Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez hideto Wt cze 21, 2011 15:09  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Faktycznie, przegapiłem, że bolce są w innych płaszczyznach. Reszta postu aktualna.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez aronek Wt cze 21, 2011 17:54  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Witam, mam pytanie: czy istnieja jakies proste gierki, w których naszym zadaniem jest stworzenie jakiejs konstrukcji z jakis patyczkow/innych elementów(np mostu, domku itp) tak aby ta budowla musiala wytrzymac jakis ciężar/atak itp ? Chodzi mi przykladowo o gre w ktorej buduje most z ilus tam ograniczonych elementow i most ma wytrzymac założone obciązenie, albo podobnie z jakims domkiem, mogą byc nawet jakies crash testy samochodow, chodzi mi o gierki poziomowe w ktorych trzeba pomyslec jak z malej liczby elementow zrobic cos wytrzymalego, albo jakos tak...
Orajt Maderfaker Men !
Avatar użytkownika
aronek
 
Dołączył(a): Śr sty 23, 2008 17:16
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez hideto Wt cze 21, 2011 17:58  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Pontifex + Bridge Building -> google.pl
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez aronek Wt cze 21, 2011 18:08  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Dzieki.
Edit
A sa moze jakies gry polegajace na robieniu crash testow np zeby na manekina dzialala jak najmniejsza sila bądz zeby konstrukcja byla jak najmniej znieksztalcona(to juz nie chodzi o realne crash testy a sprawdzajace wytrzymalosc konstrukcji w zderzeniu)?
Orajt Maderfaker Men !
Avatar użytkownika
aronek
 
Dołączył(a): Śr sty 23, 2008 17:16
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Endrju Szopen Śr cze 22, 2011 8:48  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Przepraszam, że najprawdopodobniej zaśmiecę trochę w tej chwili forum, ale nadeszła sesja, niektórzy mają pomysły na ucieknięcie do innych miast... Dlatego też organizujemy ze znajomymi akcję, która ma na celu zebranie dwóch tysięcy ludzi, by przekonać naszego kolegę, Daniela Z., coby się z Łodzi nie oddalał na drugi rok. Prosiłbym, by ludzie o dobrych sercach i dobrej woli kliknęli w wydarzeniu, że wezmą w nim udział (nie związanych z tym kompletnie żadnych zobowiązań, jedno kliknięcie i już!), a ci z jeszcze większymi sercami powysyłaliby to wydarzenie do swoich znajomych!

http://www.facebook.com/event.php?eid=209129182463225

I jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie, ale po prostu jesteśmy zdesperowani, by go w Łodzi zatrzymać, a on taki warunek postawił - "dwa tysiące ludzi na facebooku jest za tym to ja zostaję w Łodzi" ;)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez rafaello85 Pt cze 24, 2011 14:41  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Na żonę urzędującego Prezydenta mówi się "Pierwsza Dama".
A gdyby tak wybory prezydenckie wygrała u nas kobieta? Jak wtedy mówiono by na jej męża? "Pierwszy Dżentelmen"? :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez barteks Pt cze 24, 2011 14:51  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

rafaello85 napisał(a):Na żonę urzędującego Prezydenta mówi się "Pierwsza Dama".
A gdyby tak wybory prezydenckie wygrała u nas kobieta? Jak wtedy mówiono by na jej męża? "Pierwszy Dżentelmen"? :-)

Tak by mówiono:
http://tinyurl.com/5ty2qq8
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Krauza Pt cze 24, 2011 18:42  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Mam pewien problem z Cyfrowym Polsatem... Otóż na święta zamówiliśmy sobie CP z pakietem familijnym, i pół roku gratis pakiet Sport HD, Extra HD, oraz VOD, z których mogliśmy zrezygnować do 20 czerwca. Zadzwoniliśmy do nich w kwietniu, aby odmówić te 3 pakiety, jednak niekompetentny debil na infolinii, odznaczył tylko pakiet Sport HD, przez co musimy płacic teraz przez czyiś błąd 37 zł za te dwa dodatkowe pakiety. Czy konsument w takim wypadku jest chroniony przez prawa konsumenckie i nie musi zapłacić?
Avatar użytkownika
Krauza
 
Dołączył(a): So cze 09, 2007 16:24
Lokalizacja: Rydułtowy - Śląskie Holywood
GG: 9858509

Postprzez slipstream Pt cze 24, 2011 18:45  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Czy konsument w takim wypadku jest chroniony przez prawa konsumenckie i nie musi zapłacić?

Jest, ale upierdliwość tego jest skrajnie wyczerpująca. Trzeba zacząć od tego, ze trzeba dostać się do nagrania rozmowy... A różne rzeczy z takimi nagraniami się dzieją, dlatego osobiście jestem orędownikiem załatwianie wszystkiego pisemnie, a nie na infoliniach.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rafaello85 Pt cze 24, 2011 20:23  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Jestem przekonany, że ten konsultant "przypadkiem" się pomylił...
Podobnie jak mój przedmówca, ja również każde jedno wypowiedzenie składam pisemnie. Kopertę posyłam zawsze POLECONYM, kseruję też kopię wypowiedzenia. Wszystko to na wypadek gdyby "przypadkiem" moje pismo zaginęło... Mam papier i potwierdzenie w domu, zatem nie zostanę oszukany.
Mój kuzyn w listopadzie będzie rezygnował z Polsatu Cyfrowego. Chyba ma 3 miesiące na złożenie wymówienia, ale piismo spłodził i wysłał już w czerwcu, tak na wszelki wypadek - żeby doszło na czas :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez cwiek So cze 25, 2011 18:51  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

http://allegro.pl/manta-mm60-sluchawki- ... ml#gallery

Czy same słuchawki będą potrzebowały zasilania z baterii nawet jeśli podłącze je kablem bezpośrednio do komputera?
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez ExiT So cze 25, 2011 19:46  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Jeśli są na USB, to nie będzie potrzebna bateria, jeśli Jack, to baterie będzie trzeba posiadać.
Jeżeli się mylę, niech ktoś poprawi.
Avatar użytkownika
ExiT
 
Dołączył(a): N lis 15, 2009 13:33
GG: 9542681

Postprzez cwiek So cze 25, 2011 20:52  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Ale jednak choćby najzwyklejsze słuchawki nie mają USB tylko minijacka i chodzą bez żadnego zewnętrznego zasilania.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez slipstream So cze 25, 2011 20:55  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Baterie nie są do działania głosu, a do działania odbiornika bezprzewodowego.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez SoBcZaK N cze 26, 2011 10:57  Re: Głupie pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki..

Yo... mam takie troche noobowskie pytanie. Bo w mim 17 letnim czinkusiu ostatnio sie silnik zgrzał wieć chyba mi woda z chłodnicy wyparowała i takie pytanie... czy tam do zbiornika można tak o wlać normalnej wody czy się kupuje specjalny płyn?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron