Tlumaczenie polski-niemiecki - wielka prośba

O wszystkim i o niczym, na serio i dla zabawy

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Damian375 Pn lut 09, 2015 13:52  Tlumaczenie polski-niemiecki - wielka prośba

Cześć, czy znalazła by się jakaś miła osoba, która przetłumaczyła by mi poprawnie stronę internetową?

Z języka polskiego na język niemiecki?
Bardzo mi na tym zależy, a niestety nie znam języka naszych zachodnich sąsiądów.
Chodzi mi o:

1. Dlaczego samochód akurat ze Zjednoczonego Królestwa?

Przede wszystkim to, że samochody, które jeżdżą po ulicach Wielkiej Brytanii, są niesamowicie zadbane, a ich przebiegi często nie przekraczają 100 tysięcy kilometrów
po 10 latach użytkowania takiego samochodu, natomiast ich ceny są kilkukrotnie niższe niż samochody z kierownicą po lewej stronie.

2. W jaki sposób firma NGCP LTD może mi pomóc w zakupie samochodu z Wielkiej Brytanii?

- Nasza współpraca może opierać się na wielu płaszczyznach m.in. klient może wskazać dane auto na wirtualnych giełdach na terenie całej Wielkiej Brytanii, który już za kilka dni znajdzie się pod jego domem.

- Drugim sposobem jest możliwość osobistych oględzin danego samochodu w Wielkiej Brytanii, a my pomagamy dokonać transakcji pomiędzy kupującym, a sprzedającym. Zapewnimy również nocleg.

- Kolejną możliwością naszej współpracy jest zakup auta z naszej oferty, które już jest w Polsce.

3. Co muszę posiadać żeby poruszać się samochodem z kierownicą po prawej stronie?

Prawo jazdy kat. B, ważne ubezpieczenie OC i przegląd. Nic dodatkowego.


4. Jakie pojazdy importuje firma NGCP LTD?

Nie ma żadnych ograniczeń. Może być to mały motor, a również duży traktor.

5. W jaki sposób mogę zakupić części samochodowe?

Części samochodowe możecie Państwo nabyć u nas osobiście lub poprzez wysyłkę kurierem. Czas dostarczenia danej części pod wskazany adres to od potwierdzenie
przez nas, że mamy aktualnie dany element w magazynie to 1-2 dni robocze. W razie potrzeby zasięgnięcia więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy do kontaktu.

6. Na jakim obszarze działa firma New Generation Of Creative People LTD?

Nasza firma świadczy usługi na terenie całej Unii Europejskiej.





i drugie:

Firma NGCP LTD, a właściwie New Generation Of Creative People LTD powstała 28 Lipca 2014 roku.

Zajmujemy się sprzedażą samochodów i części samochodowych na terenie Wielkiej Brytanii, naszą główną siedzibą jest Manchester. Ponadto trudnimy się exportem samochodów jak i części samochodowych do kilku krajów Unii Europejskiej m.in Polski, Niemiec i Czech. Mamy swój drugi oddział w Polsce, a konkretnie w Kłodzku na Dolnym śląsku.


Cechujemy się wyjątkową dbałością o dobro klienta jak i pełnym profesjonalizmem w wykonaniu każdej usługi indywidualnie dla Państwa.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.







Serdecznie pozdrawiam i proszę o odzew.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez hideto Pn lut 09, 2015 13:57  Re: Tlumaczenie polski-niemiecki - wielka prośba

A za ile ? Bo oczywistym jest, że takie tłumaczonko potrzebujesz w celach zarobkowych. A skoro tak, to wypadałoby zgłosić się do tłumacza z zawodu i mu zapłacić za wykonaną pracę a nie szukać łosia na forum, który poszerzy listę potencjalnych odbiorców o jeden z największych krajów europejskich...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Dyskusja na dowolne tematy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron