Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez tuba Pt gru 08, 2017 22:19  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Z trymerami dołączonymi do golarek często problem jest taki, że są zwyczajnie bardzo kiepskie. Rozważyłbym na Twoim miejscu osobne urządzenia. Za 180 zł to będziesz miał raczej budżetową golarkę, więc tam nie ma jakichś specjalnych różnic. Ze swojej strony mogę powiedzieć że poszedłbym w jakąś rotacyjną ale to subiektywna ocena (wygoda).
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez AutoryteT So gru 09, 2017 0:27  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

W sensie uważasz, że lepiej oddzielnie sam trymer? Jakiś konkretny masz na myśli? Bo generalnie na "0" nie zamierzamsię golić, a jeśli już to najlepiej maszynką "manualną" :twisted:
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez tuba So gru 09, 2017 12:09  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

No tak kupiłbym zupełnie osobno trymer i jeśli miałbyś wydać 180 zł na sam trymer to już coś fajnego znajdziesz. Trymerów są miliony... z systemem zbierania przyciętego zarostu, bez systemu, duża regulacja/mała regulacja itp. Musisz sam pod siebie dopasować. Są jakieś recenzje na youtube. Jest nawet tak, że trymer które pasuje jednemu podrażnia skórę u innego gościa (znam z autopsji).
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez Sikorex N gru 10, 2017 15:25  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Głupie pytanie... mam na avatarze siebie czy Roberta ? Na kompie zmieniłem że siebie, a na fonie mam dalej Roberta
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Pavlos Le Paul N gru 10, 2017 15:28  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ja widzę Roberta
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Sikorex N gru 10, 2017 15:30  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ok dzięki
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Pavlos Le Paul Pn gru 11, 2017 18:43  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Wiem że w wątku o Kubicy duże wrzenie, ale macie może na takie okazje dobre sposoby na przełamywanie smutku?

Podpowiedź: zapicie się Martini nie wchodzi w grę.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez JPM Pn gru 11, 2017 18:49  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Skupić się na tym co pozytywne w życiu. Nadchodzące święta na przykład, albo premiera The Last Jedi :P
Avatar użytkownika
JPM
 
Dołączył(a): Śr lut 09, 2011 20:05

Postprzez mr_bean2000 Pn gru 11, 2017 18:50  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ja tam lubię pooglądać jakieś (sprawdzone) seriale komediowe albo odpalić gierkę na PC (ale coś zajmującego umysł), na ewentualnego doła. Ogólnie zająć się czymś innym.
Idol rajdów formuły pierwszej.
Avatar użytkownika
mr_bean2000
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2014 22:22

Postprzez Pavlos Le Paul Pn gru 11, 2017 18:51  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

No to na dobrą sprawę zostają mi strategie Paradoxu jeszcze. Dobrze że one nie zawierają treści dot. F1.
Pamiętaj jak nudzi cię zwykła F1 to w jakiejś grze zrób własny niesamowity sezon.
Avatar użytkownika
Pavlos Le Paul
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 13:37
Lokalizacja: Bytom

Postprzez quickNick Pn gru 11, 2017 19:42  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Napisać do koleżanek czy nie chcą przyjść pocieszyć.... 8-)
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Postprzez Sikorex Wt gru 12, 2017 21:52  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ja wczoraj ciężki wieczór bo po pracy 12h i ciężko się uspokoić było bo skończyło się 4 miesięczne czuwanie, odswiezanie strony, naprawdę minął jeden z ciekawych etapów w życiu. A dziś spokojnie piwo przy Arka Górnik i uspokojenie głowy.
Życie toczy się dalej i na dobrą sprawę nie ma co się już przejmować, bo po co na rzeczy które nie mamy wpływu.
Martini leży i kompletnie nie wiem co z nim zrobić :twisted:
Suma summarum to dobry alkohol i też się uspokoiłem i.jie zamierzam wylewać do kranu, pić nie będę bo nie ma tutaj celu wypełnionego , niech leży na okazję życiową godną tego co mialo być, a nie będzie krócić bo wolę piwo , łychę, czy wudke. Takie przemyślenia po 2 piwach
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez cravenciak Wt gru 12, 2017 21:59  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Od wudki rozum krutki.

;)
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Sikorex Wt gru 12, 2017 22:06  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Haha racja :zakrywa:
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez quickNick Pt gru 22, 2017 14:44  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Potrzebuje do lutego 8000 euro i zastanawiam sie kiedy moze byc dobry dzien na kupno po dobrej cenie w kantorze.

Ostatnio cena zleciala z 4,27 na 4,21 i nie wiem czy teraz nie jest dobry moment?

Czy na Nowy Rok kurs euro raczej idzie w górę przez koniec świąt czy raczej tanieje?

Dzięki z gory
Avatar użytkownika
quickNick
 
Dołączył(a): Śr sie 31, 2016 23:39

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron