GP Hiszpanii 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez renegade Pn maja 10, 2010 15:00  Re: GP Hiszpanii 2010

Haha, no tak, google... czy jest to ktos w rodzaju Sokola, czy Zientarskiego, o to mi chodzi!!
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez hideto Pn maja 10, 2010 15:01  Re: GP Hiszpanii 2010

mówisz o tym wywiadze co siedzi 3 gości, jeden ma taką śmieszną bródkę i dużo kolczyków, jeden nie ogolony a trzeci niby prowadzący ? to ten po prawej to chyba taki samozwańczy ekspert, ledwo się poprawnie wypowiadał...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez totalfun Pn maja 10, 2010 15:16  Re: GP Hiszpanii 2010

Hideto, ci panowie o których piszesz to Leniarski i Cegliński. Leniarski rzeczywiście ma problem z wysławianiem się. Kiedyś na f1.pl były ciekawe wywiady z Sokołem i Gutowskim, a teraz dno i rozpacz. Nie wiem dlaczego najlepsi dziennikarze chowają głowę w piasek, a wymądrzają się eksperci co GP oglądają przed TV. Żeby mieć coś ciekawego do powiedzenia trzeba być na miejscu, rozmawiać z ludźmi, udzielać wywiadów...
Sokół moim zdaniem powinien pisać na blogu, wyrażać własne zdanie w felietonach.... Przecież jest na miejscu i wie wiele więcej niż pisze (zresztą tylko o Kubicy). Mam nadzieję, że jeszcze doczekam polskiego np. Allena.
Avatar użytkownika
totalfun
 
Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 6:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez bankoq Pn maja 10, 2010 16:09  Re: GP Hiszpanii 2010

Leniarskiego i Raja można posłuchać na sport.pl, a jest czego słuchać. Poprawa humoru gwarantowana.
bankoq
 
Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 0:07
GG: 2774995

Postprzez pawel92setter Pn maja 10, 2010 19:11  Re: GP Hiszpanii 2010

Ło matko! Co to jest za strona? Jak najadę na "F1" to w rozwijanym menu pojawia się "Rajd Dakar" :???:
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Maly-boy Pn maja 10, 2010 19:12  Re: GP Hiszpanii 2010

wejdź lepiej w wideo czy tam multimedia ;p
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez gregoff Pn maja 10, 2010 19:53  Re: GP Hiszpanii 2010

Panowie. Od tego jest inny dział a nie ten temat...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Sikorex Pn maja 10, 2010 21:14  Re: GP Hiszpanii 2010

GP Hiszpanii nie było zaskoczeniem i nie zawiodło moich negatywnych oczekiwań :evil:
Co tu się rozpisywać, ja jako kibic liczący na show zawiodłem się, i jedynym ciekawym momentem była opona Hamiltona, liczyłem na ciekawa walkę Jensona z Schumacherem a z tyłu Massa, ale nie wyszedło :zakrywa: :arrow: wyszło. Jak dobrze że za tydzień Monako.
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez pawel92setter Pn maja 10, 2010 21:59  Re: GP Hiszpanii 2010

sisiorex, nie oszukujmy się, że jeśli liczyłeś na show to raczej nie było na to szans przy słonecznej pogodzie ;) Ja i tak jestem zdania, że jak na ten tor i warunki wyścig i tak był całkiem ciekawy. Walki Buttona z Schumacherem, Rosberga z Hulkenbergiem, czy Kobayashiego z Petrovem potrafiły zająć uwagę na kilka okrążeń i jako tako się ten wyścig oglądało ;)
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez rabtul Pn maja 10, 2010 22:00  Re: GP Hiszpanii 2010

totalfun napisał(a): Mam nadzieję, że jeszcze doczekam polskiego np. Allena.

Lub Saward'a, zresztą on sam stwierdził, że coraz częściej ma problem z konkurencją, tą nie wyjazdową.

Internet skrócił drogę, info wycieka na Twitter'ku, Facebook'u, a z tym mimo szczerych chęci, ciężko konkurować :milczy:
Sokół powinien pójść za ciosem, kamerka(jakaś mała cyfrówka) + felieton + polscy sponsorzy = zysk z hobby :D
Avatar użytkownika
rabtul
 
Dołączył(a): Pn maja 03, 2010 3:27

Postprzez Raf Schumejker Wt maja 11, 2010 8:28  Re: GP Hiszpanii 2010

Z uwagi na Alonsomanię tor w Katalonii jest raczej niezagrożony. Jednak gdyby wypadł z kalendarza w przyszłości to pewnie bym nie płakał, bo jest wiele ciekawszych obiektów.
Ja prawdę mówiąc momentami się trochę nudziłem. Jednak poza charakterysytka toru i rozwojem wydarzeń podczas wyścigu jest także to, jak transmisja jest realizowana - kogo w danej chwili się pokazuje etc. nasi sprawozdawcy też czasem zapominają...że jedzie Kubica, zajmując się opowiastkami, na które jest czas między wyścigami.
Raf Schumejker
 
Dołączył(a): N mar 14, 2010 9:11

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron