GP Chin 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darkat N kwi 18, 2010 10:00  GP Chin 2010

a więc wszystko już za nami.
Dzisiaj pogoda znowu spłatała figla. Dla mnie man tego wyścigu to Button mimo że na końcu chyba zajechał opony. Dno to Hamilton owszem zdolna bestia nie powiem ale cham nad chamami. Mam nadzieję że sam na swojej skórze poczuje kiedyś jak ktoś mu po chamsku ktoś coś zrobi. Zresztą podobnie zachował się Alonso nad swoim kolegą i tak tu się pastwiono nad Robertem kiedy omijał kolejkę w kwalifikacjach.
Szkoda Roberta gdyby nie SC byłoby podium. Swoją drogą nie wiem czemu to SC było
Ostatnio edytowano N kwi 18, 2010 10:05 przez Darkat, łącznie edytowano 1 raz
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez cichy N kwi 18, 2010 10:03  Re: GP Chin 2010

Zientar rozpoczął studio, że kto mu powie znów o tym, że wyścigi są nudne. Hm, no przepraszam bardzo ale ja na tym wyścigu prawie zasnąłem.. i całe to GP jest idealnym potwierdzeniem tego, że deszcz podczas wyścigu to nie wszytko.

.. na dodatek cały ten polsat, nie puszczać już podium to lekkie przegięcie. Tak, wiem.. żałoba, mamy pogrzeb.. ale mamy 40 innych stacji, które to pokazują. Wstyd po prostu, w tym roku jeszcze muszę powiększyć pakiet dla BBC.

No i na dobitkę cała postawa Hamiltona. Żenada.. mistrzem to on już na pewno nie będzie! Źle mu nie życzę, ale niech on się zajmie czymś innym..

odechciewa się oglądać, bo jest nudno i monotonnie :P aa.. grzechem byłoby nie wspomnieć o to, że dostaliśmy dziś potężneeeeego liścia od Renault :-)
Ostatnio edytowano N kwi 18, 2010 10:06 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Pieczar N kwi 18, 2010 10:04  Re: GP Chin 2010

Popis Pietrowa na koniec, a Schumacher tragedia. Objeżdżali go jak dziecko...
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Mane N kwi 18, 2010 10:07  Re: GP Chin 2010

podium bylo na zywo cały czas na polsat sport hd, czy hamilton przypadkiem nie wyprzedził webbera jak jeszcze nie przekroczył lini mety za sc??
Mane
 
Dołączył(a): Pt mar 16, 2007 22:40

Postprzez Damian375 N kwi 18, 2010 10:07  Re: GP Chin 2010

A ja się cieszyłem oglądając ten wyścig, Brawo Robert i Witalji :arrow: Witalij.

Z drugiej strony jest Lewis Hamilton - ja naprawdę nie wiem dlaczego On jeździ tak jak by był sam na torze ?

Myślę, że Michael Schumacher miał jakieś problemy.
Avatar użytkownika
Damian375
 
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2008 0:40
Lokalizacja: Manchester

Postprzez Figo N kwi 18, 2010 10:07  Re: GP Chin 2010

cichy napisał(a):Zientar rozpoczął studio, że kto mu powie znów o tym, że wyścigi są nudne. Hm, no przepraszam bardzo ale ja na tym wyścigu prawie zasnąłem.. i całe to GP jest idealnym potwierdzeniem tego, że deszcz podczas wyścigu to nie wszytko.

Rzeczywiście nuda, bo RedBull dał ciała na całej linii :podbite:

Mi się wyścig podobał. Szczególnie końcówka Petrova.
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez baki N kwi 18, 2010 10:08  Re: GP Chin 2010

Whiting złodziej, oszust i tyle w temacie. Po takich skandalicznych decyzjach odechciewa się oglądać F1. KUB zwalił start ,potem świetna pokerowa zagrywka Renault i pewne podium, niestety komuś taki układ nie pasował i postanowił namieszać. Brawo dla Pietrowa najlepszy kierowca na torze w drugiej części wyścigu.
Avatar użytkownika
baki
 
Dołączył(a): Śr wrz 30, 2009 15:11

Postprzez rolnik sam w dolinie N kwi 18, 2010 10:09  Re: GP Chin 2010

Zientar rozpoczął studio, że kto mu powie znów o tym, że wyścigi są nudne. Hm, no przepraszam bardzo ale ja na tym wyścigu prawie zasnąłem.. i całe to GP jest idealnym potwierdzeniem tego, że deszcz podczas wyścigu to nie wszytko.

ta RBR wolniejsze od renówki i już wyścig nudny,
wyścig był bardzo ciekawy, nie wiem po co wjechał SC na tor chyba tylko po to żeby sie stawka zbiła,
Pan Hamilton to niech do piaskownicy idzie lepiej z takimi zachowaniami, ciesze się że mu Schumacher zrobił to co Lewis zawsze czyli bezczelnie go wywiózł na pobocze, bardzo fajnie Pietrow pod koniec pojechał
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez cichy N kwi 18, 2010 10:09  Re: GP Chin 2010

czemu Wy jesteście na tyle ograniczeni, że jeśli ja coś napiszę negatywnego to Wy się odnosicie do Red Bulla? :o

dali dupy, zarówno Mark jak i Seb.. przyznaje się po całej linii.. nawet opisałem jakiego nam to Renault liścia dziś nie dało, ba.. żeby tylko oni..
opisałem dodatkowo, że mi się wyścig nie podobał a Wy już trollujecie, no proooszę.. nie róbcie ze mnie jakiegoś chorego fanatyka jak Kajek i Renault :P

Red Bull World?

nie wiem, nie gram w gry komputerowe :-)
Ostatnio edytowano N kwi 18, 2010 10:10 przez cichy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Mati93 N kwi 18, 2010 10:10  Re: GP Chin 2010

Wyścig wspaniały ! :-o
Mnóstwo wyprzedzania, totalna ruletka, emocje !

Button - W tamtym, sezonie oceniałem go słabo, miał dobry bolid i tyle, ale teraz co pokazuje, to widać że zasłużył na mistrza w 2009 roku.
Hamilton - Nie wiem, jak go oceniać. Zachowuje się po chamsku, ale pojechał znakomicie, zapewnił ogromną ilość emocji... Ciekawi mnie, czy dostanie karę.
Rosberg - mógł wygrać, mógł...
Alonso - Co, klasa to klasa. Alonso, zasługuje na miano najlepszego w tej chwili.
Kubica - Gdyby nie SC, wyścig całkowicie mógł się ułożyć inaczej, no ale nie warto narzekać. Kubica, znów pokazał równą i bez błędną jazdę. Wyciągnął 100% z bolidu.
Vettel, Webber i cały RBR - Wstyd, i tyle. Z każdym, wyścigiem, szansa na mistrza ucieka...
Pietrov - :brawo: Uwielbiam tego ruska :D, wyprzedzenie Schumachera, takie symboliczne, a jakie piękne :twisted:
Schumacher - Opuść dziadku ten sport...
Massa - Oj, podpisanie kontraktu może się przeciągnąć :-)

Ogólnie, to takich wyścigów jak najwięcej !
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez manieq N kwi 18, 2010 10:11  Re: GP Chin 2010

cichy napisał(a):Zientar rozpoczął studio, że kto mu powie znów o tym, że wyścigi są nudne. Hm, no przepraszam bardzo ale ja na tym wyścigu prawie zasnąłem.. i całe to GP jest idealnym potwierdzeniem tego, że deszcz podczas wyścigu to nie wszytko.

.. na dodatek cały ten polsat, nie puszczać już podium to lekkie przegięcie. Tak, wiem.. żałoba, mamy pogrzeb.. ale mamy 40 innych stacji, które to pokazują. Wstyd po prostu, w tym roku jeszcze muszę powiększyć pakiet dla BBC.

No i na dobitkę cała postawa Hamiltona. Żenada.. mistrzem to on już na pewno nie będzie! Źle mu nie życzę, ale niech on się zajmie czymś innym..

odechciewa się oglądać, bo jest nudno i monotonnie :P aa.. grzechem byłoby nie wspomnieć o to, że dostaliśmy dziś potężneeeeego liścia od Renault :-)

Z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale gdyby zamienić miejscami Redbulle z McLarenami to byś się prawie posikał. Cichy, mam do Ciebie szacunek, ale jest bardzo nieobiektywny.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez Darkat N kwi 18, 2010 10:11  Re: GP Chin 2010

co do Petrova myślałem jak zrobił spina no tak znowu się popisał. A później faktycznie dał popis ale w pozytywnym znaczeniu. Objechał Schumachera i Webbera. Swoją drogą Schumacher co to było. Jeszcze na koniec by wpieprzył jak Petrov w treningu w bandę :evil: Wszyscy go dzisiaj objeźdzali
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez korybut13 N kwi 18, 2010 10:12  Re: GP Chin 2010

Miałem wrażenie, że naprawdę oglądam USTAWIANY WYŚCIG POD ANGLIKÓW!! TO ŻENUJĄCE naprawdę nie chce się tego oglądać.
A HAM-ilton? 1-walka w aleji, 2-zajeżdzanie wjazdu do aleji, 3-wypchnięcie kierowców podczas neutralizacji na pobocze, 4-wyprzedzanie przy SC... no sorry ale COŚ TUTAJ NIE GRA... za to powinno być już DQ
Avatar użytkownika
korybut13
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 20:03
Lokalizacja: Ustka

Postprzez l00kers N kwi 18, 2010 10:13  Re: GP Chin 2010

cichy napisał(a):.
opisałem dodatkowo, że mi się wyścig nie podobał a Wy już trollujecie, no proooszę.. nie róbcie ze mnie jakiegoś chorego fanatyka jak Kajek i Renault :P


a czego ty się spodziewałeś? Była akcja, było sucho potem deszcz, była loteria z oponami, samochód bezpieczeństwa, sporo walki i wyprzedzań, nawet walka w pit lane i na dojeździe do boksów, Massa małoby się nie zakopal jak Hamilton. Nie wiem czego ty chcesz od wyścigów, może poprostu ich nie oglądaj tylko włącz sobie TV Trwam może tam będzie dla ciebie ciekawiej

Dzięki Figo pamiętałem słowa Borowczyka zamiast prawdziwych faktów :)
Ostatnio edytowano N kwi 18, 2010 10:23 przez l00kers, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Marker N kwi 18, 2010 10:15  Re: GP Chin 2010

cichy napisał(a):czemu Wy jesteście na tyle ograniczeni, że jeśli ja coś napiszę negatywnego to Wy się odnosicie do Red Bulla? :o

dali dupy, zarówno Mark jak i Seb.. przyznaje się po całej linii.. nawet opisałem jakiego nam to Renault liścia dziś nie dało, opisałem dodatkowo, że mi się wyścig nie podobał a Wy już trollujecie, no proooszę..

Red Bull World?

nie wiem, nie gram w gry komputerowe :-)

No sorry, ale wyścig nudny nie był. A że taki fan RBR jesteś, i troszkę im nie poszło, więc rzucają się na Ciebie...
A z tym podium, to co cichy pisałeś. Przecież masz internet, jest mnóstwo relacji, gdzie podium było pokazywane, więc nie rób zbędnego zamieszania.

Świetna końcówka w wykonaniu Petrova, chwała mu za to, w świetnym stylu skończył swoje pierwsze GP. Robert solidnie, inaczej nie da się tego opisać. Hamiltona powinno się ukarać za ten wyjazd z boksów, był za Vettelem więc powinien odpuścić.
Alonso dobry wyścig, mimo DT.
Szkoda Sutila, miałem nadzieje, że jemu wpadną jakieś większe punkty, bo na deszczu jeździć umie.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Następna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości