GP Chin 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez slipstream N kwi 18, 2010 10:58  Re: GP Chin 2010

od kiedy to są kary za chamskie zajeżdzanie drogi w pitlane?

Od kiedy wielu jest niezadowolonych ze "to nie ten". Więc przypominam raz jeszcze, Vettel w żaden sposób nie przekroczył żadnej linii w której miał prawo jechać. Tym bardziej nie zmusił Lewisa do wyjechania poza jakikolwiek wyznaczony tor jazdy, bo Lewis od momentu opuszczenia stanowiska jechał cały czas poza linia wyznaczającą Pit Lane.

Za to Lewis ewidentnie będąc poza linią wyznaczającą wjazd do boksów wepchnął się przed Vettela który jechał w wyznaczonym torze. CO jak co, Sebastian cały czas jechał w wyznaczonym torze więc za co go tu karać?

Ale wiadomo, karać za to ze się kogoś nie lubi.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Slawregas N kwi 18, 2010 11:01  Re: GP Chin 2010

Tak swoją drogą to jeżeli jakiś kierowca wyjechał na pobocze (Webber) można go wyprzedzać przed restartem czyli linią start/meta ?
Slawregas
 
Dołączył(a): Pn mar 24, 2008 15:14
GG: 10612336

Postprzez patgaw N kwi 18, 2010 11:09  Re: GP Chin 2010

Mane napisał(a):podium bylo na zywo cały czas na polsat sport hd, czy hamilton przypadkiem nie wyprzedził webbera jak jeszcze nie przekroczył lini mety za sc??


wyprzedzil ale kary nie dostanie. bo:

baki napisał(a):Whiting złodziej, oszust i tyle w temacie.


i trudno sie nie zgodzic. wystarczy zobaczyc co bylo przed podium monaco 2008, zeby wiedziec pod kogo ustawia wyscigi. nie pierwszy i nie ostatni raz. :źle:
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez slipstream N kwi 18, 2010 11:17  Re: GP Chin 2010

Jak wielkim bucem w tej sytuacji okazął się Lewis pokazuje sytuacja z poprzedniego zakrętu, gdy Lewis wyjechał poza tor kiedy Button zwolnił cała stawkę. Wtedy nikt zachowujący się fair-play Lewisa nie wyprzedził. Zakręt potem już można było. Całkowity brak słów, i nie chciałbym żeby wyczyny Lewisa przyczyniły się do tego, jak bardzo chamskim i nie fair stanie się sport jakim jest F1, bo siłą rzeczy skoro takie rzeczy uchodzą bezkarnie inni też zaczną stosować takie manewry.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Audi N kwi 18, 2010 11:20  Re: GP Chin 2010

Wyścig był bardzo ciekawy i emocjonujący, oczywiście przez deszcz. Renault obrało fantastyczną strategię, nie zmieniając opon Kubicy, dzięki czemu znajdował się tak wysoko. Podczas gdy z tyłu kierowcy co chwila zjeżdżali o pitstopów, pierwsza czwórka jechała sobie spokojnie, wyrabiając coraz większą przewagę. Niestety, wszystko zepsuł SC, przez którego stopniała ta gigantyczna przewaga. Ale mimo wszystko 5 miejsce nie jest złe.
Alonso mimo falstartu i kary, był bardzo wysoko. Naprawdę niesamowite. Sporo narozrabiał Hamilton, chociaż po pierwsze, w pit stopie walcząc z Vettelem i tak nie wyjechał przed nim, a w drugiej sytuacji, wypychając Webbera, nie była to jego wielka wina, bo tuż przed zakrętem już był tuż przed Webberem, więc to, nagle miał zwolnic?
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez rafaello85 N kwi 18, 2010 11:23  Re: GP Chin 2010

patgaw napisał(a):
baki napisał(a):Whiting złodziej, oszust i tyle w temacie.


i trudno sie nie zgodzic. wystarczy zobaczyc co bylo przed podium monaco 2008, zeby wiedziec pod kogo ustawia wyscigi. nie pierwszy i nie ostatni raz. :źle:

Już nie przesadzajcie :???: Przecież on nie jest sędzią. Poza tym przypomnijcie sobie GP Belgii'08 kiedy to przez zła podpowiedź Charliego, Lewis straciłwygraną ;)

Wyścig niewątpliwie był interesujący. Działo się i to sporo.
Szkoda tego falstartu Fernando :( Był to jego ewidentny błąd za co dostał słuszną karę. SC trochę mu później "pomogło".
Massa - po raz kolejny pokazuje, że na mokrym torze orłem to on nie jest.
Button - znowu perfekcyjnie pojechał. Opanowanie i równe osiągi - to jego cenne cechy.
Hamilton - moim zdaniem powinna być ewidentna kara po sytuacji z Webberem. Lewis znowu zajechał swoje gumy - gonił jak szalony, a w końcówce tańczył już po torze. Kiedyś go to zgubi.
Schumacher - tutaj nie ma czego komentować :sad: To był chyba najgorszy występ w jego całej karierze. Jeszcze tak bezradnego Schumiego ja nie widziałem. Jedynym plusem była jego obrona przed Hamiltonem. Jeszcze kilka lat temu w takich warunkach śmigałby aż miło.
Rosbergówna - zaliczyła dziś w miarę dobry występ, chociaż trochę spanikowała w niektórych momentach.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Dawid01 N kwi 18, 2010 11:24  Re: GP Chin 2010

Po wyścigu szkoda mi zespołu Saubera, de la Rosa miał szansę na punkty, a Kobayashi nie ukończył już 4 wyścigu w tym sezonie.
Avatar użytkownika
Dawid01
 
Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 21:38
Lokalizacja: Podlaskie

Postprzez toxickm N kwi 18, 2010 11:27  Re: GP Chin 2010

Po tym wyścigu jak kary się nie posypią to na prawdę ten sport będzie powoli upadał. Czy się sympatyzuje z Robertem czy nie, to wyścig ten nie zostawia pozytywnych emocji dotyczących ogólnie formuły 1.
Avatar użytkownika
toxickm
 
Dołączył(a): Cz kwi 26, 2007 8:20

Postprzez rafaello85 N kwi 18, 2010 11:29  Re: GP Chin 2010

A ja mam nieodparte wrażenie, że jednak się nie posypią... Na reprymendzie słownej się skończy i znowu nasze "złote dziecko" rodem z Karaibów pomyśli, że wszystko mu wolno :?
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Schumacher N kwi 18, 2010 11:31  Re: GP Chin 2010

moim zdaniem powinna być ewidentna kara po sytuacji z Webberem.


Nieprawda to Vettel się perfidnie wepchnął i tu jest jego ewidentna wina
Obrazek
Avatar użytkownika
Schumacher
 
Dołączył(a): Wt wrz 18, 2007 11:01
Lokalizacja: Pszów
GG: 7542563

Postprzez Angulo N kwi 18, 2010 11:32  Re: GP Chin 2010

rafaello85 napisał(a):A ja mam nieodparte wrażenie, że jednak się nie posypią... Na reprymendzie słownej się skończy i znowu nasze "złote dziecko" rodem z Karaibów pomyśli, że wszystko mu wolno :?

Znów ja mam wrażenie, że będzie przesunięcie na starcie w Hiszpanii.
Nie będę bronił Lewisa, na karę jak najbardziej zasłużył, ale dubleciku by było szkoda... :-?
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez nEoDaViS N kwi 18, 2010 11:33  Re: GP Chin 2010

cichy napisał(a):... na dodatek cały ten polsat, nie puszczać już podium to lekkie przegięcie. Tak, wiem.. żałoba, mamy pogrzeb.. ale mamy 40 innych stacji, które to pokazują.


Nie wiem czy się domyślasz ale te inne stacje są głównie zagraniczne, i nie mają tygodniowej żałoby :???:
Obrazek
Avatar użytkownika
nEoDaViS
 
Dołączył(a): Cz lis 13, 2008 18:44
GG: 10343648

Postprzez Fan1 N kwi 18, 2010 11:36  Re: GP Chin 2010

toxickm napisał(a):Po tym wyścigu jak kary się nie posypią to na prawdę ten sport będzie powoli upadał. Czy się sympatyzuje z Robertem czy nie, to wyścig ten nie zostawia pozytywnych emocji dotyczących ogólnie formuły 1.


Po prostu musi być dyskusja nad przewietrzeniem składu sędziowskiego, Whiting i spółka nie po raz kolejny się nie popisują i wszystko przebiega pod ich widzimisię. Sytuacja z Hamiltonem bardzo wkurzająca, bo już nie da się ścierpieć ile mu uchodzi bez konsekwencji, właściwie koleżka jest nietykalny, trudno odnieść inne wrażenie.
Avatar użytkownika
Fan1
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 7:14

Postprzez l00kers N kwi 18, 2010 11:37  Re: GP Chin 2010

nEoDaViS napisał(a):
cichy napisał(a):... na dodatek cały ten polsat, nie puszczać już podium to lekkie przegięcie. Tak, wiem.. żałoba, mamy pogrzeb.. ale mamy 40 innych stacji, które to pokazują.


Nie wiem czy się domyślasz ale te inne stacje są głównie zagraniczne, i nie mają tygodniowej żałoby :???:

Jemu pewnie chodziło o to że tvp1,2,3,tvn itd pokazują uroczystości przed pogrzebowe więc mogli te 10 min poświęcić na dekoracje
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez cichy N kwi 18, 2010 11:38  Re: GP Chin 2010

nEoDaViS napisał(a):
cichy napisał(a):... na dodatek cały ten polsat, nie puszczać już podium to lekkie przegięcie. Tak, wiem.. żałoba, mamy pogrzeb.. ale mamy 40 innych stacji, które to pokazują.


Nie wiem czy się domyślasz ale te inne stacje są głównie zagraniczne, i nie mają tygodniowej żałoby :???:

tvn, tvp1, polonia, trójka regionalna, tv4...

nie wiedziałem!
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości