Przed GP Monako 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez bohdi So maja 15, 2010 21:39  Re: Przed GP Monako 2010

Tak, tu macie linka do wypowiedzi tej starej szmaty. Dla niewtajemniczonych, to tak jakby Niemca nazwac ... co najmniej szwabem (to i tak łagodne w porównaniu do tego co spłodził Lauda). Nawet prowadzący zwrócił mu uwagę. Poza tym, chyba Lauda za duzo %% wlał w siebie.

http://www.youtube.com/watch?v=3H6X-0V71W0
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez Master So maja 15, 2010 21:42  Re: Przed GP Monako 2010

Czyste chamstwo. Lauda zachował się jak cham. Powiedział "Polacken". To tak jakbyśmy powiedzieli: Kubica wywalczył P2 przed szkopem Vettelem". Cham. Stracił u mnie w oczach. Zeszmacił się totalnie :źle: :źle:
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez marcan So maja 15, 2010 21:49  Re: Przed GP Monako 2010

hideto napisał(a):taaa mi też żal ludzi którzy myślą, że 'polacs' po angielsku to obraza ludzi pochodzących z polski ;-)


Po niemiecku, nie po angielsku. Po niemiecku to jest obraza. To tak jakbyś Schumachera przed kamerą nazwał "Szwab"
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Postprzez lukizc So maja 15, 2010 21:50  Re: Przed GP Monako 2010

I teraz czekamy na reakcję "Polaczków", w postaci kilku stron komentarzy na YT zawierających krótko mówiąc gnojenie Niemców, oczywiście z inteligentnym użyciem translatora ;)

Ja nic nie mówię, bo przed TV potrafię ładną wiązankę powiedzieć do naszych zachodnich sąsiadów, no ale w ogólnodostępnej niemieckiej TV nie wypada :P
Get well soon Bobby K!
Avatar użytkownika
lukizc
 
Dołączył(a): Pt kwi 10, 2009 10:07
Lokalizacja: ok. Oświęcim
GG: 9230678

Postprzez SirKamil So maja 15, 2010 21:54  Re: Przed GP Monako 2010

Szkoda uwagi na podniecanie się takimi pierdołami... myślałem, że to poleci bokiem, ale temat weekendu murowany. Polaczek nie polaczek whatever... jeśli to faktycznie określenie pejoratywne to co z tego?... Nie każdy musi kochać wszystkie nacje a jeśli zapragnął zamanifestować to w taki sposób, to bynajmniej nie wystawia negatywnego świadectwa nikomu poza sobą. Są ciekawsze aspekty weekendu.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Dasqez So maja 15, 2010 22:21  Re: Przed GP Monako 2010

Lauda to Lauda, nigdy go nie słucham (chociaż zeszłoroczna opinia na temat bolidu BMW była trafna) i teraz też nie mam zamiaru. Puśćmy to bokiem a Robert niech jutro pokaże na co go stać.
Avatar użytkownika
Dasqez
 
Dołączył(a): Pn lip 07, 2008 23:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez hideto So maja 15, 2010 22:24  Re: Przed GP Monako 2010

marcan2 napisał(a):
hideto napisał(a):taaa mi też żal ludzi którzy myślą, że 'polacs' po angielsku to obraza ludzi pochodzących z polski ;-)


Po niemiecku, nie po angielsku. Po niemiecku to jest obraza. To tak jakbyś Schumachera przed kamerą nazwał "Szwab"

myślę podobnie jak sirkamil, że robienie z tego afery jest niepotrzebne i zdecydowanie poniżej poziomu który powinno się prezentować.

Lauda już nie raz różne rzeczy gadał, raz w jedną raz w drugą stronę. W kwestii opinii to jest taka szmata na wietrze, jak zawieje tak będzie gadał.

ale kogo mają niemcy do studia zaprosić ? reszta znanych kierowców F1 z niemiec albo nadal się ściga w F1 albo innych seriach.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bohdi So maja 15, 2010 22:41  Re: Przed GP Monako 2010

Co prawda to prawda, nie ma co zniżac się do tego poziomu (Laudy) i tracic czas na dyskusje. Z drugiej jednak strony, to nie był "niewyłączony" mikrofon, ukryta kamera, itp. Było to powiedziane w trakcie oficjalnej transmisji w jednej z najwiekszych niemieckich stacji. Coś takiego nie miało prawa miec miejsca. Poza tym, bardzo spodobała mi sie reakcja prowadzącego. Przywołał dziadka do porządku. A że Lauda jest jaki jest to wszyscy wiedzą. On już pare "trafnych" komentarzy ma na koncie.
"Mój Bóg śpi w pokoju obok. Rusz Go, a wydłubię ci oczy plastikową łyżeczką "
...lataj synku nisko i powoli... jak mówiła mama do młodego pilota.
Avatar użytkownika
bohdi
 
Dołączył(a): Cz lip 17, 2008 16:12
Lokalizacja: Gliwice/Waterford, Ireland

Postprzez prawy So maja 15, 2010 22:46  Re: Przed GP Monako 2010


Zakręt 12 :o 8-)
Avatar użytkownika
prawy
 
Dołączył(a): N sty 25, 2009 12:09
Lokalizacja: Szczecin ZS
GG: 10768869

Postprzez hideto So maja 15, 2010 22:55  Re: Przed GP Monako 2010

Adakar napisał(a):
marrak napisał(a):http://www.sport.pl/sport/1,65025,7887020,Formula_1__Fernando_Alonso_ma_nadzieje_na_punkty_.html

Ferdek już na starcie będzie miał pit stop :o


primo... Schumacher gdy został zdegradowany na ostatnią pozycję po swoim słynnym parkowaniu, obowiązywały inne zasady w trakcie wyścigu. Chodzi ni mniej ni więcej o paliwo i jego wagę. W chwili obecnej każdy startuje z takim samym ciężarkiem i nie można postawić siebie w bardziej lub mniej dogodnej sytuacji...

W Monako obowiązywały dwie taktyki - cysterna i 1 pit albo mega szybki 1 stint, ucieczka, pit stop i dwa dłuższe stinty, wszystko w odpowiednim czasie aby w konkretnym miejscu wyjechać z boksów, bo to tutaj jest most important.

Dziś Alonso sądze że na 9-10 pozycje w NORALNYM wyścigu bez SC w środku dystansu (i później).

Pit stop na 1 okrążeniu ma na tym torze nie jest idiotyzmem -> stawka będzie ciągle zbita. Na 1 okrążeniu zdoła wyprzedzić max. 3 nowe auta, więc zysk niewielki. Natomiast będzie miał juz za sobą regulaminową wymianę opon a "maruderków" i tak dogoni w ciągu 4-5 nastepnych okrążeń. Zjeżdzając do boksów straci jakieś 25 sek, licząc ze od Chandhoków jest szybszy 5-6 sek na kółku. A gdyby tak SC pojawił się np w okolicach 10-15 okrążenia, a Alonso wykonałby w/w manewr .... ho ho ho MERRY CHRISTIAMS !!!
Wyścigu nie wygra, ale nie ma facet nic do stracenia, więc będzie ciekawie ;-) i nie jest to jakaś ciapa - ataki i manewry będą for siur.


Pytanie jedynie, czy średnia mieszanka wytrzyma dystans całego wyścigu ?
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mfm N maja 16, 2010 6:59  Re: Przed GP Monako 2010

Zwróciliście uwagę w filmiku 2 posty wyżej na zachowanie prawego koła Marka? Nie wydaje mi się, by była to tylko i wyłącznie wina opony... ale mogę się mylić ;)
mfm
 
Dołączył(a): Wt kwi 14, 2009 12:39

Postprzez cichy N maja 16, 2010 7:17  Re: Przed GP Monako 2010

to przez strzała lekkiego w bandę, nic nadzwyczajnego ;)

Obrazek

Obrazek
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez michal1233 N maja 16, 2010 8:11  Lepsza strona toru w Monako

Witam. Po kwalifikacjach nasunęło mi się pytanie. Po, której stronie toru (prawa, lewa) jest lepiej startować?
Robert startuje z lewej: http://www.f1wm.pl/php/rel_gen.php?rok=2010&nr=6&dzial=26
http://www.BestF1.pl

"Pan Bóg chciał wybudować tor w niebie i potrzebował najlepszego kierowcy" - powiedział ktoś po śmierci Ayrtona Senny.
michal1233
 
Dołączył(a): So sie 29, 2009 16:46

Postprzez Master N maja 16, 2010 8:13  Re: Przed GP Monako 2010

Dzisiaj start Kubicy będzie wyglądał tak jak wystartowało to jedno Ferrari :D

http://www.youtube.com/watch?v=9GxTCwsJE50

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez Mexi N maja 16, 2010 8:35  Re: Przed GP Monako 2010

@ Michałl1233
Wszystko kwestia startu :D Natomiast prawdą jest, ze ci z prawej mają krótszą drogą i mogą się wepchnąć "pod łokieć" kierowcy z miejsca wyżej. Bo wystarczy, że się prawie równają z kierowcą z przodu.

Webber ma zósemkowane koło? Czy może zawieszenie też lekko ucierpiało? :D
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości