Przed GP Monako 2010

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Szymi N maja 16, 2010 11:32  Re: Przed GP Monako 2010

Baaardzo ciekawy start się zapowiada :-) Mam tu na myśli oczywiście miejsce Roberta.
Tylko od razu mówię, żeby się nie napalać na P1. Na starcie raczej nie uda się wyprzedzić Marka. Gdzie jak gdzie, ale nie w Monaco. Do tego trzeba jeszcze uważać na Vettela, ktory czai się z tyłu. Jeśli jednak optymistycznie zakładając Kubicy uda się po starcie zatrzymać P2, to i tak RBR Webbera raczej ucieknie, przy tym tempie jakie pokazuje Mark w ten weekend. Chociaż może stratedzy Reni wymyślą jakiś genialny manewr przy pitach... Ja tam wolę się nie nastawiać na zbyt dobry wynik i poźniej być pozytywnie zaskoczony niż rozczarowany.
Co do innych...myślę że całkiem przyjemnie będzie sie oglądało Alonso przebijającego się do przodu, szczególnie w pojedynkach z "ogórkami" bo później może być już ciężej...
No to oby do 14:00...szybko czas zleci ;)
Szymi
 
Dołączył(a): Wt sie 07, 2007 13:49

Postprzez kimifan N maja 16, 2010 11:53  Re: Przed GP Monako 2010

Szymi napisał(a):Jeśli jednak optymistycznie zakładając Kubicy uda się po starcie zatrzymać P2, to i tak RBR Webbera raczej ucieknie, przy tym tempie jakie pokazuje Mark w ten weekend.


Na twardych gumach raczej nikt nie powinien dorównać tempu R30 Kubicy ;)
"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą..."
kimifan
 
Dołączył(a): So wrz 23, 2006 14:37
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Petros N maja 16, 2010 11:54  Re: Przed GP Monako 2010

Master napisał(a):Czyste chamstwo. Lauda zachował się jak cham. Powiedział "Polacken". To tak jakbyśmy powiedzieli: Kubica wywalczył P2 przed szkopem Vettelem". Cham. Stracił u mnie w oczach. Zeszmacił się totalnie :źle: :źle:


Dzisiejszy Świat nie jest taki jakim przedstawiają go media. Czasami lepiej podchodzić sceptycznie do widowmości wp onetów itp...
Oglądałem RTL na żywo wczoraj ( jak zwylke) i wypowiedź słyszałem w całości
1. Lauda jest AUSTRIAKIEM i w ich jezyku potocznym nie mówi się "Polen" jak w niemieckim tyko "POLAKEN" - czyli POLACY. Mówił w liczbie mnogiej bo mówił że polaków czekają na antenie RTL pojedynki, (chodziło oczywiście o kubice i jakiegoś boksera który miał walczyć wczoraj z kliczkowewm na antenie RTL)
2. Lauda wypowiadał sie z wielkim uznaniem dla Roberta Kubicy i pozytywnie wyrażał się o jego osiągach, Przed kwalaifikacjami sam powiedział że na PP może kubicy nie wystarczy ale 2gi rząd napewno bedzie.

3. Jeśli Lauda taki zły to może polscy komentatorowie zasługują na miano perfekcyjnych komentatorów?

Nie chce zaczynać tutaj dyskusji bo czeka nas ciekawe GP, ale czasami warto mieć własny punkt widzenia a nie onetowy
F1
Avatar użytkownika
Petros
 
Dołączył(a): Cz lut 02, 2006 19:06

Postprzez marcan N maja 16, 2010 12:11  Re: Przed GP Monako 2010

A to ciekawe, bo dzisiaj Lauda przeprosił w RTL-u za swoje słowa, podobno przeprosił także Kubicę osobiście.
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości