Po Grand Prix Monako

Moderator: Ekipa F1

Postprzez deZZember N maja 28, 2006 14:55  Po Grand Prix Monako

No to koniec pełnego emocji oraz kontrowersji wyścigu, pełnego wielu dramatów i radykalnych zwrotów akcji. Zapraszam do komentowania wyników!

Osobiście powiem:

Brawa dla Michaela Schumachera! Kara w kwalifikacjach należała mu się, ale w wyścigu zrehabilitował się z nawiązką!

Szkoda Kimiego! Był w stanie wygrać ten wyścig. Chyba zagrzał się silnik przy neutralizacji :-?

Brawa dla Alonso! Zasłużenie wygrał, no i super się zachował, przepuszczając Schumiego i Fisichellę.

Brawa dla Coultharda! Udowodnił, że stać go jeszcze na wiele w tym sporcie, potrzebuje tylko odpowiedniego pakietu bolid-silnik.

Oczywiście wielkie brawa dla mojego ulubieńca -Webbera! skubaniec trzymał tempo!!! Niestety...

To tyle co do bohaterów tego wyścigu. Poz tym Heidfeld -ładny awans! Barrichello -udowodnił, że pozbył się już problemów z samochodem. No i daleko przed Buttonem! JPM poprawnie, nawet brdzo! Massa trochę zawiódł, tzn. mógł być wyżej.

Pozdrawiam!
Ostatnio edytowano N maja 28, 2006 15:08 przez deZZember, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marcjan86 N maja 28, 2006 14:55  Po GP Monako 2006

Ja ogólnie rozczarowany, ochłonę to napiszę coś więcej :grr:
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez Phaedra N maja 28, 2006 14:56  

Znakomity wyscig, pierwsza dziesiatka zasluguje na uznanie.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez marcjan86 N maja 28, 2006 14:57  

deZZember dokładnie w tym samym czasie założyliśmy temat :razz:
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez Psychol N maja 28, 2006 14:59  

Powiem jedno...Wielkie brawa dla Schumachera. Szkoda, że zostal NIESŁUSZNIE cofnięty...
Avatar użytkownika
Psychol
 
Dołączył(a): Pn mar 13, 2006 10:13
Lokalizacja: miasto Ojca dyrektora

Postprzez Jakuzo N maja 28, 2006 14:59  

Schumacher - IMPRESSIVE!!!! Pare okrazen wiecej i bylbys na podium!!!! Przepiekny wyscig i do tego FL.
Alonso zrobil co do niego nalezalo.
Raikkonen - szkoda mi go, powinien byc 1 albo 2.
Barichello - farciarz, za ciasny tor i dlatego tak wysoka pozycja.
Ogolnie bardzo emocjonujacy wyscig! :D Az sie milo ogladalo.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez MarekW N maja 28, 2006 14:59  

Phaedra napisał(a):pierwsza dziesiatka zasluguje na uznanie

Zgadzam się. Sczególnie duże brawa dla Michaela Schumachera. Jeszcze kilka okrążeń, góra trzy, a byłby na podium. Znakomita jazda.

Szkoda mi Kimiego, Webbera i Trullego - no, cóż... taki jest sport samochodowy.
MarekW
 
Dołączył(a): Pn kwi 18, 2005 20:44
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gos N maja 28, 2006 14:59  

ehh... Kimi ma straszliwego pecha:( a mialo być tak pięknie... tak dobrze jechal... czy te bolidy zawsze muszą wybuchac w najgorszym momencie? strrrasznie mi go szkoda:( zresztą Webbera też... pomimo tego ze jest przeciwny startom kobiet w F1 (grrr), ale jechal faktycznie swietnie...
co do Alonso to chyba nic nie trzeba mówić. Hołek bardzo ładnie ujął postać Schumachera, "mozna go nie lubic ale trzeba go podziwiac", to jest faktycznie niesamowicie dobry kierowca...
gos
 

Postprzez bambaryła N maja 28, 2006 14:59  

Możecie nie lubieć Schumachera ale on i tak jest świetny co udowodnił wszystkim chyba.
Kimas myslalem ze wskoczy do morza :razz:
bambaryła
 

Postprzez maciek N maja 28, 2006 15:00  

swietny wyscig, wielkie uznanie dla Schumachera ktory dojechal na 5 miejscu(gdyby startowal z 1 miejsca wygralby na 100%, zreszta holek tez mowil ze nie mozna bylo jednoznacznie osadzic czy zrobil to specjalnie),kolejne glupie zachowania fisico ktory blodowal m.in. raikkonena, najbardziej szkoda mi webbera ktory jechal znakomicie 3 miejsce dla williamsa byloby swietnym wynikiem, rozczarowal button i raikkonen, gratulacje dla coultarda i baricchelo ktorzy dawno juz tak dobrze nie jezdzili
Ostatnio edytowano N maja 28, 2006 15:02 przez maciek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez Adriannn N maja 28, 2006 15:00  

Dobry wyścig.Coulthard stary koń jeszcze umi szybko jeździć.Alonso jak zawsze bez sentymentów.Raikkonena szkoda mi.Byłby drugi.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez rangiz N maja 28, 2006 15:00  

Wielki szacunek dla Schumiego.Renault zalatwilo zwyciestwo Alonso przy stoliku i to jest sprawa o ktorej trzeba otwarcie powiedziec,jeszcze jedno okrazenie i Schumacher moglby byc na podium.

Wielkie (...) Flavio,ktory ustawil caly wyscig,jestem pewny ze Schumi zdeklasowal by rywali,Kimi mial znow pecha,mialem nadzieje ze zalatwi Alonso,ale niestety.

Anty Renault 100%.

[mod="W"]Jeszcze kilka takich postów i się zrobi niemiło.
8) [/mod]
Avatar użytkownika
rangiz
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 18:15
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Corvi78 N maja 28, 2006 15:01  

uuuhuuuu fuksiarsko ale Gratulacje dla Coultharda :D
Reszty nie komentuje :grin:
Obrazek
J.P.Montoya i N.Mansell "pala gume" na Regent St.
Montoya2MB
Mansell2MB
Avatar użytkownika
Corvi78
 
Dołączył(a): So sie 27, 2005 18:49
Lokalizacja: Koło

Postprzez lakeman N maja 28, 2006 15:02  

Szkoda Webbera i Trullego, szło im nieźle, a tu taki pech....No i Kimi..Cóż, życie. Wyścig ciekawy, choć mógłby być jeszcze duuużo ciekawszy, gdyby po wyjeździe Safety Car'a ludziki mogliby się poustawiać w kolejności miejsc (bez maruderów pomiędzy sobą) - walka byłaby wtedy znacznie ciekawsza. A tak to Alonso miał święty spokój i musiał tylko uważać, żeby pędzący Szumi mu nie skasował autka :) A swoją drogą niezły pościg M.Schumachera - na Monte Carlo z ostatniej na piątą - chylę czoła. No i w końcu 'mój' Rubens pojechał nieźle, choć nie wiem co mu się stało że drugi raz wylądował w pitstopie (ale chyba kara jakaś)..
lakeman
 
Dołączył(a): N lut 26, 2006 22:03
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez mkpol N maja 28, 2006 15:03  

rangiz napisał(a):Wielki szacunek dla Schumiego.Renault zalatwilo zwyciestwo Alonso przy stoliku i to jest sprawa o ktorej trzeba otwarcie powiedziec,jeszcze jedno okrazenie i Schumacher moglby byc na podium.

Wielkie CHWD Flavio,ktory ustawil caly wyscig,jestem pewny ze Schumi zdeklasowal by rywali,Kimi mial znow pecha,mialem nadzieje ze zalatwi Alonso,ale niestety.

Anty Renault 100%.


no juz nie moge :grr: :grr:

jak mozna takie brednie wypisywac? :hihi: :hihi: :hihi:


:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: dla Coultharda
Ostatnio edytowano N maja 28, 2006 15:04 przez mkpol, łącznie edytowano 1 raz
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Następna strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości