Przed GP Australii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez rolnik sam w dolinie So mar 27, 2010 18:53  Re: Przed GP Australii 2010

z tym że mi filmik nie działał i nie działa, mam czarne tło tylko
w każdym razie te iskry są zbyt ciągle jak dla mnie żeby były prawdziwe, może jakość filmu to trochę podkoloryzowała
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez rofl So mar 27, 2010 18:56  Re: Przed GP Australii 2010

moze ktos sie orientuje czy sa jakies powtorki z wyscigu oraz kwalifikacji? od 7:30 do 18:30 pracuje w weekendy wiec nie mam jak obejrzec. wolal bym powtorki niz sciaganie z internetu poniewaz mam dosyc wolne lacze jeszcze.z gory mowie ze nie mam polstau sport ani ich zadnych polsatow extra.
moze ktos nadaje powtorki na justinie.
w kazdym badz radzie jak ktos sie orinetuje to niech odpisze ; d

jak to jest zly temat to prosze takze o przekierowanie posta na wlasciwy
Avatar użytkownika
rofl
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2008 22:21
Lokalizacja: Pruszków
GG: 12698740

Postprzez ice So mar 27, 2010 19:47  Re: Przed GP Australii 2010

iskry ładnie poszły trzeba przyznac, a mnie ciekawi inna rzecz w 0:30 tego filmiku a dokladnie w koncowce trzydziestej sekundy widac ze Vettel jest 4 kołami poza torem... rozumiem ze w wyscigu takie wyjazdy sie zdarzaja, ale w kwalifikacjach to troche nie fair chyba jednak poszerzac sobie tor jazdy, no chyba ze wiekszosc tak jezdzi... mysle ze w dobrej lidze rF Vettelowi by anulowali to okrazenie :D
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez cichy So mar 27, 2010 19:51  Re: Przed GP Australii 2010

z tego co widziałem to tam tak jeździ z 50% stawki :razz:

Takie pytanko mam, w Bahrajnie Renault dostało pozwolenie na wymianę gum. Jutro będzie padać, więc zmiana jest wręcz oczywista.. alee.. czy gdyby jakim cudem nagle nie padało to pozwolą RBR na wymianę?

Obrazek

.. pytam bo nie znam szczegółów wymiany opony przez Renault :)
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Blake So mar 27, 2010 19:55  Re: Przed GP Australii 2010

Jeśli opona jest bardzo zniszczona i przeszkadzać w jeździe to raczej tak :P Z resztą wszystko zależy od FIA
Ostatnio edytowano So mar 27, 2010 19:56 przez Blake, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Blake
 
Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 19:03

Postprzez Marker So mar 27, 2010 19:55  Re: Przed GP Australii 2010

Jeżeli dobrze to uzasadnią, Vettel nie skarżył się po przytarciu opony na wibrację, więc wymiana była zrobiona ze względu na bezpieczeństwo.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez rafaello85 So mar 27, 2010 21:10  Re: Przed GP Australii 2010

I po raz kolejny wychodzi bzdura jaką jest nakaz używania w wyścigu tych samych gum na których zakończyło się Q3 :evil: Trzeba prosić FIA o zgodę na wymianę przytartej czy uszkodzonej opony :???:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Marcin388 So mar 27, 2010 21:49  Re: Przed GP Australii 2010

rolnik sam w dolinie napisał(a):z tym że mi filmik nie działał i nie działa, mam czarne tło tylko
w każdym razie te iskry są zbyt ciągle jak dla mnie żeby były prawdziwe, może jakość filmu to trochę podkoloryzowała


Jak wyście te kwalifikacje oglądali? Zauważyłem je od razu podczas onboardu z okrążenia Vettela a później dali jeszcze z tego samego ujęcia powtórkę. Żaden fake. :>
Avatar użytkownika
Marcin388
 
Dołączył(a): Wt lip 08, 2008 9:56
Lokalizacja: Września
GG: 485880

Postprzez Blake So mar 27, 2010 22:12  Re: Przed GP Australii 2010

Hehe może nie rozwijajmy tego tematu już :-P To nie jest fake i tyle :wink: Następnym razem uważnej oglądajcie :-)
Avatar użytkownika
Blake
 
Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 19:03

Postprzez chmiel So mar 27, 2010 22:29  Re: Przed GP Australii 2010

Wiele już zostało napisane o kwalifikacjach, jednak podzielę się jeszcze swoimi przemyśleniami. :) Vettel pojechał po prostu wspaniale. Brawo! Widać na onboardzie, że jest to jazda absolutnie na limicie. Musiał, co prawda, zakładać kontrę, trochę zablokował oponę, jednak wydaje mi się, że stracił na tym niewiele i też bardzo niewiele więcej dało się chyba wycisnąć. Trzeba też pochwalić Webbera, bo potrafił być bardzo blisko tego strasznie szybkiego Vettela. Potwierdza to, że Mark jest naprawdę dobrym kierowcą.

Bardzo niewiele za Webbo i w sumie też za Sebem ku mojej uciesze Fernando. :) Spodziewałem się, że Red Bulla pobić będzie ciężko, więc liczyłem realistycznie na P3 i tak się właśnie na szczęście skończyło. Nie widziałem tego decydującego przejazdu Hiszpana, ale myślę, że był to naprawdę bardzo dobry przejazd, skoro jest tak blisko Byczków. Jutro liczę na co najmniej dowiezienie tego podium do mety. Ugryźć Red Bulla będzie baaardzo trudno. Bez jakichś niespodziewanych zdarzeń jest na to szansa jedynie na starcie i potem ewentualnie przy serii pit stopów. Fernando startuje z czystej strony toru, więc dobry start jest jak najbardziej pożądany. I co mnie również bardzo cieszy, Alonso był wyraźnie lepszy od Massy. :) Felipe wypowiedział się, że miał problemy z rozgrzaniem opon. Jutro pogoda będzie pewnie podobna, temperatury nie będą raczej wyższe, więc czeka Brazylijczyka ciężki wyścig.

Stosunkowo daleko za RBR i Czerwonymi są McLaren i Mercedes. Przed sezonem spodziewano się, że będą oni w stanie walczyć o zwycięstwa, że będzie "wielka czwórka", ale póki co tak nie jest. Brakuje im jednak trochę szybkości na chwilę obecną. Tym razem bardzo dobrze zaprezentował się Button, a zdecydowanie gorzej Lewis. Bez wątpienia jest to zaskakujące, aczkolwiek nie mam nic przeciwko. ;) Myślałem, że Hamilton miał jakieś problemy techniczne, ale wszystko wskazuje na to, że był po prostu wyraźnie wolniejszy. W Mercedesie znowu wyżej zakwalifikował się młodszy z Niemców, był szybszy o "grubość paznokcia". Nico sam przyznał, że decydujące kółko było bardzo nieudane w jego wykonaniu, ale Misiu również mocno narzekał po qualu. Ciekawe, czy przesadzał z tym narzekaniem czy nie. Niemniej jednak z Michaela chyba korozja, która występowała jeszcze w Bahrajnie, schodzi. Na starcie powinno być w tym miejscu stawki bardzo ciekawie. Zresztą później może również.

Dalej są Williams, Renault i Force India, a konkretniej mówiąc - Barrichello, Kubica i Sutil, którzy byli od swoich kolegów z zespołów wyraźnie szybsi. A pomiędzy nimi trudno ocenić, jak to jest. Spodziewałem się, że Renault wysunie się tutaj na czoło, bo wyglądali na mocnych, jednak coś widocznie pokrzyżowało im plany. W wyścigu za nimi będzie Lewis, który nie jest znany z zachowawczej jazdy. Poza tym nie będzie mógł w takim stopniu, jak mógłby jeszcze rok temu, czekać na postoje, więc tutaj również upatrywałbym walki w wyścigu.

Jeżeli chodzi o dalszą część stawki, różnice pomiędzy 12. Buemim a 16. Kobayashim były naprawdę mikroskopijne. Odstawał trochę Alguersuari, co raczej nie dziwi. Natomiast kompletnie nie poszło tym razem Petrovowi, ale z oceną tego kierowcy trzeba jeszcze poczekać. Wśród nowych zespołów tak jak w Bahrajnie na czele jest Lotus, potem Dziewice, a na końcu HRT.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron