwości

Wyścig świetny! ciekawy, emocjonujący, trzymający w napieciu, jednak na Monaco to troche za mało :-? Znów awarie ustawiają pozycje kierowców w wyścigu!
face off=off wins
Avatar użytkownika
grzybf169
 
Dołączył(a): N kwi 23, 2006 8:46
Lokalizacja: Łódź

Postprzez W Wt maja 30, 2006 19:19  

grzybf169 napisał(a):Znów awarie ustawiają pozycje kierowców w wyścigu!

To cena cięcia kosztów.
8)
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez gregoff Wt maja 30, 2006 19:20  

grzybf169 napisał(a):6Fisichella-po tupach do celu!brak zasad fair-play.szkoda że nie wypadł przy którymś wyprzedzaniu


tup, tup, tup :D Nie wiem, ale ja tylko widziałem jak przyblokował Raikkonena na sekundkę. Z Coulthardem to musiał ryzykować bo tutaj inaczej się nie da wyprzedzać. Na szczęście nikomu się nic nie stało a Coulthard i tak był trzeci.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez bambaryła Wt maja 30, 2006 19:34  

fisi niezle jechal ale znow miał szczeście po tankowanu wyleciał z toru ale naszczescie w takim miejscu ze sie wybronił, to samo było w Hiszpani.
bambaryła
 

Postprzez Mariusz Wt maja 30, 2006 20:28  

gregoff napisał(a):Poza tym Alonso imponuję swoją bezbłędną jazdą i systematycznością. W tym sezonie jeżdzi jak komputer i nie popełnia błędów (jak na razie). Trochę mi zaczyna przypominać Alana Prosta

A podobno to Schumacher jeździ jak maszyna/robot.

Fisichella sprawił chyba wszystkim niezłe emocje w tym wyścigu.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez viertolcia Wt maja 30, 2006 20:33  

Mariusz napisał(a):A podobno to Schumacher jeździ jak maszyna/robot.

Ale czasami nie jest sobą, jak straci koncentracje to na całego (GP Chin 2004, 2005, GP Australii 2006), a Alonso faktycznie coraz bardziej zaczyna przpominać profesora. Wszystko sobie wyliczy, nie popełnia błędów. Ale patrząc na Senne i Prosta: Wszyscy pamiętają Senne i jego wyczyny, a Prosta jako rywala Senny. Podsumowywując pamiętają pojedynki Senny z Prostem, a nie Prosta z Senną...
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ylid Wt maja 30, 2006 21:21  

Bo jakby Senna siedział w Renówce zamiast Alonso to Flavio co chwila by wołał przez radio: Zwolnij chłopie nik Cie nie goni, nie ciśnij tak bo się rozbijesz. A do Alonso co ma mówić ? Ani nie szaleje, ani nie przesadza, jedzie jak po swoje bez emocji, a potem jeszcze jakiegoś małpiaka udaje po wyścigu :sad:
Avatar użytkownika
ylid
 
Dołączył(a): Śr cze 15, 2005 9:11
Lokalizacja: Srebrne Miasto

Postprzez Ave Wt maja 30, 2006 21:34  

grzybf169 napisał(a):Schumacher-podobnie do Coultharda, chociaż znacznie lepsza i efektowna jazda

Sprawdz w ktorym momencie wyscigu M.S. byl tuz za D.C. oraz na ile dolewek i zmian opon pojechali obydwaj. Ktory dojechal D.C. a ktory M.S. dysponujac zdecydowanie lepszym bolidem? F1 spada na psy, skoro efektownosc jest mierzona wyprzedzaniem maruderow. Heh.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez chmiel Wt maja 30, 2006 22:37  

gregoff napisał(a):Nie wiem, ale ja tylko widziałem jak przyblokował Raikkonena na sekundkę.

W dodatku nie miało to jakiś znaczących konsekwencji :)

gregoff napisał(a):Z Coulthardem to musiał ryzykować bo tutaj inaczej się nie da wyprzedzać. Na szczęście nikomu się nic nie stało a Coulthard

Właśnie, a wyszedł piękny manewr :grin:

ylid napisał(a):Ani nie szaleje, ani nie przesadza, jedzie jak po swoje bez emocji

W sumie to dobrze. Niech zdobędzie ten drugi tytuł. Za rok pewnie będzie miał okazję poszaleć i powalczyć...
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez RENO Wt maja 30, 2006 22:39  

Mi się podobał manewr Fisico ten w którym, też za tunlem spalił tyle kapcia że hej aż siwo wszędzie było, to chyba na J.V był manerw :D:D
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez gregoff Śr maja 31, 2006 0:21  

Chyba tak :) Ogólnie było nieżle. Ale tak sobie myślę, że kluczowym momentem wyścigu była chwila w której MSC łatwo sobie poradził z Buttonem. Taki zawodnik takim samochodem powineń go powstrzymać o wiele dłużej niż kilka kółek. Rubingo pół wyścigu trzymał za sobą paru zawodników. A Button tylko pare kółwk bardzo ciężkiego przecież Schumiego.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Pussik Śr maja 31, 2006 1:26  

Widać pozycja Buttona w Monaco nie była przypadkowa.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez SPIDER Śr maja 31, 2006 7:48  

W napisał(a):To cena cięcia kosztów.

Poczekajmy na sezon 2008. Jak już kilka razy mówiłem, tam będzię kabaret.
Monako jak zawsze miało ten swój urok, ale w tym roku czegoś mi brakowało...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość