Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Moja ulubiona konsola ( na przełomie ostatnich 30 lat )

Sega Dreamcast
0
Brak głosów
Saturn
0
Brak głosów
Play Station/PSone
0
Brak głosów
Play Station 2/PStwo
1
11%
Play Station 3
3
33%
Play Station 4
3
33%
Xbox
0
Brak głosów
Xbox360
2
22%
Xbox One
0
Brak głosów
Nintendo (NES)
0
Brak głosów
Nintendo (SNES)
0
Brak głosów
Nintendo 64
0
Brak głosów
Nintendo Gamecube
0
Brak głosów
Nintendo Wii
0
Brak głosów
MegaDrive
0
Brak głosów
Amiga CD32
0
Brak głosów
Atari Jaguar
0
Brak głosów
Atari 2600
0
Brak głosów
Atari 7800
0
Brak głosów
Atari 5200
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 9

Postprzez Patrick N paź 20, 2013 13:15  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

hideto napisał(a):Warto wejść od razu w GT5 w edycji 'academy' czy zakupić jednak 'platinum' ?

Poczekaj na GT6.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez hideto N paź 20, 2013 13:21  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

A wyjdzie w ciągu miesiąca/dwóch ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Patrick N paź 20, 2013 13:23  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Szóstego grudnia premiera.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez slipstream N paź 20, 2013 13:36  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Z GranTurismo jest tak, że to numery parzyste są lepszą częścią tej serii. I jeśli wersja demo (czy GT Academy, jak ich zwał) nie kłamie, to zdecydowanie warto czekać, a GT5 trąci naprawdę starociem już (zważywszy ze starociem była na starcie z powodu gdzieś tak 3-letniej obsuwy premiery żeby Sony mogło dodać swoje "sztandarowe" zabawki czyli 3D i Mova , co tylko zaszkodziło tej grze).
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Patrick N paź 20, 2013 13:41  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Warto też mieć na uwadze to, że większość rzeczy, która znalazła się w GT5, znajdzie się także w GT6 (tu wyjątkiem jest Top Gear Test Track, ale o to trzeba "obwiniać" Turn10).
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez hideto N paź 20, 2013 13:52  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

W takim razie się wstrzymam. Bo zakupić konsolę akurat mam zamiar w okolicach przełomu listopada i grudnia...

Jeszcze zapytam o jedną rzecz...

Po rozmowie z kolegą zdecydowałem, że kupię wersję Super Slim z 12GB flash drivem i kieszenią na dysk HDD, który wstawię później sam.

czy GT6 i np Fifa ruszy z taką ilością przestrzeni dyskowej, czy w dysk powinienem zainwestować od razu ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slipstream N paź 20, 2013 13:55  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Warto też mieć na uwadze to, że większość rzeczy, która znalazła się w GT5, znajdzie się także w GT6

Przyznam że wolałbym żeby niespecjalnie dużo przeniesiono z 5 do 6, bo jak dla mnie zwłaszcza "track lista" GT5 to jej najsłabszy punkt (pomimo obecności LeMans, zielonego piekła czy nawet toru TG). W porównaniu do wspaniałych tras z GT4 te w 5 po prostu wieją nudą i są monotonne, przez co jeżdżenie po nich odbierało (przynajmniej mi) cała radość z modelu jazdy.

czy GT6 i np Fifa ruszy z taką ilością przestrzeni dyskowej, czy w dysk powinienem zainwestować od razu ?

To chyba jednak lepiej od razu. Może nie chodzi o to czy ruszy czy nie bo ruszy an pewno, ale z czasem będzie się sporo rzeczy an dysku odkładać i żeby się nie stresować lepiej będzie kupić - te 12GB flash to tak dla casualowych graczy, ale nie na takie tytuły jednak. już samo GT5 strasznie dużo dysku zabrało i strach się bać co będzie z GT6 i późniejszymi aktualizacjami do niej. Normalnie aktualizacje były tak po 500 do 1 GB ściągania, a już twórcy GT6 przyznali że po premierze bez sporego update się nie obejdzie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Patrick N paź 20, 2013 13:57  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

czy GT6 i np Fifa ruszy z taką ilością przestrzeni dyskowej, czy w dysk powinienem zainwestować od razu ?

Ruszyć ruszy, ale czasami ładowaia gry (w przypadku GT6) usatysfakcjonowany na pewno nie będziesz.

bo jak dla mnie zwłaszcza "track lista" GT5 to jej najsłabszy punkt

W GT6 ma być lepiej (Silverstone, Brands Hatch czy Bathurst).
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez slipstream N paź 20, 2013 14:01  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

W GT6 ma być lepiej (Silverstone, Brands Hatch czy Bathurst).

To też, ale w aspekcie rozrywki rozpatruję to razem z torami fikcyjnymi, i naprawdę biednie to wypadło w GT5 do GT4 strasznie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Patrick N paź 20, 2013 14:02  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

slipstream napisał(a):
W GT6 ma być lepiej (Silverstone, Brands Hatch czy Bathurst).

To też, ale w aspekcie rozrywki rozpatruję to razem z torami fikcyjnymi, i naprawdę biednie to wypadło w GT5 do GT4 strasznie.

Są pewne ślady, które wskazują że w przyszłości pojawi się Seattle i Special Stage Route 11, więc tak bardzo bym się o to nie martwił.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Mati93 So lis 30, 2013 13:22  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Cześć!
Może ktoś chce kupić 15 kodów do Xbox Live po 48h za 15zł?
Chciałem kupić gold na miesiąc, nie wczytując się w aukcję no i dałem się nabrać, dostałem 15kodów zamiast jednego :wink:
A chcę mięć koniecznie golda, więc jestem na stracie, może ktoś chętny?
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Master So lis 30, 2013 18:34  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Kupił ktoś PS4?
Albo zamierza?

Na razie się wstrzymuje, bo konkretnych gier brak, a warto też poczekać, aż trochę ceny spadną.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Europejczyk So lis 30, 2013 19:16  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Obawiam się, że na spadnięcie cen sobie troszkę poczekasz...

Gier rzeczywiście na razie jest mało, chociaż przyznam, że w Killlzone bym sobie zagrał :-D


Ja osobiście wyleczyłem się z konsol, miałem PS3 przez rok... starczy :D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez MarK N gru 01, 2013 15:29  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Ja, jak z każdym sprzętem, a z konsolami wybitnie - czekam aż rynek się zachłyśnie, hype spadnie, pierwsze wady się ujawnią, producent je poprawi, wyjdzie przyzwoita ilość gier, a ja wtedy spokojnie dokonam zakupu ;) .
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez Master N gru 01, 2013 16:15  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Ja się zastanawiam, czy jest sens, bo komputer mam mocny...

Ale PS4 to takie tytuły jak Killzone, Metal Gear Solid V, w przyszłości Gran Turismo, zapewne jakiś Tekken...

Grafika podobno też "kicks ass" z tego co się czyta... Sam jestem ciekawy czy to poziom komputerów, czy jeszcze nie, bo screenów konkretnych nie widziałem jeszcze. PS3 jak dla mnie to pikseloza.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości