GP Bahrajnu 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Dawid01 Pt mar 19, 2010 22:49  Re: GP Bahrajnu 2010

Kajek napisał(a):
Dawid01 napisał(a):Myślę, że nie ma co martwić się na zapas. Na początku sezonu 2009 też wielu myślało, że będzie nudny i w ogóle be.


A nie był??? :roll:


Mi się podobał, działo się sporo na torze, szczególnie w drugiej połowie sezonu, kiedy Vettel gonił Buttona, gdy sensacyjne podium zdobył Fisichella, włączenie się do walki Rubensa, walka o punkty Kubicy, dramatyczny wypadek Massy, plotki o powrocie Schumachera, pośmiewisko z Badoera. Poza tym sporo zmian w składach zespołów, afera Crashgate, ciekawe starty wyścigów (głównie dzięki KERS'owi) i wiele wiele innych...
Avatar użytkownika
Dawid01
 
Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 21:38
Lokalizacja: Podlaskie

Postprzez Maly-boy Pt mar 19, 2010 22:53  Re: GP Bahrajnu 2010

Dawid01 napisał(a):
Kajek napisał(a):
Dawid01 napisał(a):Myślę, że nie ma co martwić się na zapas. Na początku sezonu 2009 też wielu myślało, że będzie nudny i w ogóle be.


A nie był??? :roll:


Mi się podobał, działo się sporo na torze, szczególnie w drugiej połowie sezonu, kiedy Vettel gonił Buttona, gdy sensacyjne podium zdobył Fisichella, włączenie się do walki Rubensa, walka o punkty Kubicy, dramatyczny wypadek Massy, plotki o powrocie Schumachera, pośmiewisko z Badoera. Poza tym sporo zmian w składach zespołów, afera Crashgate, ciekawe starty wyścigów (głównie dzięki KERS'owi) i wiele wiele innych...


dla mnie imo liczy się walka na torze i wyprzedzanie ,a nie plotki ,ploteczki,afery przy zielonych stolikach i inne składowe które składają się na "ciekawy' sezon oprócz wyprzedzania i walki na torze co do podium Fisichelli to może i było zaskakujące ,ale po wznowieniu wyścigu za SC było już wszystko wiadomo i tak sobie jechali z Raikkonenem do mety
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez renegade Pt mar 19, 2010 23:26  Re: GP Bahrajnu 2010

... ale gdyby nie safety car Raikkonen nie dopadlby Fisichelli.

MOD: Temat chyba się wyczerpał.
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron