Przed GP Australii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez manieq So mar 27, 2010 10:49  Re: Przed GP Australii 2010

Czuję, że jutro Robert z Lewisem zakończy wyścig na T1, a Sutil będzie musiał zjechać po nowe skrzydło.
Po Qualu czuję niedosyt, bo spodziewałem się czegoś więcej po optymistycznych wypowiedziach żółtych. Do tego chciałem Webbera na PP, ale i tak jest dobrze ;D .
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez dabad So mar 27, 2010 10:54  Re: Przed GP Australii 2010

na wstepie chcialem zaznaczyc iz nie naleze do grupy osob ironizujacych tu na forum z postawy Renault przy kazdej okazji. chyba po prostu zostalem zarazony optymizmem po wypowiedziach czlonkow francuskiej ekipy przed tym weekendem. mialam byc ciagly postep, a jednak trzeba przyznac ze forma jest gorsza niz 2 tygodnie temu. Petrov obojenie jak cudnie by dzis nie pojechał, to q3 szans by nie mialam. Robert tam zieznalazl tylko dlatego ze Hamilton oddali mu miejsce a wiec pewien regres jest. cuz, nalezy miec nadzieje,ze to rzeczywiscie kwestia malo przyjaznej temperatury toru i powietrza w ten weekend. p.s. sorry za bledy,pisze z telefonu.
dabad
 
Dołączył(a): So paź 18, 2008 15:51

Postprzez Gie So mar 27, 2010 10:54  Re: Przed GP Australii 2010

Czyli co? Teraz wszystkie zespoły będą kombinowały z tym zawieszeniem? Bo chyba to daje RBR taka przewagę? Pewnie inżynierowe wszystkich zespołów już nad tym myśleli od dawna - kwalifikacje pusty bolid, wyścig zatankowany na full. Więc można przypuszczać że te zmiany zostaną wprowadzone w miarę szybko a nie tak jak było z podwójnymi dyfuzorami, dopiero od połowy sezonu. Renault odpuszcza rozwiązanie McLarena więc może już pracuje nad zawieszeniem? Tylko co zrobią biedni nowicjusze? Maja problemy z niezawodnością a reszta stawki im jeszcze bardziej odskoczy.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez Figo So mar 27, 2010 11:21  Re: Przed GP Australii 2010

Marker napisał(a):Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale mamy nowy rekord toru Albert Park, został on pobity o prawie pół sekundy. :oops:

Poprzedni rekord MSC to 1:24.125 z wyścigu. Więc nie jest to pół sekundy, a jakieś 0,2s
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez Marker So mar 27, 2010 11:28  Re: Przed GP Australii 2010

Figo napisał(a):
Marker napisał(a):Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale mamy nowy rekord toru Albert Park, został on pobity o prawie pół sekundy. :oops:

Poprzedni rekord MSC to 1:24.125 z wyścigu. Więc nie jest to pół sekundy, a jakieś 0,2s

Czas z sesji kwalifikacyjnej wynosi 1:24.408, w porównaniu do czasu Sebastiana z quala, będzie to 0,5s. Lecz sam rekord z wyścigu nie zostanie pobity, ale wiem, o co Ci chodzi Figo.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez AutoryteT So mar 27, 2010 11:53  Re: Przed GP Australii 2010

RK:
„Uważam, że wycisnęliśmy wszystko, co było możliwe podczas dzisiejszych kwalifikacji. Musiałem mocno cisnąć, ponieważ samochód nie był łatwy w prowadzeniu i wydaje mi się, że tracimy osiągi w chłodnych warunkach. Jutro w wyścigu pogoda może odegrać znaczącą rolę, jednak nie dbam to, czy będzie mokro lub sucho. Mam nadzieję, że będziemy w stanie wywalczyć dobrą pozycję”.

Czyżby jakiś kompromis między ustawieniami na sucho i mokro?
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Jędruś So mar 27, 2010 12:00  Re: Przed GP Australii 2010

Dzisiejszy czas Webber powinien zadedykować jednemu mulatowi :D
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez WicI So mar 27, 2010 12:02  Re: Przed GP Australii 2010

RENO napisał(a):A kto to taki???

To jest miss Polski:P
WicI
 

Postprzez tuba So mar 27, 2010 12:04  Re: Przed GP Australii 2010

AutoryteT napisał(a):RK:
„Uważam, że wycisnęliśmy wszystko, co było możliwe podczas dzisiejszych kwalifikacji. Musiałem mocno cisnąć, ponieważ samochód nie był łatwy w prowadzeniu i wydaje mi się, że tracimy osiągi w chłodnych warunkach. Jutro w wyścigu pogoda może odegrać znaczącą rolę, jednak nie dbam to, czy będzie mokro lub sucho. Mam nadzieję, że będziemy w stanie wywalczyć dobrą pozycję”.

Czyżby jakiś kompromis między ustawieniami na sucho i mokro?


W takim układzie przydałyby się jutro zmienne warunki, i chyba lepiej na starcie deszcz a w trakcie przesychający tor. Jakby było odwrotnie to w końcówce mogłoby być już dosyć ciemno... ale to tylko dywagacje.
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez Campeon So mar 27, 2010 12:09  Re: Przed GP Australii 2010

Zmodyfikowany wlot w FW32.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez topgear So mar 27, 2010 13:01  Re: Przed GP Australii 2010

Od renault więcej niż p8 nie można było oczekiwać, sam Kubica mówił, że poprawki wprowadzone na ten wyścig są bardzo małe.
Avatar użytkownika
topgear
 
Dołączył(a): N paź 19, 2008 12:19

Postprzez HuCzEk So mar 27, 2010 13:02  Re: Przed GP Australii 2010

Eric Boullier:
Mamy nadzieję na wiele akcji w wyścigu i wiemy, że nasz samochód może być konkurencyjny na mokrym torze. Więc wszystko może się zdarzyć.


Coś czuję, że bolid jest ustawiony na deszcz. Oczywiście mogę się mylić, jednak liczę na chociaż parę okrążeń w deszczu :)
Avatar użytkownika
HuCzEk
 
Dołączył(a): Śr paź 07, 2009 13:53

Postprzez craig So mar 27, 2010 13:08  Re: Przed GP Australii 2010

dabad napisał(a):Coś skąpo komentujecie słabą postawe Renault. mnie sie wydaje, a wlasciwie obawiam sie, ze to moze byc konsekwencja koniecznosci modyfikacji dycuzora, ktora troche mogla zaburzyc program rozwojowy teamu... nie wyglada to rozowo, bo strata do merola wydaje sie powiekszac.


tak, dyfuzor był świetny w piątek, ale w sobotę już był zły. To raczej kwestia warunków



dabad napisał(a): Robert tam zieznalazl tylko dlatego ze Hamilton oddali mu miejsce .

dalej twórzmy alternatywną rzeczywistość. Gdyby w tym momencie umiał wycisnąć więcej z bolidu, jaki miał, byłby w Q3, ale dał du*y. Wykorzystał to Kubica. Jak tak dalej będziesz rozumował to powodzenia w dalszym życiu 8-)
Ustalając szanse zespołów w tym roku weźcie pod uwagę wasze typy na sezon poprzedni.
craig
 
Dołączył(a): N sty 13, 2008 16:10

Postprzez Dawid01 So mar 27, 2010 13:23  Re: Przed GP Australii 2010

Avatar użytkownika
Dawid01
 
Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 21:38
Lokalizacja: Podlaskie

Postprzez Kordas So mar 27, 2010 13:37  Re: Przed GP Australii 2010

A od 18 burza z piorunami. Miodzio :)
Kordas
 
Dołączył(a): So mar 21, 2009 11:21
Lokalizacja: Zgorzelec
GG: 13734510

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron