Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Audi N maja 01, 2011 8:27  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Wie ktoś może jak teraz można masowo udostępnic film na YT poprzez email? Tzn. żeby użytkownicy widzieli ten film w udostępnionych. Bo wczoraj próbowałem, ale teraz jest coś zmienione, tak, że można tylko pojedyńczo albo ręcznie wszystkich wpisywac.
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez Master Pn maja 02, 2011 17:16  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

CZy ktoś wie gdzie dorwę TVP-owską transmisję z beatyfikacji JPII? Chciałbym się czemuś przyjrzeć, dlatego poszukuje nagrania. Jak co to na pw. Z góry thx.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez hideto Pn maja 02, 2011 17:26  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ciekawe czemu akurat ty się możesz przyglądać... Będziesz sprawdzać czy pośród tysięcy ludzi na placu był Robert ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Master Pn maja 02, 2011 18:02  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Tak, będę siedział z lupą i mikroskopem z powiększeniem x100. Musze się tylko dowiedzieć jak tu monitor położyć na stolik mikroskopu...
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez slipstream Wt maja 03, 2011 18:29  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

No dobra, to nie tylko o F1 pytanie, a winnych sportach o mediach nie ma więc pytam.

Czy jest jakiś konkretny adres do tego playera na sport.pl z materiałami video, bo dotychczas spotykam go i natrafiam jedynie 'pochowanego' po różnych artykułach jak np. tutaj: http://www.sport.pl/koszykowka/1,65035, ... torii.html i chciałbym wiedzieć czy jest do niego jeden prosty adres www.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez smylas Wt maja 03, 2011 18:35  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez slipstream Wt maja 03, 2011 18:39  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

No własnie z tego co widzę to nie bardzo to. W tym 'playerze' są w jednym miejscu tłumaczone materiały z NBA.com, NHL czy Autosportu, natomiast te materiały w zakładce wideo jest co innego, czyli magazyny redakcyjne sport.pl (wywiady i studia głównie).
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Sikorex Śr maja 04, 2011 13:05  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

hideto napisał(a):Ciekawe czemu akurat ty się możesz przyglądać... Będziesz sprawdzać czy pośród tysięcy ludzi na placu był Robert ?

Dobre :rotfl:
Tez pomyślałem że oto może chodzić, i czasem serio myślę czy ty takimi tekstami chcesz zwrócić na siebie uwagę, czy w necie starasz się swój własny wizerunek ,,największego fana'' Kubicy w Polsce i tym się starasz hmm wyróżnić, poczuć zauważonym , mam wielkie podstawy by tak myśleć. To o ciebie Master
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Master Śr maja 04, 2011 13:54  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Współczuję wam obu.

Dobra teoria. Co do tego to się odniosę. Na prawdę nie interesuje mnie opinia ludzi, którzy nie wierzą w moc Roberta i jego talent. Na razie liczy się tylko On i jego powrót do zdrowia.

To ja zaszeleje:
Hideto i siosiorexa bezsprzecznie coś boli.
Ostatnio edytowano Śr maja 04, 2011 14:47 przez Master, łącznie edytowano 2 razy
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez hideto Śr maja 04, 2011 14:04  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Tu nie chodzi o to czy nam współczujesz, bo mogę z dużą dozą pewności powiedzieć, że zarówno mnie jak i Sisorex'owi kompletnie nie zależy na twoim współczuciu.

Problem jest taki, że zachowujesz się jak jeszcze niedawno Damian375 w kwestiach związanych z religią. Tylko, że ty się posuwasz znacznie dalej. Jesteś jak wściekły pies na łańcuchu który chce ugryźć każdego kto wejdzie na jego podwórko. Kiedyś taki nie byłeś, ale jakiś czas temu, ci po prostu odbiło.

Jeszcze raz dziękuję za współczucie ;-)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Master Śr maja 04, 2011 14:06  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Spytałem tylko i wyłącznie o transmisję i tyle, o nic więcej. Nie trzeba hideto od razu wydawać podejrzeń. Jak będę się pytał o coś w sprawie prezentu to powiecie, że co, że dla RK?
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Sikorex Cz maja 05, 2011 15:25  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Master napisał(a):
Dobra teoria. Co do tego to się odniosę. Na prawdę nie interesuje mnie opinia ludzi, którzy nie wierzą w moc Roberta i jego talent.


:zakrywa:
Wyszyscy kibice w polsce wierzą w Roberta i mu kibicują na jakiej podstawie sądzisz że ja mu nie kibicuje i nie wierzę w moc ? , ale ja osobiście siedzę na forum w ciągu całej doby może z niecałe 20 min, sprawdzę czy są jakieś ciekawe nowiny, zdjęcia itd... i już przez taki mały czas jak tu siedę, bije oczami fanatyzm twój , wszędzie Robert to Robert tamto, a pytanie o transmisję i zobaczenie czegoś w twoim pytaniu zabrzmiało jakbyś rzeczywiście chciał szukać tam Roberta, bo i nie napisałeś oco chodzi, znając ciebie każdy tak pomyślał. I zdanie Na prawdę nie interesuje mnie opinia ludzi, którzy nie wierzą w moc Roberta i jego talent. jest mocne , ale śmiało ma przekaz ala jeden polityk w kraju, albo jesteście ze mną, a reszta to ci żli.

Master napisał(a):
Na razie liczy się tylko On i jego powrót do zdrowia.

Ty rzeczywiście nie masz co robić niż siedzieć na f1wm, i na każdym kroku swą miłość ukazywać, jest wiosna, pięknie na dworze, polecam osobiście rower, nawet nie wiesz ile można dzięki temu w swojej okolicy znależć ciekawych nieodkrytych miejsc, dziewczyna to też super pomysł, ale po twoim zachowaniu mam wrażenie że ty jedynie byś się cieszył jakby twoim partnerem życiowym był raczej pewien chłopak o imieniu Robert.
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Puchal Pt maja 06, 2011 8:10  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Mam pytanie : czy znacie jakieś gry internetowe dla 2 graczy ? Coś podobnego do kurnik.pl, może być ściągana, chodzi o jakieś proste gry :) Wiem, że zaraz niektórzy napiszą CS 1.6 itp ale nie chodzi mi o to
Puchal
 
Dołączył(a): Pt gru 12, 2008 14:18

Postprzez Voltare Pt maja 06, 2011 9:43  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ja ze swojej strony mogę polecić haxballa :) Mnie bardzo wciągnęła.
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez cwiek Pt maja 06, 2011 9:44  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

globulos.com
Nawet niezła gierka, dosyć prosta ale wciągająca
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Następna strona

Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron