Czytnik e-book

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Daniel Śr gru 04, 2013 23:12  Czytnik e-book

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć od posiadaczy czytników wasze spostrzeżenia i opinie na temat czytników. Mianowicie jakiej firmy możecie polecić czytnik i dlaczego ? Czytałem trochę na temat Kindla i są osoby u których przy długim użytkowaniu (parę godzin na dzień 5-6) czytnik się psuł i tak samo było jak wracał z gwarancji.
Interesuje mnie prosty czytnik wiadomo e-ink, bez podświetlenia, bez dotykowego wyświetlacza z wi-fi.
Od razu mówię, że nie musicie mnie uświadamiać na temat konwertowania bo już wiem o co kaman :P
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez makry Śr lut 19, 2014 15:20  Re: Czytnik e-book

Posiadam Kindle już wiele miesięcy i jeszcze nigdy się nie zepsuł, może akurat trafił mi się taki sort :twisted:
makry
 
Dołączył(a): Śr lut 19, 2014 15:17

Postprzez manipulator So mar 15, 2014 9:50  Re: Czytnik e-book

Na Twoim miejscu poczekałbym do wejścia na rynek Polski amazonu. Na chwilę obecną, ceny ebooków nie różnią się od cen książek tradycyjnych. Z całą pewnością będą chcieli zrewolucjonizować ceny książek elektronicznych jak i czytników.
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez K9G Cz kwi 03, 2014 11:48  Re: Czytnik e-book

Ja też posiadam kindla i jest świetny i nigdy się zepsuł. Mój kumple tez ma i też nie miał żadnych problemów. Wykonanie, wygląd i ekran są genialne. Jak Ci nie zależy na kasie to bierz kindla. Przynajmniej sprawdzony sprzęt przez wiele ludzi a tańsze to nigdy nie wiadomo. To kupuje się raz na 10 lat więc 100 czy 150zł nie robi różnicy.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez oxiplegatz N sty 18, 2015 16:19  Re: Czytnik e-book

Ja od jedenastu miesięcy korzystam z czytnika z ekranem o wielkości 5 cali, jest to Kobo Mini z ekranem dotykowym. Jestem bardzo zadowolony z tego czytnika, dokupiłem do niego etui i praktycznie zawsze mam go przy sobie z racji małych rozmiarów. Czytnik posiada ekran typu Viziplex (nie jest idealnie biały, ale czytać się da bez problemu). Bateria starcza na miesiąc czasu, a czytam prawie codziennie po 2-3 godziny. Niestety ten typ czytnika nie jest już dostępny, chyba że w obiegu wtórnym np. na ebayu. Zainteresowanych odsyłam do testów:
http://cyfranek.booklikes.com/post/1579 ... znych-cz-i
http://cyfranek.booklikes.com/post/1594 ... nych_cz_ii
oxiplegatz
 
Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 2:25
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron