GP Hiszpanii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez McLfan N maja 09, 2010 17:11  Re: GP Hiszpanii 2010

Sobczak napisał(a):Co do Hamiltona to popełnił błąd jadąc tak szybko z jednym postojem. Przedobrzył ewidentnie i stracił prowadzenie w generalce... a szkoda bo wolę jego jako lidera niż JEnsona

Ja nie widzę żadnego błędu... Można by tak powiedzieć, gdyby zjadł opony i by ona ostatecznie pękła, jak w Turcji 07. Ale tu nic takiego nie miało miejsca. Dobrze, że strzeliło w tym miejscu, a nie parę zakrętów później, jak w przypadku Kovalainena. Byłoby o wiele niebezpieczniej...
Obrazek
Avatar użytkownika
McLfan
 
Dołączył(a): Cz mar 09, 2006 16:11
Lokalizacja: Opole
GG: 2841050

Postprzez Adakar N maja 09, 2010 17:26  Re: GP Hiszpanii 2010

Ostatnie okrążenie dla zespołu Mclaren-Mercedes ... na GP Hiszpanii
2010: Lewis Hamilton
2001: Mika Hakkinen

10 lat ... a tor lubi jubileusze

Szkoda tego "drygnięcia" Kubicy, bo Kamui mógłby być w TOP 10.
Marek. Dziękuję za wszstko.
simracing.pl
Avatar użytkownika
Adakar
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 9:15
Lokalizacja: WLOCLAWEK
GG: 3471556

Postprzez Bronze N maja 09, 2010 17:36  Re: GP Hiszpanii 2010

A to nie był De La Rosa ?
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Anderis N maja 09, 2010 17:37  Re: GP Hiszpanii 2010

Kamui Kobayashi napisał(a):„Miałem dobry start, jednak w trzecim zakręcie zostałem uderzony przez Roberta Kubicę. Myślałem, że zostawiłem mu wystarczająco dużo miejsca, jednak po wyścigu powiedział mi, że miał trochę podsterowności. Jednakże straciłem w tedy grunt i wróciłem ze żwiru na 15 miejscu. Jestem przekonany, po tym jak usprawniliśmy nasz bolid, że gdyby nie ten incydent, to byłbym w stanie zdobyć dziś punkty..."
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez AutoryteT N maja 09, 2010 17:38  Re: GP Hiszpanii 2010

Nie.. DLR miał uszkodzone lewe koło, a Kubica uderzył Kobayashiego w prawe...
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Adakar N maja 09, 2010 18:15  Re: GP Hiszpanii 2010

de la Rosa miał kontakt na first lap z Buemim. Dlatego obaj odwiedzili boksy już na początku
Marek. Dziękuję za wszstko.
simracing.pl
Avatar użytkownika
Adakar
 
Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 9:15
Lokalizacja: WLOCLAWEK
GG: 3471556

Postprzez Phaedra N maja 09, 2010 18:30  Re: GP Hiszpani 2010

Sycior napisał(a):Mercedes - Zmiany bardzo odpowiadają Schumiemu,


63 sek straty do lidera, majac pusty tor przed soba. To maja być te odpowiadajace Mu zmiany. Był najwolniejszym kierowcą w TOP 10. W Bahrajnie stracil 44 sek. Nawet Pietrow ma lepszy czas okrązenia. Snuł sie po torze jak kiedys Trulli.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez sneer N maja 09, 2010 18:38  Re: GP Hiszpanii 2010

Zmiany nie miały na celu ogólnej poprawy Merca. Tylko poprawę sytuacji względem Rosberga - co się udało. Mieli zresztą nawet plan awaryjny pod kryptonimem "Nakrętka", ale i bez tego się udało.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Blake N maja 09, 2010 18:41  Re: GP Hiszpanii 2010

Czyli spore spowolnienie dobrego zawodnika, żeby Schumacher był przednim. Źle zrobili. Wszystko by było ok gdyby postawili na Nico, a nie na starego Schumachera...
Avatar użytkownika
Blake
 
Dołączył(a): Cz mar 25, 2010 19:03

Postprzez sneer N maja 09, 2010 18:43  Re: GP Hiszpanii 2010

Problem polega na tym, że Nico wcale nie jest taki dobry, czego wybitnym przykładem są dzisiejsze poganiana. Po prostu Merc ma źle dobranych zawodników i tyle.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Japoński Samuraj N maja 09, 2010 18:47  Re: GP Hiszpani 2010

Phaedra napisał(a):
Sycior napisał(a):Mercedes - Zmiany bardzo odpowiadają Schumiemu,


63 sek straty do lidera, majac pusty tor przed soba. To maja być te odpowiadajace Mu zmiany. Był najwolniejszym kierowcą w TOP 10. W Bahrajnie stracil 44 sek. Nawet Pietrow ma lepszy czas okrązenia. Snuł sie po torze jak kiedys Trulli.


Z tego co widzę to jechał tylko wolniej od Webbera, Vettela i Alonso, więc od tych którzy ukończyli przed nim, a wszyscy za nim mieli podobne czasy okrążeń jak on.
Natomiast argument, że nawet Pietrow ma lepszy czas okrążenia jest po prostu śmieszny, ponieważ wystarczy spojrzeć na wykres, ażeby zobaczyć, że Schumacher był szybszy od Pietrowa w czasie całego wyścigu.
Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili. - Sokrates
Avatar użytkownika
Japoński Samuraj
 
Dołączył(a): Pt kwi 09, 2010 20:10
GG: 21659609

Postprzez qTeck N maja 09, 2010 18:53  Re: GP Hiszpanii 2010

Co nie zmienia faktu, że postępu względem teamów, które znajdowały się przed nimi nie poczynili żadnego. Szkoda, że Robert cały drugi stint siedział na ogonie Sutila bo może poznalibyśmy prawdziwe tempo R30. Jeśli dogoniłby w miarę szybko grupę MSC-BUT-MAS to nie świadczyło by za dobrze o poprawkach z Brackley.

Odnośnie Hamiltona - nie rozważał nikt jeszcze ewentualności, że mógł wcześniej najechać na ten ostry fragment przedniego skrzydła przed szykaną? Nawet w team radio coś mówił, ale Sz.P. komentatorzy trochę zniekształcili.
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez Slawregas N maja 09, 2010 19:01  Re: GP Hiszpani 2010

63 sek straty do lidera, majac pusty tor przed soba. To maja być te odpowiadajace Mu zmiany. Był najwolniejszym kierowcą w TOP 10. W Bahrajnie stracil 44 sek. Nawet Pietrow ma lepszy czas okrązenia. Snuł sie po torze jak kiedys Trulli.

to jest cyba jakaś smieszna prowokacja... standardowe tempo Schumachera było całkiem niezłe, natomiast tracił dużo do czołówki gdy blokował Buttona przez pewien czas MSC BUT i MAS jechali po 1:29 gdy czołówka 1:27, bo Schumi robił wszystko zeby na kazdym zakrecie odszkoczyc Buttonowi na kilka - kilkanaście metrów...
Slawregas
 
Dołączył(a): Pn mar 24, 2008 15:14
GG: 10612336

Postprzez Pokwa N maja 09, 2010 19:13  Re: GP Hiszpani 2010

japonski_samuraj napisał(a):
Phaedra napisał(a):
Sycior napisał(a):Mercedes - Zmiany bardzo odpowiadają Schumiemu,


63 sek straty do lidera, majac pusty tor przed soba. To maja być te odpowiadajace Mu zmiany. Był najwolniejszym kierowcą w TOP 10. W Bahrajnie stracil 44 sek. Nawet Pietrow ma lepszy czas okrązenia. Snuł sie po torze jak kiedys Trulli.


Z tego co widzę to jechał tylko wolniej od Webbera, Vettela i Alonso, więc od tych którzy ukończyli przed nim, a wszyscy za nim mieli podobne czasy okrążeń jak on.
Natomiast argument, że nawet Pietrow ma lepszy czas okrążenia jest po prostu śmieszny, ponieważ wystarczy spojrzeć na wykres, ażeby zobaczyć, że Schumacher był szybszy od Pietrowa w czasie całego wyścigu.


To, żeś pojechał z tymi kierowcami jadącymi za nim :twisted: :twisted: :twisted: Serio? Mieli podobne? To powiedz mi jak mieli mieć lepsze jadąc za nim :dusi: :dusi:
Miss You Kimi!
http://www.takeagift.pl/polecam:71634 Jak mnie nie lubisz to wejdź, zarejestruj się i wypełnij startową ankietę. Będę Ci dozgonnie wdzięczny.
Avatar użytkownika
Pokwa
 
Dołączył(a): Pn paź 01, 2007 18:55
Lokalizacja: Toruń
GG: 20964581

Postprzez michal2111 N maja 09, 2010 19:16  Re: GP Hiszpanii 2010

Ten wyścig to tragedia. Nudy, nudy, nudy! Prawie zasnąłem. Obawiam się, że w Monako (jeśli będzie bez deszczu) też nie będzie lepiej. Oceny:

McLaren - na pewno nie będą zadowoleni. Pech Hamiltona jedno. Button nie błyszczał - drugie. Natomiast mogą być groźni w Monako.

Mercedes - MiSzCzu powoli idzie w górę. To dobrze. Rosbergowi dzisiaj wyjątkowo nie poszło. Mieszane uczucia.

Red Bull - najlepiej. Świetny Webber i świetny Vettel. Brawa dla tego drugiego za dowiezienie auta do mety. Jednak zastanawiam się skąd u Vettela ciągłe problemy. Webber nie ma tylu usterek technicznych...

Ferrari - Alonso jakimś cudem drugi. 8-) Tak czy siak brawo. Natomiast coś się dzieje z Massą.

Williams - Hulkenberg dobrze się sprawdzał jako zawalidroga. :-P (oczywiście żart). Rubens na miarę możliwości auta.

Renault - dobrze, ale bez fajerwerków.

Force India - już na stałe zadomowili się w środku stawki.

Toro Rosso - Jaime wysyła sygnały, jakoby chciał sporo namieszać. Buemiego pozostawię bez oceny.

Lotus - co się stało z Kovalainenem???

HRT - bez komentarza.

Virgin - jak wyżej.

Sauber - to co mogli to zrobili.

Ten wyścig to była tragedia. Nudny i nieciekawy. Komentarz na Pols(zm)acie był równie tragiczny. Chciałbym, aby F1 wróciła do Eurosportu. (Ja akurat mam dostęp do ESP w języku angielskim)

Mam nadzieję, że następne wyścigi zrekompensują nam tą procesję.

Do zobaczenia w Monako.
Avatar użytkownika
michal2111
 
Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 21:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości