Przed GP Hiszpanii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Don Pedros So maja 08, 2010 14:13  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

Trzeba przyznać, że Red Bulle są tutaj klasą dla siebie. Bardzo ładnie McLaren, choć myślałem, może uda im się przedzielić kierowców spod znaku czerwonego byka. Trzeba odnotować, że po raz pierwszy Schumacher jest przed Rosbergiem, któremu jednak nowa specyfikacja nie służy za bardzo, efekt jest taki, że Schumi zakwalifikował się jak zawsze, a Rosberg spadł za Roberta. Po treningach myślałem, że Schumi będzie wyżej. Alonso chyba nie mógł zrobić więcej, a Massa słabo.
Robert bardzo ładnie jest przed Masą i Rosbergiem, bo dziesiąte miejsce samuraja uważam za przypadek, choć dla niego na pewno bardzo szczęśliwy
Ostatnio edytowano So maja 08, 2010 14:17 przez Don Pedros, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Don Pedros
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 16:58
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez tuba So maja 08, 2010 14:13  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

W tej chwili Red Bull wygląda jakby jeździł w innej lidze. Około 1 sekunda różnicy to przepaść w aktualnych realiach, porównując do zeszłego sezonu. Mam tylko nadzieję, że jeżeli już musi wygrać ktoś z Red Bulla to będzie to WEB. Blisko jest też HAM, więc może coś naskrobie i wygra, ale to mało prawdopodobne. Trzeba wierzyć w atomowy start Kubicy, żeby tak wyprzedził MSC, bo chciałbym zobaczyć rywalizację MSC-ROS.
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez Kubicomaniak So maja 08, 2010 14:15  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

"Spowolnił do rangi Renault" dobre , faktycznie to Mercedes jest dużo szybszy tylko Kubica jest znacznie lepszy niż Schumacher :-D
Ostatnio edytowano So maja 08, 2010 14:16 przez Kubicomaniak, łącznie edytowano 1 raz
Kubicomaniak
 
Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:41
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez SPIDER So maja 08, 2010 14:16  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

Inny wynik jutro niż dublet RedBulla będzie dla mnie dużym zaskoczeniem. Po tym co zobaczyłem w kwalifikacjach z ich strony, nie mam w ogóle pytań. Załatwili stawkę aż miło. Zmietli wręcz z powierzchni ziemi. W końcu Schumi przed Rosbergiem, widać poprawę. Tylko pytanie, czy pomagają Schumiemu, czy faktycznie jest w poprawa w jego formie, dopasowaniu się do warunków.

Kobayashi - :o
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez mfm So maja 08, 2010 14:16  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

Szacunek - tylko tyle mogę okazać ekipie Red Bulla. Nie jestem ich zwolennikiem, ale to czego dokonują odbiera mi mowę... 0,8 sekundy... S Z A C U N.

Wyścig będzie ciekawy dzięki ustawieniu dwóch pierwszych linii. Na początku dowiemy się kto wygra bratobójczy pojedynek w ekipie Czerwonego Byka. Pamiętając co w ubiegłym roku zrobił Jenson Button, trzeba rozważać możliwość, w której to Vettel wystartuje lepiej od Webbera.
Drugi ciekawy pojedynek to druga linia, gdzie Lewis Hamilton [3] spotka się z bożyszczem lokalnej publiczności Fernando Alonso [4]. Ten drugi na pewno nie odpuści i będzie robił wszystko, by wyjść z tego pojedynku zwycięsko.
Robert Kubica zrobił co do niego należało, zdobył 7 pole (czyste), mam nadzieję, że przyniesie ono mu poraz kolejny sporo punktów np na skutek gorących głów startujących z przodu.
Brawo Sauber za jeden bolid w Q3, oby tak dalej :)
mfm
 
Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 12:39

Postprzez bankoq So maja 08, 2010 14:21  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

totalfun napisał(a):Najbardziej chce mi się śmiać z Mercedesa. Zrobili pakiet świątecznej pomocy dla Michaela i spowolnili bolid do rangi Renault. No ale ważne, że Nico z tyłu. Oj ci Niemcy, kto ich zrozumie? 8-)


Po pierwsze to Mercedes jest bliżej McLarena i Ferrari niż wcześniej. Po drugie Schumacher spieprzył pierwszy sektor w Q3, uratował go świetny S3 ale powinien się znaleźć w grupce Hamilton, Alonso, Button. Postawienie na Schumachera przyniosło pozytywne efekty, brawo. Po trzecie to Renault zbliżyło się do McLarena, Ferrari i Mercedesa, zatem również brawa.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez rolnik sam w dolinie So maja 08, 2010 14:24  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

bankoq napisał(a):
totalfun napisał(a):Najbardziej chce mi się śmiać z Mercedesa. Zrobili pakiet świątecznej pomocy dla Michaela i spowolnili bolid do rangi Renault. No ale ważne, że Nico z tyłu. Oj ci Niemcy, kto ich zrozumie? 8-)


Po pierwsze to Mercedes jest bliżej McLarena i Ferrari niż wcześniej. Po drugie Schumacher spieprzył pierwszy sektor w Q3, uratował go świetny S3 ale powinien się znaleźć w grupce Hamilton, Alonso, Button. Postawienie na Schumachera przyniosło pozytywne efekty, brawo. Po trzecie to Renault zbliżyło się do McLarena, Ferrari i Mercedesa, zatem również brawa.

na dodatek renault utrzymuje że pakiet który tutaj przywieźli ma skromne usprawnienia w porównaniu z iinnymi teamami (maerc ma mocne usprawnienia, ferrari kanał F) a mimo wszystko się do nich zbliżyli,
i tutaj przychodzi na myśl pytanie, czy inni zrobili krok w tył czy poprostu renówka lepiej zareagowała na wyższą temperaturę od innych,
w każdym razie RBR poza zasiegiem, jednak jeżeli jutro będzie gorąco to ani Vettel ani Webber wg mnie do mety nie dojadą
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Kajek So maja 08, 2010 14:26  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

cichy... jest Red Bull Run ;)
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez Kaczuszka So maja 08, 2010 14:29  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

Rbr góruje !
Ładny qual , cieszy forma r30,poprawki w mercu dały efekt jak widać .
Ciekawe jak załadowane rbr będą się sprawować.Najbardziej obawiam się o ich niezawodność.
Hamilton gorąca głowa może wiele namieszać w tym wyścigu.
Mam nadzieje że Bob będzie miał atomowy start i łyknie Szumiego.
Jeżeli nie będzie jakiś niespodzianek dublet Rbr jest 100% ! :)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kaczuszka
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 21:31

Postprzez totalfun So maja 08, 2010 14:33  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

bankoq napisał(a):Po pierwsze to Mercedes jest bliżej McLarena i Ferrari niż wcześniej. Po drugie Schumacher spieprzył pierwszy sektor w Q3, uratował go świetny S3 ale powinien się znaleźć w grupce Hamilton, Alonso, Button. Postawienie na Schumachera przyniosło pozytywne efekty, brawo. Po trzecie to Renault zbliżyło się do McLarena, Ferrari i Mercedesa, zatem również brawa.
[/quote]

Całkowicie się nie zgadzam. Mercedes jest tak samo daleko Mclarena i Ferrari jak był wcześniej. Schumacher nie spartolił pierwszego sektora z prostej przyczyny-ma ustawiony większy docisk. Stąd jego rewelacyjny czas w ciasnym S3. Na speed trapach w kwalifikacjach jest 19... Poczekam na wyścig, ale wydaje mi się, że duże poprawki spowolniły Rosberga i tyle.
Avatar użytkownika
totalfun
 
Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 6:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez marrak So maja 08, 2010 14:39  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

Redbull zgniótł wszystkich, ale to nic odkrywczego. Od początku sezonu miażdżą w Q, poczekajmy na wyścig z oceną tego zespołu.
Reszta, poza Williamsem, w normie. Ale co robili podopieczni Franka??? Co wyścig jest gorzej. Zaczynali od TOP 8 może jeszcze lepiej, a teraz zbliżają się do ostatniej BOTTOM 6 :o
Jeśli czegoś nie zmienią w tempie rozwoju to za kilka wyścigów Virgin będzie ich łykał :-P
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez marcan So maja 08, 2010 14:54  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

To co wyprawia RedBull to coś nierealnego jest. Jak oni to robią? Przecież ten bolid jeżdzi w tej chwili w innej lidze, w superlidze...Zaskoczony jestem także formą Webbera. Przed kwalem sądziłem, że to Vettel znowu zasiądzie na pp.
Renault, a właściwie Kubica poraz kolejny pokazał klasę. Różnica pomiędzy Robertem a Mercedesem została praktycznie zniwelowana i to dzięki pakietowi przyśpieszającemu Schumachera :twisted:
I co się stało z Massą? To jest cień zawodnika sprzed roku...
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Postprzez slipstream So maja 08, 2010 15:03  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

To co wyprawia RedBull to coś nierealnego jest. Jak oni to robią? Przecież ten bolid jeżdzi w tej chwili w innej lidze

Tylko chce się rzec "i co z tych popisów w kwalu". Wszak wiemy że nie przekłada się to zbytnio na wynik w wyścigach, a punktów za grę w innej lidze za kwalifikacje wciąż nie ma.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez topgear So maja 08, 2010 15:13  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

spartolił 1 sektor, bo nie miał go zielonego w przeciwieństwie do 2 kolejnych. Co jak co ale ostatnie kółko powinno być perfekcyjne. No ale plus za to ze pokonał Rosberga po raz 1 w sezonie i na pewno nie ostatni.
Avatar użytkownika
topgear
 
Dołączył(a): N paź 19, 2008 12:19

Postprzez Slawregas So maja 08, 2010 15:15  Re: Przed GP Hiszpanii 2010

Reszta, poza Williamsem, w normie. Ale co robili podopieczni Franka??? Co wyścig jest gorzej. Zaczynali od TOP 8 może jeszcze lepiej, a teraz zbliżają się do ostatniej BOTTOM 6 :o
Jeśli czegoś nie zmienią w tempie rozwoju to za kilka wyścigów Virgin będzie ich łykał :-P

Nie jestem pewien, ale Baricz najszybsze kolko w Q1 jechał chyba na twardych oponach, po za tym Nico znów wcale nie tak tragicznie miał szansę na minimalną poprawę ale nie udało się
Slawregas
 
Dołączył(a): Pn mar 24, 2008 15:14
GG: 10612336

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron