Telewizja i telewizje w Polsce

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Jaką telewizję byś wybrał ??

Ankieta wygasła So mar 20, 2010 20:14

Cyfra +
28
16%
Cyfrowy Polsat
92
53%
N
55
31%
 
Liczba głosów : 175

Postprzez grabuss Wt lip 24, 2012 19:20  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Hmm jest opcja żeby mieć multiroom cyfry+ na 3 TV? A jeżeli nie to przynajmniej podpowiedzcie jak to rozegrać ;] żeby mieć cyfrę na trzecim telewizorze splitter na 1 tv? Mam dwa czynne kart cyfry+ w użytkowaniu, dwa dekodery SD od cyfry i jeden HD(Pace PVR)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
grabuss
 
Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 21:12

Postprzez cwiek N wrz 02, 2012 19:49  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Wie ktoś czy jest jeszcze planowane wprowadzenie jakichś nowych stacji dostępnych w telewizji DVB-T?
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez MarK N wrz 02, 2012 19:54  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Cwiek, chyba tu masz to co aktualnie jest / ma być i o czym wiadomo:
http://www.cyfrowydoradca.pl/koszty/pak ... nalow.html
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Krauza So wrz 08, 2012 12:42  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Na allegro można spotkać tunery DVB-T pod USB w cenach od 20 do 50, nawet do 80. Czy ktoś miał styczność z tymi wynalazkami? Czy tuner za 20-30 zł jest gorzej działający od tych za 50?
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez smylas So gru 01, 2012 22:58  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Czy w związku z tym że w CP kanał "Zone Romantica" zostaje zastąpiony kanałem "CBS Action" mogę wypowiedzieć umowę Polsatowi bez płacenia kary umownej?
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Voltare N gru 02, 2012 0:07  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Krótko i na temat. Tak. Właśnie z taką prośbą możesz iść do najbliżeszego salonu i wypowiedzieć umowę. Tak właśnie zrobiłem gdy z oferty CP zniknął pakiet BBC
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez slipstream N gru 02, 2012 8:56  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Otóż krótko i na temat. Nie. Sprawa nie jest taka oczywista jak w przypadku BBC gdzie to z winy Polsatu zniknął on bo CP nie dogadał się w sprawie nadawania na swojej platformie. Kanał Zone Romantica w tym przypadku znika z oferty nie z winy Polsatu bo postanowił zamienić na CBS albo przenieść do wyższego abonamentu, tylko właściciel i nadawca stacji ZR postanowił ją zlikwidować i zamiast niej nadawać CBS Action.

Jest więc to zmiana spowodowana przez czynniki niezależne od Poslatu, więc na pewno to nie to samo co w Twoim przypadku Voltare. Choć spróbować można, ale raczej należy tu liczyć na życzliwość CP, a nie prawo, bo w tym momencie stoi ono po stronie Polsatu.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz N gru 02, 2012 10:02  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

smylas napisał(a):Czy w związku z tym że w CP kanał "Zone Romantica" zostaje zastąpiony kanałem "CBS Action" mogę wypowiedzieć umowę Polsatowi bez płacenia kary umownej?

Według mnie to nie ma takiej możliwości. Chodzi tylko o zmianę nazwy kanału. To tak jakby zespół Hispania Racing Team zmienił nazwę na HRT.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Voltare N gru 02, 2012 11:08  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

A to przepraszam za wprowadzenie w błąd. Nie śledzę tych kanałów i mylnie odebrałem słowo "zamieniony". Sądziłem że nastąpiła zamiana kanałów a nie nazwy kanału. W takim przypadku raczej nie ma możliwości zerwania umowy, ale wszystko zależy od człowieka na którego się trafi więc warto się przejść i spróbować.

http://www.satkurier.pl/news/80435/cyfr ... e8221.html
Tutaj wg. niektórych użytkowników właśnie za pomocą Zone Romantica można zrywać umowy lecz nie wiem na ile to prawdziwa informacja.
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez Campeon N gru 02, 2012 11:38  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Wyobrażam sobie sytuację, gdy przychodzi facet do salonu Cyfrowego Polsatu i mówi, że żąda rozwiązania umowy, bo zabrali mu Zone Romantica :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez slipstream N gru 02, 2012 11:53  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Tutaj wg. niektórych użytkowników właśnie za pomocą Zone Romantica można zrywać umowy lecz nie wiem na ile to prawdziwa informacja.

Nie jest. Po prostu typowy przesadny optymizm i naiwność że jak tylko nastąpi jakakolwiek zmiana to można od razu lecieć i wypowiadać każdą umowę bez zapoznania się z istotą tych zmian. Niemniej spróbować zawsze można, ale nie napalać się jak kot na rui że uda się od razu rozwiązać i już skakać z radości.

Co jest podstawą do rozwiązania umowy to np. przeniesienie kanału jaki się miało w abonamencie do abonamentu droższego lub jeśli z oferty zniknie kanał który nadal można odbierać czy jest w ofercie innych operatorów, ale nie w sytuacji kiedy nadawca zmienia nazwę i ramówkę stacji (nawet tak radykalnie).
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz N gru 02, 2012 14:42  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Nie śledzę sprawy, ale rzuciło mi się wczoraj wieczorem w oczy, że kilka (chyba dokładnie 3) kanałów zmienia nazwę i będzie przedrostek CBS.

W zasadzie to nie oglądam telewizji. Zrezygnowałem z kablówki, zrezygnowałem z satelity, odbieram systemem naziemnym chyba z 6-8 kanałów i oglądam okazjonalnie. Da się żyć!
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez oligator Cz mar 07, 2013 15:19  F1 w PL TV

Witam,

mieszkam we Francji, i mam problem bo pare tygodni temu ogloszono, ze F1 nie bedzie juz transmitowac prywatne, ale darmowe TF1, ale platny canal +.

Jako, ze we Francji canal+ kosztuje 40 euro miesiecznie, i ze nie interesuja mnie ani nowe filmy, ani pilka nozna, bede szukal alterntywy by moc nadal ogladac F1 (ogladam nieprzerwanie do 1993, chociaz kilku wyscigow nie widzialem na zywo, tylko z nagrania), nie placac 480 euro rocznie za 20 wyscigow (wychodzi 24 euro za wyscig!).

Waham sie pomiedzy niemieckim RTL, wloskim RAI, a jakims polskim pakietem satelitarnym (wiem, ze sie nie powinno wywozic dekodera z Polski, ale powszechnie wiadomo, ze jest na no przyzwolenie, poki sie placi nikomu sie nie robi problemow).

Czy moglibyscie doradzic czy polska relacja jest na ciekawym poziomie, i w jakim pakiecie mozna ja znalezc. Osobiscie ostatnio ogladalem w Polsce wyscig pare lat temu na TV4 (2005 lub 2006)

Z gory dziekuje za wszelkie rady.

PS : w zeszlym roku juz musialem placic 5 euro miesiecznie za eurosport zeby miec dostep do treningow i kwalifikacji (TF1 puszczalo jedynie skrot qualu w nocy z soboty na niedziele), a wyscig byl przerywany reklamami. Gdybym mogl placic 10-15 euro za sama F1, a nie caly canal+ to chetnie bym placil...
oligator
 
Dołączył(a): Wt maja 30, 2006 13:33

Postprzez 3557 Pt mar 08, 2013 16:17  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

Polska transmisja jest na bardzo kiepskim poziomie. Ja na Twoim miejscu bym poszukał jakiegoś serwisu oferującego brytyjskie IP i oglądałbym wyścigi przez internet.
Avatar użytkownika
3557
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 12:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez smylas Cz mar 21, 2013 17:42  Re: Telewizja i telewizje w Polsce

I jak opinie na temat pakietów nc+? Wiele się mówiło na temat tego co CP szykuje jako kontrofensywę a tym czasem okazuje się że nie muszą robić nic. Żeby najtańszy pakiet na którym można oglądać czołowe ligi świata kosztował 120zł to chyba gruba przesada. Poprzednio najtańszy pakiet z kanałami sportowymi c+ kosztował o ile mnie pamięć nie myli 40zł. Różnica jest przerażająca.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość