Przed Grand Prix Wielkiej Brytanii 2006

Moderator: Ekipa F1

Postprzez mkpol N cze 11, 2006 10:38  

Klyta Mirek napisał(a):Robert pokazał ogromny potencjał bolidu

Raczej potencjał pakietu bolid z nim w środku :-). Gdyby wystartował to jestem prawie pewien, że dowiózł by punkty dla zespołu i to pewnie więcej niz jeden. Jacuś i Nick też przywiozą, tak myślę.
Ostatnio edytowano N cze 11, 2006 11:00 przez mkpol, łącznie edytowano 1 raz
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez RENO N cze 11, 2006 10:52  

Ja myśle że jakby brali na quala tyle paliwa co Alonso i reszta to napewno by byli wyżej, kto wie może 2-3 linia
RENO
 
Dołączył(a): N sie 28, 2005 8:47
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez basal N cze 11, 2006 10:55  

Kto obstawia czy w dzisiejszym GP będą jakieś "występy" kibiców, jakieś króliki na torze, może jeszcze coś innego?
Pamiętacie gościa protestującego przeciw zwolnieniu go z pracy?
To dopiero jest pokazanie się w TV a ile ludzi go widziało :o
Avatar użytkownika
basal
 
Dołączył(a): Śr mar 15, 2006 15:08
Lokalizacja: Łobez

Postprzez SirKamil N cze 11, 2006 11:29  

Wyścig już za pare chwil... wyścigowa atmosfera, atmosfera dobrego sportu udzila mi się bardziej niż przed mundialem :wink:

Może ostatnie typowanie przed wyścigiem i równoczesnym zamknięciem wątku?

Wg mnie kolejność pierwszej 3 będzie podobna do tej z qualifu a pozostała punktowana stawka to już loteria. Prawie pewne jest jedynie to, że BMW zamelduje się na mecie na lepszym miejscu. Zobaczymy też walke dwóch kierowców z Hinwil, których rywalizacja będzie grzała wielu mnie mniej niż czołówka. Osobiście uważam, że lepiej wypadnie Nick asle wszystko wyjdzie wpraniu. Życze miłego oglądania wyścigu tzw. na stojąco.

PS. Mimo wszelkich możliwych przeciwności licze też na dobrą postawe Williamsa.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez deZZember N cze 11, 2006 11:36  

Jeden z szefów McLarena, Martin Whitmarsh, powiedział, że Kimi Raikkonen w wyścigu na Silverstone będzie używał twardszych opon Michelin niż Alonso, co może na przestrzeni całego dystansu wyścigu dać Finowi przewagę (mają mieć specjalnie opracowaną strategię). Twierdzi także, że kilka pierwszych okrążeń może być niezwykle emocjonujących.

PS:
Z ostatniej chwili: Coulthard widocznie zapatrzył się na Villeneuve'a, bo ogłosił, że zaręczył się w piątek z niejaką Karen Minier.

Obrazek Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2006

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość