Przed GP Chin 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darkat So kwi 17, 2010 8:11  Re: Przed GP Chin

chyba jak na razie najlepsze kwalifikacji Roberta w tym sezonie. Bardziej pozytywne czasy okrążeń niż nawet pozycja. A tak się mówiło że ten tor nie będzie pasować Renault, że Robert go nie lubi, że jest chłodnawo, że w kwalifikacjach Renault spisuje się gorzej niż w wyścigu a tu proszę widać nawet postęp czasowy do czołówki
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez marcan So kwi 17, 2010 8:13  Re: Przed GP Chin

No i jednak jest delikatny progres Renault. Strata do Vettela 0,8 s., poza tym zwiększyli przewagę nad Force India, a właściwie to Robert zwiększył przewagę nad Sutillem. Mam nadzieję na większy progres w Hiszpanii.
Dodam tylko, ze byłem pewien Hamiltona w pierwszej linii. :-?
Oby jutro padało...
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Postprzez AutoryteT So kwi 17, 2010 8:23  Re: Przed GP Chin

Robert w Q2 stracił do Vettela tylko 0.3s :). Po za tym startuje z 8 pola, czyli w tym przypadku lepszego (czysta strona toru) niż 7 miejsce Massy. Na nic więcej w kwalifikacjach nie liczyłem ze strony Roberta. Jeżeli jutro będzie mokry wyścig to Robert może się trochę przesunąć. A Vettel- po Q2 byłem zaniepokojony, ale w Q3 pokazał klasę, na dodatek- Różnica między 3 a 6- 0.120s :)
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Darkat So kwi 17, 2010 8:23  Re: Przed GP Chin

tak Renault w osobie Roberta chyba najbezpieczniej w tym sezonie weszło do 10. Szczególnie Baricza się obawiałem bo fantastycznie wyciska Williamsa w tym sezonie. W wyścigu tempo jeśli Robert nie spadnie za Sutila powinno być jeszcze lepsze. Tak było dotychczas że w wyścigu Renault spisuje się bardzo dobrze w porównaniu do kwalifikacji jedna z największych różnic w tym względzie
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez Godspeed So kwi 17, 2010 8:25  Re: Przed GP Chin

Vettel na PP. Porażka, rozczarowanie. Wynik kwalifikacji ponownie najgorszy z wszystkich możliwych.
Już się wydawało, że Ferrari i McLareny nadgoniły, a tu znowu zimny prysznic.
Jutro pewnie znowu ten kto wygra start, wygra wyścig. Choć liczę na emocję i na Vettela w żwirze.
Filmy gdy F1 pauzuje | Webber says it all
Avatar użytkownika
Godspeed
 
Dołączył(a): N kwi 04, 2010 12:35

Postprzez hizi So kwi 17, 2010 8:26  Re: Przed GP Chin

Vettel pomykał w Q2 na twardych, jeśli oczywiście dobrze zauważyłem, stąd przypuszczałem, że w Q3 ostatnie słowo będzie należeć do niego i tak było
hizi
 
Dołączył(a): Pn kwi 10, 2006 17:04

Postprzez Kubicomaniak So kwi 17, 2010 8:27  Re: Przed GP Chin

Rosberg lepszy od Schumachera o 0,7 s , czy ktoś jeszcze wierzy w tego ostatniego ?
Kubicomaniak
 
Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:41
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez DAK So kwi 17, 2010 8:31  Re: Przed GP Chin

Patrząc na różnice czasowe w poszczególnych segmentach pomiedzy najlepszymi szykuje się jutro (niestety) procesja.
Ostatnio edytowano So kwi 17, 2010 8:31 przez DAK, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
DAK
 
Dołączył(a): Pt sty 23, 2009 17:58
Lokalizacja: Olkusz
GG: 5142051

Postprzez rafaello85 So kwi 17, 2010 8:31  Re: Przed GP Chin

SoBcZaK napisał(a):ku&^%wa a ja głupi dałem Hamiltona na PP..... a czułęm, że Vettel i tak wykosi stawke :( głupi jestem....

Pociesz się tym, że... nie tylko Ty :twisted: :P

Jednak Vettel :-) Sądziłem, że Hamilton wywalczy pp, a Button może być tuż za nimi. Na tegoroczne RBR nie ma bata - żadne mclarenowskie kanały-F nie są w stanie ich pokonać. Jeżeli austriackie bolidy nie będą się psuć, to wydaje mi się, że nikt ich nie zatrzyma w tym roku.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Roxana So kwi 17, 2010 8:37  Re: Przed GP Chin

Dokładnie, w Q2 strata do Vettela Roberta była tak mała, bo Niemiec jeździł na twardych.
RBR poza zasięgiem absolutnie. Bardzo cieszy forma RF1, tylko 0.4s straty do Alonso :o , i w dodatku zakładając jeszcze, że ten tor nie "leży" RF1. W wyścigu powinno być jeszcze lepiej, biorąc pod uwagę fakt, że Renówka świetnie startuje to jest szansa na niezłe punkty.
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Postprzez Master So kwi 17, 2010 8:39  Re: Przed GP Chin

Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Linguini So kwi 17, 2010 8:39  Re: Przed GP Chin

chodzi mi o największe prędkości na najdłuższej prostej.
Kto dysponuje tabelką jeśli chodzi o tą statystykę i jak się mają tam bolidy bez "kanału F"
Avatar użytkownika
Linguini
 
Dołączył(a): Wt mar 10, 2009 14:52
Lokalizacja: łódź

Postprzez Pocisk So kwi 17, 2010 8:48  Re: Przed GP Chin

Jak dla mnie jedyną niewiadomą jest postawa Ferrari - w Chinach jeżdżą bardzo chimerycznie.
Jeśli chodzi o Robsona - Schumacher raczej mu nie zagrozi. Gorzej natomiast może być z Sutilem. W Bahrainie wszyscy widzieli czego jest zdolny młody Niemiec na starcie.
Co do Schumechera - czas robi swoje i chyba najwyższa pora na oswojenie się z rolą statysty dla Rosberga, który nabiera wiatru w żagle.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pocisk
 
Dołączył(a): N lip 06, 2008 23:59

Postprzez Rafik So kwi 17, 2010 8:49  Re: Przed GP Chin

Rafik
 
Dołączył(a): So kwi 17, 2010 8:33

Postprzez totalfun So kwi 17, 2010 8:54  Re: Przed GP Chin

Dla mnie największą niespodzianką in minus jest McLaren. Kurcze, myślałem, że będzie pierwsze w tym roku PP dla Lewisa a tu klops. Ciekawe, że przegrał także z Jensonem, który zaczyna wyglądać naprwadę dobrze i potwierdza, że jego tytuł to nie przypadek.
Michael z wyścigu na wyścig coraz gorzej. 0,6 sekundy do Rosberga to niewytłumaczalna przepaść. No chyba, żę dotychczasowa opinia o blondynie jest błędna i trzeba zacząć się z niej wycofywać... :serio:
Avatar użytkownika
totalfun
 
Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 6:54
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości