Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Moja ulubiona konsola ( na przełomie ostatnich 30 lat )

Sega Dreamcast
0
Brak głosów
Saturn
0
Brak głosów
Play Station/PSone
0
Brak głosów
Play Station 2/PStwo
1
11%
Play Station 3
3
33%
Play Station 4
3
33%
Xbox
0
Brak głosów
Xbox360
2
22%
Xbox One
0
Brak głosów
Nintendo (NES)
0
Brak głosów
Nintendo (SNES)
0
Brak głosów
Nintendo 64
0
Brak głosów
Nintendo Gamecube
0
Brak głosów
Nintendo Wii
0
Brak głosów
MegaDrive
0
Brak głosów
Amiga CD32
0
Brak głosów
Atari Jaguar
0
Brak głosów
Atari 2600
0
Brak głosów
Atari 7800
0
Brak głosów
Atari 5200
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 9

Postprzez FORTI 94 Cz sie 18, 2011 15:08  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Sony obniżyło cenę i Ps3 kosztuje teraz 999zł ;)
Avatar użytkownika
FORTI 94
 
Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 8:48
Lokalizacja: Wadowice
GG: 20535421

Postprzez Mati93 Pn sie 22, 2011 9:02  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Kochani forumowicze, czy ktoś mi wytłumaczy co oznacza te zdanie ''Konsola ntsc modyfikowana przeróbką ixtreme 1.6.''
W najbliższym czasie chcę kupić xbox 360, tak maksymalnie do 400 paru złotych :P No i przy jeden ''lepszej'' okazji było właśnie takie zdanie.
Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi ? I czy będą działały najnowsze gry ?
Konsole kupuje do f1 2010, no i do wielu najnowszych gier ; ), więc to dla mnie najważniejsze.

PS: A może ktoś sprzedaje xbox'a ? ; )
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez slipstream Pn sie 22, 2011 9:06  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

To oznacza tyle, ze modyfikowana konsola z rynku Amerykańskiego. NTSC to system obrazu obowiązujący w stanach, w Europie jest to PAL i wszystkie gry kupowane u nas działają w systemie PAL.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Demetrius N wrz 18, 2011 11:24  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Czy tylko ja nie mogę się zarejestrować na Playstation Network :x ? Już kilka dni wchodzę w rejestrację na stronie playstation i wyskauje takie coś :
Site Maintenance Notice

The server is currently down for maintenance.

We apologize for the inconvenience. Please try again later.


To powtarza się za każdym razem kiedy chcę się zarejestrować . Ma ktoś podobny problem ?
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Demetrius
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 19:45
Lokalizacja: Szczebrzeszyn

Postprzez xxxXXXxxx N wrz 18, 2011 16:30  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Ja nie, ale u nas zmienili regulamin.
Może to ma związek z powstaniem S.E.N. i połączeniem PSN, SOE, Qriocity.

PS: Ktoś już ograł demo Ace Combat : HA albo pełną wersję Deus Exa?
"...what we witnessed Saturday at Auto Club Speedway was somewhere between the measured insanity of the 1960s and a jaw-dropping display of reflexes and reaction at 220mph..."
Avatar użytkownika
xxxXXXxxx
 
Dołączył(a): Śr kwi 14, 2010 15:20

Postprzez Master N wrz 18, 2011 17:00  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Grałem dosłownie 2 godziny temu.

I powiem, że zapowiada się bardzo dobra gra. Upalałem Ace Combaty 7,8 lat temu na PSX i mam sentyment do tego tytułu. Wcale nie tak prosto namierzyć przeciwnika i rypnąć mu z rakietki, czy też ucelować go z karabinku maszynowego. To samo tyczy się jego dorwania - z niektórymi, aby ich namierzyć trochę się męczyłem.
Nie podoba mi grafika otoczenia (to co jest pod nami, czyli miasto). Kartonowe, mało szczegółowe, nierozwinięte. Tylko do tego mogę się przyczepić. Ano i może gdy ścigamy wroga dosyć prosto jest omijać przeszkody.
Sama rozgrywka to przyjemność i tytuł na pewno zakupię. W multi będzie miazga 8-)
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez grabuss Pn gru 12, 2011 18:07  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Czy ktoś dobrze znający się na konsolach może mi powiedzieć czy opłaca się za tą cenę 1098zł kupić taką platformę w takim zestawie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1985426018

Co o niej myślicie?
Avatar użytkownika
grabuss
 
Dołączył(a): Wt sie 29, 2006 21:12

Postprzez Campeon Pn gru 12, 2011 23:38  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Oferta dosyć atrakcyjna, ale bez fajerwerków. Samą konsolę można zdobyć już za 950 złotych, a pad bezprzewodowy to kwestia 130 zł, natomiast kabel HDMI to kwestie dosłownie groszowe. Wychodzi zatem praktycznie na to samo :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz lut 02, 2012 10:16  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

News związany z tematem (jakby się ktoś czepiał). :? :lol:

Aukcje internetowe pełne są używanych konsol, czy telefonów. Niestety niektóre z nich są przerobione, o czym klienci nie zawsze wiedzą. Jak na przykład studentka, która – jak donosi Dziennik Gazeta Prawna - na Forum-Prawne.pl napisała, że po zakupie używanego Xboksa 360 została wezwana na policję. Jak pisze:


Przedstawiono mi zarzut posiadania przerobionej konsoli Xbox 360. Prokuratura chce mi wymierzyć karę 500 zł i 4 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.



Przerabianie konsol jest w Polsce łamaniem prawa. Zgodnie z art. 118, prawa autorskiego osoba, która wytwarza lub posiada urządzenia lub ich komponenty służące do obchodzenia technicznych zabezpieczeń przed odtwarzaniem może trafić za kratki nawet na 3 lata.


http://www.cdaction.pl/news-24758/masz- ... dziec.html
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream N mar 04, 2012 14:53  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Chce być człowiek dobry, to mu jeszcze w twarz naplują. Po dłuższej przerwie chciałem dać GranTurismo5 druga szansę na plus ode mnie. Przebrnąłem przez wszystkie aktualizacje... i po ostatniej ta szmata wiesza się i co najgorsze w zawodach pucharowych przez co nerwica mnie zalewa powtarzać w nieskończoność, bo oczywiście dotychczasowych wyników nie zapisuje. Po prostu aż się cisnąć za okno chce taki szmelc.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez MITSUBISHI_WRC So maja 26, 2012 18:06  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Hellsbells N cze 03, 2012 14:55  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Zna się tutaj ktoś na X360? Chcę kupić, głównie dla Red Dead Redemption i Forzy 4. Posiadam też PC z bardzo dobrymi podzespołami i to on pozostanie zapewne moim głównym sprzętem do grania, konsola ma być tylko dodatkiem, zatem zdecydowałbym się na jakąś używkę. Jakie wersje (Arcade, Elite itp.) najlepiej się sprawdzają? W jakich modelach następuje największe ryzyko wystąpienia złowieszczego "Red ring"? Ile forsy mam przygotować na dobrze działający model? Ile kosztuje jakaś w miarę porządna kierownica na X'a?
A tak poza tym, to kiedy ma spodziewa się wyjście następnej generacji konsol?
Hellsbells
 
Dołączył(a): So paź 09, 2010 10:54

Postprzez slipstream N cze 03, 2012 15:34  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

A tak poza tym, to kiedy ma spodziewa się wyjście następnej generacji konsol?

Póki co nie wiadomo. Czyste plotki i spekulacje do tego stopnia, że nie warto nawet rozważać żeby poczekać na nowe. Optymiści mówią o 2013, umiarkowani realiści na drugą połowę 2014, a niektórzy że jeszcze później. Żadnego oficjalnego głosu producentów nie było, a nie należy przypuszczać aby przygotowali prawdziwą bombę iż "jutro" pokażą nową generację.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez FlyeThemoon Pn cze 04, 2012 14:39  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Trochę :) zbyt jeszcze wczesnie na nową generację jak dla mnie, pamiętam jak wyszło WII i mówiłem OHO PS2 upadnie....i co nic PS2 jeszcze puszczało swoje pąki ale teraz powoli umiera, stąd też :P aby ratować dobre imię tej konsoli kupiłem ją tylko jak byłem w jednym sklepie z grami i takimi rzeczami na konsole, jak spytałem czy mają przejściówkę na 4 pady to właściciel z uśmiechem na twarzy.....PANIE kto teraz gra w PS2 jak jest xbox 360, split screen to przeżytek erę internetu teraz mamy.
http://www.youtube.com/watch?v=FykeHwKUiMY Przejazd po trasie toru w Monaco(nie moje)
FlyeThemoon
 
Dołączył(a): Pt mar 02, 2007 17:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez lubczyk Pn lip 09, 2012 19:43  Re: Konsole: Playstation, xBox, Nintendo i inne

Zakupiłem sobie dzisiaj PS3.

Jakie dobre wyścigowe gry polecacie ? ; >
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości